TRADESOFT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

TRADESOFT MAAŞLARI

TRADESOFT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


1997 yılında kurulmuş olan Tradesoft Business Services, Finansal Hizmetler sektöründe yenilikçi çözümler sunan ISV odaklı ve EMEA Bölgesinde Microsoft'un önde gelen iş ortağıdır.Tradesoft, müşterileri için en yeni ve özel butik ITC altyapısını geliştirerek yönetir. Ayrıca Tradesoft Türkiye pazarında ilk uygulama sağlayıcılarındandır. Bir Ata Holding iştiraki olan Tradesoft Business Services'in yaklaşık 140 çalışanı ve Türkiye ile EMEA Bölgesinde 300 kurumsal müşterisi bulunmaktadır. 

Tradesoft Business Services yazılım, danışmanlık hizmetleri, yatırım bankacılığı, sektörel IT çözümleri ve yazar kasa sistemleri konularında önde gelen tedarikçilerdendir.

2005 yılında piyasaya sunmuş olduğumuz yeni bir teknoloji platformu olan GTP/PMS; Microsoft .NET teknolojileri ile geliştirilen GTP/Framework yazılım mimarisi ve bu mimari içerisinde ortak iş fonksiyonlarının etkin bir biçimde kullanılmasına olanak veren GTP/Base Services altyapısı kullanılarak sektör bağımsız, altyapı sistemleri ile kolaylıkla entegre olabilen, hızlı, ölçülebilir, çok katmanlı ve esnek yapıdan oluşan bir teknolojidir.Tradesoft'un İstanbul Teknik Üniversitesi kampüsü içerisindeki "Yazılım Fabrikası"nda 50'den fazla deneyimli yazılım mimarı, yazılımcı ve analist bulunmaktadır. Türkiye'de faaliyet gösteren büyük ve pazar lideri bankalar, aracı kurumlar ve portföy yöneticileri Tradesoft'un uçtan uca çözümler sunan GTP/PMS ailesine güvenmektedir.

Tradesoft ayrıca, Hollanda'nın büyük bilişim şirketlerinden Ordina N.V. ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, Hollanda'daki mortgage piyasasına yazılım üreten saygın firmalardan biridir. Tradesoft ve Ordina'nın başarılı bir şekilde yürüttüğü bu ortaklık, bankalar, sigorta şirketleri gibi finansal servis sağlayan kurumların değişen iş ihtiyaçlarını karşılayabilecek, yapılandırılabilir ve özelleştirilebilir yenilikçi yazılım çözümleri ortaya çıkartmıştır.

Tradesoft Business Services, Türkiye'nin önde gelen Microsoft İş ortağı ve EMEA bölgesinde lider Microsoft Dynamics ortağıdır. Tradesoft'un Microsoft Dynamics Danışmanlık departmanı yüzden fazla Microsoft Dynamics CRM ve Microsoft Dynamics ERP/NAV çözümlerini başarı ile uygulamıştır. Tradesoft Business Services, Microsoft Dynamics teknolojileri ve proje yönetimi sertifikalı yetkin profesyonelleri ile EMEA bölgesinde en büyük ve en deneyimli danışmanlık ve uygulama ekibine sahiptir.


Danışmanlık uygulamalarımız 2005 ile 2008 yılları arasında dört yıl "Microsoft Türkiye CRM Yılın İş Ortağı" ve 2009 yılında ise "Microsoft Türkiye Yılın En İyi Dynamics İş Ortağı" ödülünü almıştır. 2008-2009-2011 yıllarında "Tradesoft Business Services Microsoft President's Club" ile 2009 yılında "Microsoft Dynamics Worldwide Inner Circle'a" davet edilmiş ve Microsoft Dynamics lisans satışı açısından EMEA bölgesinde üç liderden biri olmuştur. Ayrıca Dynamics ERP/NAV ve CRM'de Gold Partner'lığını sürdürmekte olan Tradesoft birçok başarılı projeyede yer almaya devam etmektedir.

Danışmanlık ekibi, Microsoft İş Zekâsı ve SharePoint teknolojilerinde uzman ekibi ile müşteriye özel İş Zekası ve Portal Çözümleri sunmaktadır. Tradesoft Business Services müşterilerine gelişmiş iş süreçleri, daha yüksek operasyonel verimlilik, daha fazla müşteri sadakati ve sürdürülebilir rekabet avantajı için sonuç odaklı katma değerli çözümler sunmaktadır.


Tradesoft bünyesindeki Teknoloji Servisleri Departmanı güvenli altyapı barındırma, operasyonel destek ve çok sayıdaki müşterinin altyapı ve sistem yönetimi hizmetini sağlar. Buna ek olarak, bütünleşik iletişim (IP Telephony, Messaging, Video), geniş alan çözümleri, karmaşık donanım yapılandırmaları, lisans yönetimi altyapıları gibi teknoloji yaygınlaştırma ve sistem entegrasyonu hizmetleri sağlamaktadır.

Tradesoft Satış Noktası Ürünleri restoran ve perakende sektöründe yenilikçi mağaza teknolojileri sağlamaktadır. Tradesoft, müşterilerine ödeme kaydedici cihaz (POS), dijital tabela ve arka ofis uygulamalarını sunarak işlerini başarılı ve verimli büyütmeye yardımcı olmaktadır.Tradesoft müşterinin mağaza deneyimini yeniden tanımlarken, aynı zamanda müşteri gelirlerini büyük ölçüde artırmak, sipariş doğruluğunu sağlamak, ziyaret başına geliri artırmak ve müşteri sadakati sağlarken hataları ve gelir kayıplarını azaltmada destek olur.Tradesoft Satış Noktası Ürünleri 2007 yılından bu yana EMEA bölgesinde 2.000'in üzerinde satiş noktasına ulaşmış ve şu anda Türkiye'nin en büyük POS satıcısıdır. Tradesoft müşterileri arasında Burger King ve Arby's gibi dünyanın en yaygın ve seçkin şirketlerinin de olması ile birlikte stratejik iş ortakları arasında Microsoft, HP, Oracle, NCR, 4PS, Netaş, Vodafone ve Turkcell Superonline bulunmaktadır.

Takım çalışmasının esas olduğu şirketimiz genç, nitelikli, deneyimli ve her geçen gün hızla büyüyen yapısıyla sektör dinamiğine uyum sağlamaktadır. Tradesoft, en önemli kaynağın teknoloji ve insan olduğu bilinci ile her yıl artan çalışan sayısı ile büyümeye önem vermektedir.İnsan odaklı yaklaşım ile çalışanların gereksinimlerine ve motivasyonuna önem vererek tüm çalışanların kendini geliştirerek, yetiştirme ve yükselmelerine fırsat sağlıyoruz.

Performans Yönetimi

Yeni hedefler belirlemek ve belirlenmiş hedeflerin gerçekleşme oranlarını, çalışanların şirket içerisindeki başarılarını değerlendirerek gelişime açık yönlerininin belirlenmesini sağlar.Performans değerlendirmesi, her sene başında bir önceki sene içerisinde belirlenen hedeflerin gerçekleştirilme oranlarına ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesi esnasındaki başarı düzeyleri göz önüne alınarak gerçekleştirilir.

Eğitim

Çalışanların eğitim ihtiyaçları sene sonunda gerçekleştirilen performans değerleme sisteminin sonucunda belirlenen gelişime açık yönler veya eksik yönler dikkate alınarak çalışan ile üstünün ortak kararı ile belirlenir. Hizmetlerimizin sonucunda oluşacak gereksinimlerin karşılanması için de eğitim programı düzenlenebilir.Belirlenen eğitimler çalışanların performanslarını arttırmaya veya kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Ücretlendirme

Ücret; kişinin deneyimine, öğrenim durumuna ve pozisyonuna göre, şirket politikasına ve piyasa değerlerine göre belirlenir. Ücret politikası, performansa, iş değerlemesine ve yıllık enflasyona bağlı olarak oluşturulur.

Kariyer Yönetimi Sistemi

Kariyer yönetiminin çalışanların motivasyonlarının artması açısından faydalı olması nedeniyle çalışanların başarılı olabilecekleri görevlerde ilerlemelerini sağlamaktır. Çalışanların performansları değerlendirilerek geliştirilmesi gereken yönleri belirlenmekte ve şirket içi ve şirket dışı eğitimlerle performansların geliştirilerek organizasyonun gereksinimlerini karşılayacak nitelikte çalışanların oluşturulmasını sağlanmaktadır.

Sosyal Olanaklar

Sosyal olanaklar kapsamında, tüm şirket çalışanlarını ve aile bireylerini kapsayan sağlık sigortası, öğle yemeği ve servis olanağı bulunmaktadır.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme