TOTAL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

TOTAL MAAŞLARI

TOTAL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


TOTAL olarak gücümüzü sorumluluk sahibi, özgüvenli, yeniliklere açık, katma değer üreten, kaliteli hizmete inanan, çevreye duyarlı insan kaynağımızdan alıyoruz. Hedefimiz sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımızı geliştirmek, yenilerini bünyemize katmaktır.

SEÇME VE İŞE ALIM
Şirketimizin iş planları doğrultusunda tanımlanmış insan kaynağının seçimini doğrudan yapılan iş başvuruları, danışman firmalar ve gazete ilanları kanallarıyla yapılmaktadır. Bazı pozisyonlar için adaylar psikometrik testlere tabi tutulmaktadır.

ORYANTASYON PROGRAMI
İşe alınan personelin en kısa sürede uyumunu sağlamak amacı ile şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve işleyişini aktarmak için oryantasyon programı düzenlenmektedir.

PERFORMANS DEĞERLENDİRME
Her sene sonu Bireysel Performans Değerlendirme sistemi ile çalışan, yöneticisi ile beraber gelecek senenin iş hedefleri belirler ve kişisel gelişim planlarını oluşturur. Bu değerlendirmenin sonuçları ücretlerin belirlenmesi, kariyer ve eğitim planlamasına yansır.

KARİYER PLANLAMASI
Her performans değerlendirme çalışması sonrası tekrar gözden geçirilen kariyer planları yetenekli personelimize hem yurt içi, hem de yurt dışı terfi ve transfer olanakları sağlamaktadır.

EĞİTİM
Şirketimiz bireye yatırımın en etkin yolu olan eğitim planlaması ve uygulamasına gereken önemi vermekte ve personeline performansı ve kariyer planlaması çerçevesinde yetkinliklerini geliştirmeye yönelik yurt içi ve dışı eğitim olanakları sunmaktadır.
Total Turkey Pazarlama, dinamik ve yenilikçi pazar önerileriyle Türk toplumuna sürdürülebilir ve sorumluluk sahibi, yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunmayı hedef edinmiş, Türkiye'nin her yerinde güçlü lojistiğe sahip bir madeni yağ şirketidir.

TOTAL Madeni Yağları dünyada 150’den fazla ülkede, otomotiv, endüstri, taşımacılık, tarım, inşaat ve denizcilik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Yılda 2 milyon tonun üzerindeki ürünü tüketiciler ile buluşturan TOTAL Madeni Yağları, doğayı koruyan teknolojilere uyumlu, enerji ve yakıt tasarrufunu ön plana çıkaran yeni nesil madeni yağlarının üretilmesi hususunda oldukça iddialıdır.

Total Madeni Yağları, bu alanda sahip olduğu yüksek kapasite sayesinde dünyanın lider araç ve motor üreticileriyle de ortak AR-GE çalışmaları yürütmekte ve teknolojinin en yoğun kullanıldığı  motorsporları alanında da (WRC, Formula-1, MotoGP, Endurance ve Rally Raid gibi) her zaman liderlik mücadelesinde yer almaktadır.

Total Türkiye ve Sürdürülebilir Gelişim
Total Türkiye, KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) girişimlerini genel olarak yol güvenliği ve eğitim alanlarında göstermektedir. Total'in 2005'ten bu yana gerçekleştirdiği "Sokaktaki İlk Adımlar" yol güvenliği projesiyle Total, Türkiye'deki 45 şehirde bulunan 1,3 milyon öğrencinin trafik eğitimine katkıda bulunmuştur. Total Gönüllü Takımı, KSS projeleri geliştiren ve uygulayan Total çalışanlarından oluşmaktadır.

Genç Yeteneklere ve İnovasyona Odaklanma
Genç nesillere daha açık ve yakın olmayı hedefleyen Total, genç mezunlara Total'de zengin bir eğitim programı ile  deneyim kazanma fırsatını sunmak için Young Talent Projesi'ni uygulamaya geçirmiştir. Genç nesle odaklanma stratejisi doğrultusunda Total Turkey, inovasyonu en önemli uğraşlarından birisi haline getirmiştir. Uygulamada olan Değişim ve İnovasyon Programı, Total Türkiye çalışanlarına  Total'in müşterilerine nasıl daha iyi ürün ve hizmetler sunabileceği ve operasyonel etkinliğini nasıl artırabileceği konusunda sürekli olarak farklı düşünme olanağı sağlar. Çalışanlar ve yönetim arasındaki yakın işbirliğinin yanı sıra ödül sistemi, herkesi günlük yaşantılarında inovatif olmaları için motive etmektedir.
Türkiye madeni yağ sektöründe 15 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdüren Total Madeni Yağları, yoğun rekabetin yaşandığı pazarda istikrarlı büyümesini sürdürerek %11’in üzerindeki pazar payı ile Türkiye’nin önde gelen madeni yağ firmaları arasına girmeyi başarmıştır.


Özellikle sektörün en prestijli segmenti olan “binek araç motor yağlarında” sahip olduğu TOTAL ve ELF markaları  ile %20’nin üzerinde bir pazar payı ile sektöründe en üst sıralardadır.


Total Madeni Yağları’nın son birkaç yıldır en başarılı olduğu alanlardan birisi de araç üreticileri ile yaptığı işbirlikleridir. Bu alanda Renault, Peugeot, Citroen ve Renault Trucks ile nerdeyse yarım asıra merdiven dayamış işbirliklerine ilaveten, Mazda, Nissan Türkiye, DAF Tırsan, CLAAS Tarım Makinaları ve Hitachi İş Makinaları ile de başarılı iş birlikleri yürütmektedir.Total Madeni Yağları, Türk otomotiv üretim sektörünün en önde gelen  firmalarından olan Renault, Fiat, Hyundai, Ford,  Temsa gibi markaların fabrika ilk dolum ürünlerini temin etmekte ve bu alanda da liderliğini korumaktadır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme