TEMSA GLOBAL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

TEMSA GLOBAL MAAŞLARI

TEMSA GLOBAL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Temsa Aktüel
Temsalı gündemi aktüel dergilerinden takip ediyor. İç iletişim dergimiz Temsa Aktüel tüm etkinliklerimiz ve çalışanlarımızdan haberlerle iki aylık periyotlarla Temsalılarla buluşmaktadır.

TAİT
Çarşamba günlerinin iletişim platformu TAİT, ısınma oyunları, indoor aktiviteler ve sürpriz ödüllerle Temsalılara iletişim dolu bir gün sunuyor.
Farklı eğitim materyalleri kullanılarak oluşturulan oyunlarda, katılımcılar bir metafor olarak Temsa Değerlerini oluştururken, yetkinliklerini de geliştirme fırsatı yakalıyorlar. Günün sonunda güçlü bir takım olabilmenin yollarını öğrenen Temsalılar birlikte yedikleri öğle yemeği ile etkinliği tamamlıyor.

3E1K
Ekip olmaya yönelik çalışmalarımızı artırmak ve etkin karar alma yetkinliğimizi geliştirmek üzere Genel Müdürümüzün liderliğinde her hafta 3E1K Çalıştayları gerçekleştiriyoruz.

Bölümler Arası İletişim Seansları
İletişimin başarının en temel faktörlerinden biri olduğuna inanırız. Bu nedenle doğru iletişim kanalları oluşturur ve bu kanallarımızı daima açık tutmaya çalışırız. Temsa kültürünün bir parçası olan bölümler arası iletişim seansları bizi biz yapan en güçlü özelliğimizdir.
Kişisel gelişimi desteklemek, çalışanlarımızın beceri ve yetkinliklerini geliştirmek, deneyimlerini paylaşabilecekleri bir ortam oluşturmak, farkındalık ve sinerji yaratmak amacıyla farklı başlıklarda eğitim programları düzenlenmektedir. Mesleki açıdan gelişim sağlayabilmek için Temsa Akademi, eğitim ve gelişim faaliyetlerini yürütmektedir. Bu amaçla organize edilen eğitim faaliyetlerini 4 grupta açıklayabiliriz:

* Temsa içi Eğitimler
* İK Gelişim Planı Eğitimleri
* Teknik Eğitimler
* Sabancı Holding Eğitimleri

Performans Yönetim Sistemi
Temsa vizyonu, misyonu ve stratejik hedefleri doğrultusunda oluşturulan iş hedefleri ve yetkinlikler ile performans odaklı çalışma anlayışını güçlendirmek, çalışanların gelişimlerini sağlamak amacıyla tüm çalışanlarımıza Performans Yönetim Sistemi uygulanmaktadır.
Performans Yönetim Sistemimizin temel hedefleri:

* Sürekli geribildirimlerle şirket hedeflerine ulaşmak
* Yönetici ve çalışanlar arasında yapıcı ve açık ilişkiler kurmak
* Temsa genelinde sürekli gelişim kültürünü oluşturmak
* Temsalıları doğru ve objektif kriterler üzerinden değerlendirmekSatış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme