SPOR DEPARTMAN MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SPOR DEPARTMAN MAAŞLARI

SPOR DEPARTMAN MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Decathlon, 1976 yılında Fransa Lille’de kuruldu.Şu anda 20 ülkede 748 mağazayla spora ve sporculara hizmet vermekte..2010 yılında giriş yaptığı Türkiye’de ise 4 yıllık süreç içinde mağaza sayımızı 9’a çıkardık.Hızla büyümekte olan Decathlon Türkiye projesi için İş Geliştirme Departmanında YENİ MEZUN PROGRAMI ile bünyemize katılacak ve sporu herkes için ulaşılabilir kılmanın zevkine birlikte varacağımız gençlerle buluşmak istiyoruz.
İş Geliştirme Yeni Mezun Programı:
İş Tanımı:
Yeni Mezun Programı kapsamında kariyerinin başında ve gelişime açık olan ‘Yeni Mezun’ adaylar arıyoruz.
Programın amacı üniversiteden yeni mezun olan ve iş tecrübesine sahip olmayan adayların profesyonel iş yaşamında deneyim kazanmalarını ve gerçek potansiyellerini fark etmelerini sağlamak. Aynı zamanda çeşitli kişisel gelişim eğitimleri, sosyal sorumluluk projeleri ile de Yeni Mezun çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak bir ortam sunmaktır.
Aranan Nitelikler:
Üniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama Bölümlerinden mezun olan,
Gayrimenkul sektöründe iş geliştirme alanına ilgi duyan ve bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen,
Sportif, dinamik, yenilikçi, eğlenceli ve esnek çalışma ortamımıza uyum sağlayabilecek,
MS Ofis programı uygulamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Öğrenmeye açık, kendini geliştirme konusunda istekli,
Analitik yönü kuvvetli ve takım çalışmalarına yatkın,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Tercihen İstanbul’da ikamet eden
Program İçeriği:
1 yıllık süreç içerisinde eğitimler ve deneyimli kişilerle yapacağınız saha çalışmaları ile iş yaşamına adapte olmuş olacaksınız.
Eğitimini almış olduğunuz alanla ilgili kendinizi geliştirme ve becerilerinizi uygulama fırsatı bulacaksınız.
1 yıllık eğitim ve çalışmalar neticesinde başarılı olan adaylarımız İş Geliştirme Uzmanı olarak atanacaktır.
Decathlon’da müşteri ve çalışanların ortak bir tutkusu vardır, o da spordur. Bize katılmak isterseniz, dinamik ve coşkulu bir sporcu ekibinin üyesi haline gelir ve bu ekiple ortak bir amaç paylaşırsınız: “Sporun zevk ve yararlarını olabildiğince çok insanın erişebileceği hale getirmek.”

Mesleğiniz ne olursa olsun, şirketin gelişimine, yeni ürün, hizmet ve projelerin oluşumuna aktif olarak katılırsınız. Ürün gelişimi zincirinin tamamına olan hakimiyetimiz sayesinde geniş bir meslek yelpazesinde kendinizi geliştirebilirsiniz: araştırma ve geliştirme, konsept geliştirme, tasarım, bilgi-işlem, üretim, lojistik ve satış.

Bizde her yeni çalışan için eğitimin geniş yer tuttuğu bir entegrasyon planı hazırlanır. Becerilerinizin gelişimi, meslek hayatınız boyunca devam edecek ve arzularınıza göre uyarlanacaktır.

Çalışanlarımızda ne gibi  nitelikler arıyoruz?

Decathlon’da her şeyden önce bizim şirket kültürümüzde zevk alarak ilerleyebilecek türden kişileri işe alıyoruz.

Çalışanlarımızda özellikle olumlu bir çalışma azmine ve profesyonel hayatlarında girişkenliğe önem veriyoruz. Öğrenmek, ilerlemek, kendi kendini geçmek ve sorumluluk almak isteyen kişiler arayışındayız. Spora olan tutkunuz ve kararlılığınızın başarınız için vazgeçilmez unsurlar olduğuna candan inanıyoruz.

Yöneticilerimiz ekiplerinin zenginliğini farklı profil, farklı eğitim ve ufuklardan insanları işe alarak korurlar. Decathlon’a katılmak, 30’dan fazla ülkede 63.000 çalışanıyla güçlü bir şirkete katılmak demektir.

Bu durumda siz de spora olan tutkunuzu her bakımdan tatmin edici, zengin bir meslekle birleştirmek istiyorsanız bize katılın!
Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme