TÜRKİYE FINANS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

TÜRKİYE FINANS MAAŞLARI

TÜRKİYE FINANS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


​​​​​​​Açık pozisyon ilanlarımız Türkiye Finans İnternet Sitesi İnsan Kaynakları sayfalarında, insan kaynakları web sitelerinde ve sosyal medyada ilan edilir.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak üzere olan bankacı adayları başvuru yapabilirler.​
Gelen başvurular, işe alım yapılacak pozisyon ve seviyenin gerektirdiği kriterlere göre incelenir.
Adayın nitelikleriyle ilandaki kriterlerin birbirine uygun olması halinde aday değerlendirme süreci başlatılır.
Aday Değerlendirme Sürecinin Aşamaları

Yeni mezun adaylar; genel yetenek ve yabancı dil içeren yazılı sınava alınır.
Sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilir. Mülakat aşamasının başarı ile tamamlanmasının ardından adaya görev teklifi yapılır.
Deneyimli adaylardan açık pozisyonun nitelik ve yetkinliklerine sahip olması beklenir.
Kriterlere uygun adaylar mülakata davet edilir. Mülakat aşamasının başarı ile tamamlanmasının ardından adaya görev teklifi yapılır.
Türkiye Finans Performans Yönetimi, Ödül ve Prim Sistemleri; çalışanlarımızın bireysel hedeflerini kurumsal hedeflerimizle bütünleştirmelerini, potansiyellerini üst düzeyde kullanmalarını hedefler.
Yüksek performansı özendiren sistemimiz, hem Bankamızın kurumsal hedeflerinin hem de çalışanlarımızın bireysel kariyer planlarının gelişim ve büyüme odaklı olarak aynı yönü takip etmesini sağlar.
Bankamızda performans yönetimi ölçülebilir, net ve ulaşılabilir hedefler üzerinden gerçekleştirilir.
Hedeflerin gerçekleşmeleri şubelerimizde günlük, Genel Müdürlük birimlerimizde ise aylık olarak takip edilir. İlgili yılın performans sonuçları bir sonraki yılın başında hesaplanır ve primlendirme başta olmak üzere çeşitli insan kaynakları uygulamalarına girdi oluşturur.
Bankamızda, çalışanlarının gelişim alanlarıyla ilgili olarak düzenli geri bildirim almaları için uygun ortam sağlanır.
Bireysel performans sonuçları; çalışanların kariyer gelişimi, eğitim ve gelişim planları, ücret yönetimi ve ödüllendirme amaçlı uygulanan süreçleri doğrudan etkiler.
İş hedefleri dışında çalışanlarımızın süreç iyileştirme ve verimliliğe yönelik fikirleri, proje başarıları, Banka dışında sağladıkları temsil başarısı gibi kategorilerde Bankamıza sağladıkları katkı, toplam ödüllendirme sistemimiz çerçevesinde ödüllendirilir.

Bankamızda çalışan bağlılığı ve memnuniyeti periyodik anket çalışmalarıyla ölçülür. Analiz sonuçları Banka politikalarında yapılan değişikliklere yol gösterir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme