TEPE INTERNATIONAL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

TEPE INTERNATIONAL MAAŞLARI

TEPE INTERNATIONAL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

GENEL MÜDÜRÜN MESAJI
1997 yılından itibaren sektöründe öncü, inovatif, insan hakları ve toplumsal değerlere saygılı, etik, disiplinli şekilde çalışan TEPE SAVUNMA ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ SANAYİ A.Ş.; odak noktasının insan hayatı ve güvenliği olduğunun her zaman için bilincindedir.Bu nedenle de faaliyet gösterdiği alanların tümünde hizmet kalite standardını en üst seviyede tutmaya ziyadesiyle gayret sarf etmektedir. Standardı korumak ve sürekli yükseltmek hedefiyle birlikte aynı zamanda eğitici bir rol de üstlenerek güvenlik yönetici ve personelini yetiştirmektedir.
Güvenlik sektörünün her bir faaliyet alanında ulusal ve uluslararası standartlara uyularak, müşterilerimiz, çalışanlarımız, toplum ve ülke ekonomisi için yarattığımız değerlerin sürekli ve de olumlu yönde arttırılmasına gayret sarf edilmektedir.
1997 senesinde bağlısı olduğu BİLKENT HOLDİNG şirketlerinin güvenliğini sağlamak üzere kurulan şirketimiz bugün Türkiye coğrafyasının tamamında faaliyet gösteren, ülke sınırları dışında dahi güvenlik danışmanlığı hizmeti verebilen, binlerce çalışanıyla sektöründe lider bir kuruluşa dönüşmüştür.
Yirmi yıla yaklaşan süre içinde biriktirdiğimiz tecrübelerimiz ve değerlerimiz bundan sonraki çalışmalarımız için de bizlere yol göstermeye devam edecektir.
Bizleri bugünlere taşıyan çalışma arkadaşlarım ile birlikte, bugüne kadar taviz vermeden koruduğumuz değerleri ve elde ettiğimiz başarıları bundan sonra da arttırarak devam ettireceğimize inancım sonsuzdur.
Saygılarımla,
Bora DOĞUALP
Sunduğu hizmetlerin odağında yer alan“can ve mal güvenliğinin sağlanması” gibi önemli bir sorumluluk üstlenen Tepe Savunma ve Güvenlik, kurulduğu günden bu yana müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek amacıyla kalite çalışmalarına her zaman önem verdi. Bu çerçevede; İçişleri Bakanlığı’nca verilmiş Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Faaliyet İzin Belgesi bulunan Tepe Savunma ve Güvenlik; yetkili belgelendirme şirketi tarafından verilmiş ISO 9001 Kalite Belgesi, Denizcilik Müsteşarlığı’nca verilmiş Limanlara ve Gemilere Yönelik Tanınmış Güvenlik Kuruluşu (RSO) Yetki Belgesi, TSE tarafından verilmiş Hizmet Yeri Yeterlilik Belgeleri ve Milli Savunma Bakanlığı tarafından verilmiş “Tesis Güvenlik Belgesi”ne sahiptir
Vizyon
Faaliyet gösterdiği sektörler ile ilgili olarak; ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet kalitesinde norm oluşturan lider bir şirket olmak.
Misyon
5188 sayılı kanuna bağlı olarak gerek kamu gerekse özel kuruluşların özel güvenlik ihtiyacını konusunda eğitilmiş, modern teçhizatlarla donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş ve güvenliğin vazgeçilmez unsuru olan güvenlik görevlileri ile sağlamak,
Emniyet ve asayiş konularında genel kolluk kuvvetleri’ne yardımcı olabilmek ve özel mülkü koruyabilmek maksadıyla yasalarda verilen özel güvenlik ve koruma görevlerini yapabilecek; teknik ve taktik bilgiye, yüksek iş disiplinine, mesleki ve genel kültüre sahip, hukukun üstünlüğüne inanmış, insan haklarına saygılı, çağdaş ve dinamik düşünce sistemini benimseyen, gelişen teknolojilere uyum sağlayabilecek, yetkilerini ve uygulanış tarzlarını kavramış, etkili iletişim kurabilen yüksek karakter ve niteliklere sahip Özel Güvenlik Görevlileri yetiştirmek,
Şirket Politikası
Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından, savunma sanayi ve güvenlik sistemleri sektöründe lider bir kuruluş olarak politikamız müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır.
Bu doğrultuda amacımız,
Mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, öncelikle kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak işbirliği ve güven çerçevesinde çalışarak maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde, tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yöneltmektir.
Çalışmalarımız kapsamında çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, kirlenmeyi ve kaza risklerini önlemeyi taahhüt ederiz.
Entegre Yönetim Sisteminin sürekliliği iyileştirmenin sağlanması şirket çalışanları olarak hepimizin ortak görevi ve geleceğidir.
Şirketimiz yurt çapındaki projelerinde düzenli olarak denetleme ekibi ile gece denetimleri gerçekleştirmekte, denetim sonuçlarını 7/24 şeffaf bir şekilde müşteriyle paylaşmaktadır.

Bu denetimlerin yanı sıra bağımsız bir dış denetim şirketi tarafından görevlendirilen teftiş uzmanları, plan dahilinde haftanın 6 günü; güvenlik hizmeti sunulan şirket ve kurumları ziyaret ederek, şirketimiz adına güvenlik denetimi yapmaktadır. Teftiş sonuçları ilgili müdürlere ve müşterilere rapor olarak sunulmaktadır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme