THYSSENKRUPP ASANSÖR MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

THYSSENKRUPP ASANSÖR MAAŞLARI

THYSSENKRUPP ASANSÖR MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


ThyssenKrupp Asansör, yolcu taşıma sistemleri alanında ThyssenKrupp Grup’un küresel faaliyetlerinden sorumludur. 6.4 milyar Euro’luk satışı, 50.000’den fazla çalışanı ve 150 ülkede gösterdiği faaliyetleriyle ThyssenKrupp Asansör, dünyanın önde gelen asansör şirketlerinden biridir. Ürün yelpazesinde bulundurduğu tüm yolcu asansörleri, yük asansörleri, yürüyen merdivenler, yürüyen bantlar, engelli platformu ve yolcu köprüleriyle ilgili üretim, tasarım ve satış sonrası servis çözümlerini kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Organizasyonumuz dört bölgesel asansör ve yürüyen merdiven merkezi olmak üzere toplamda beş iş kolundan oluşmaktadır. (Merkez/Doğu/ Kuzey Avrupa, Güney Avrupa/Afrika/Orta Doğu, Amerika ve Asya/Pasifik). Küresel olarak faaliyet gösteren diğer iş kollarımız: Erişim Çözümleri (yolcu köprüleri, engelli platformu, servis ve platform asansörleri, asansörler).
ThyssenKrupp, 80’den fazla ülkede 180.000 çalışanı olan küresel bir malzeme ve teknoloji şirketidir. 2010/2011 mali yılında ThyssenKrupp cirosu 49 milyar Avro olarak gerçekleşmiştir. Grup, malzeme ve teknoloji konularında uzmanlaşmış ve kendi alanında dünyanın lider şirketlerini oluşturan yedi farklı iş alanından* meydana gelmektedir. Bu iş alanları Malzeme (Çelik Avrupa, Çelik Amerika, Malzeme Servisleri) ve Teknoloji (Asansör, Endüstriyel Tesisler, Parça Teknolojisi, Deniz Araçları Teknolojileri) uzmanlık alanları olarak iki ana grupta toplanır. Ürün ve malzeme konusundaki uzmanlığının yanında, grup sistem çözümleri ve yenilikçi servisler konularında da faaliyet göstermektedir. 
ThyssenKrupp, faaliyet gösterdiği her alanda yenilikçi çözümleri ile kendi sektöründe çıtayı yukarı taşımakta ve standartları oluşturmaktadır. 
Şirketin yedi ana iş alanından biri olan Asansör Teknolojileri bölümü, asansör, yürüyen merdiven, yürüyen bant, yolcu köprüleri ve özel asansörler ürün ailesi ile müşterilerinin dünyasını daha konforlu hale getirmek üzere çalışır. Yüksek kalite, teknolojik yenilikler ve servis mükemmelliği ile sektörün öncüsü ve takip edileni konumundadır. Şirketin asansör teknolojileri bölümü 5,3 milyar Avro’nun üzerinde bir iş hacmine ulaşmıştır.
Stratejik Gelişme Planı çerçevesinde ThyssenKrupp paslanmaz çelik ve yüksek performanslı malzemeler iş kolunu ayırma kararı almıştır. Yapılanma süreci 30 Eylül 2011 tarihi itibariyle geçerlilik kazanmıştır ve bu nedenle bu birim IFRS’e uygun olarak devam etmeyen operasyon olarak raporlanmaktadır. Yeni kuruluş Inoxum adı altında faaliyet göstermektedir. Grubun devam eden operasyonları diğer yedi iş alanı ve Holding yapısından oluşmaktadır.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme