TEKSAN JENERATÖR MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

TEKSAN JENERATÖR MAAŞLARI

TEKSAN JENERATÖR MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Teksan Jeneratör , 1994 yılında kurulmuştur ve 1996 yılında ise bugünkü markasının temellerini atmıştır. Yerli imalatçı kimliği, güçleri 0.5 kVA - 3550 kVA arasında değişen jeneratör setleri , her yıl artış gösteren üretim kapasitesi, uzman satış sonrası hizmetler ekibi, Türkiye'de 9 adet bölge müdürlüğü ve yetkili satış/servis bayileri ,dünyada 100’ün üzerinde ülkeye ihracatıyla sektörün en güvenilir oyuncularından biridir. Teksan Jeneratör,  konusunda sektörün lideri konumundadır.

   "Önce insan" felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden , bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürme vizyonuna sahip olan firmamızın genç ve dinamik kadrosuna dahil olmak isterseniz aranan nitelikleri sağlamanız yeterli olacaktır.
eksan’da İnsan Kaynakları politikamızın temel hedefi; şirketimiz ve çalışanlarımıza değer katan, vizyon, misyon ve kurum kültürümüzle uyumlu süreç ve uygulamaların hayata geçtiği güvenli bir çalışma ortamı yaratmaktır. Bu hedefi gerçekleştirmede kurum kültürümüze uyum sağlayacak yeni yeteneklerin Teksan bünyesine kazandırılması, çalışanların kişisel ve mesleki gelişimi ile çalışan memnuniyetinin artırılmasına önem veririz.

Farklılıklara saygı gösterir, Teksan’da çalışan herkesi etnik köken, din, yaş, cinsiyet, uyruk veya maluliyet ayrımı yapmaksızın eşit kabul ederiz. Doğru işe doğru insanın istihdam edilmesi ile başlayan bu yaklaşımımızı, performans değerlendirme, eğitim, terfi ücretlendirme gibi diğer süreçlerimizde de başarı bazlı liyakat ve fırsat eşitliği ilkelerine uygun olarak devam ettiririz.
Teksan olarak çalışanlarımızı geleceğe hazırlamanın, verimlilik ve motivasyonlarını artırmanın iş sonuçlarımızı ve hizmet kalitemizi geliştireceğine inanırız.

İşte bu yüzden, çalışan verimliliğimizi geliştirilmeye yönelik performans değerlendirme sistemi ve 360 derece geri bildirim yöntemleriyle ekip arkadaşlarımızın ihtiyaç duydukları kişisel ve mesleki gelişim alanlarını belirler, daha etkin ve verimli çalışmalarını sağlayacak kişisel ve mesleki eğitim programları organize ederiz.

Sürekli öğrenen bir organizasyon olarak eğitimlerden edindiğimiz bilgi ve iş deneyimlerimizi paylaşır, yetenek ve yetkinliklerimizi birlikte geliştiririz.
Kesintisiz güç çözümleri sektörünün öncü şirketlerinden biri olan Teksan, sürdürülebilir başarısının gelişerek devamı için kurumsal değerlerine uygun ve yetkin çalışanları bünyesinde istihdam eder.

 “Sürekli Gelişim” felsefesine uygun faaliyet gösteren şirketimiz, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerinin büyümeye giden yolda en önemli unsurların başında geldiğine inanmakta, “Sürekli Gelişim”i sürdürülebilir kılmak için çeşitli eğitim programları yürütmektedir.

Teksan’da tüm çalışanlara, farklılıklara saygı gösterilen, eşitlik, güvenilirlik ve dürüstlük gibi ilkelerin benimsendiği bir iş ortamını sunulmaktadır.


Yenilikçi, dinamik, alanında uzman ve takım ruhu ile hareket eden bu ekibin bir parçası olarak zorlu ve iddialı global projelere imza atılmak isterseniz Teksan’ı seçmelisiniz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme