SOMFY MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SOMFY MAAŞLARI

SOMFY MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Teknolojiler ve uyumluluk
Somfy'nin kablosuz teknolojileri, size artan konfor ve güvenlik sunarak evinizin yönetimini kolaylaştırır. Motorlu ürünler böylece tümleşik radyo teknolojisinden yararlanarak kablosuz olarak birbirleriyle iletişim kurabilirler. Bu, donanımın uzaktan kumanda veya otomatik çözümler ile merkezileştirilip birlikte kontrol edilebileceği anlamına gelir. Ölçeklendirilebilir sistemlerimiz, gereksinimleriniz ve bütçeniz arttıkça orijinal tesisatı bozmadan donanım eklemenize olanak sağlar. Artık sistemin ilk eksiksiz görünümünü koruyarak bağlantılı bir eve geçiş yapmanın zamanı gelmiştir.


RTS
Somfy'nin kablosuz teknolojisi

RTS, dünya çapında tesis edilmiş olan 10 milyondan fazla donanım ile Somfy'nin geleneksel radyo protokolüdür Bu protokol yapı marketlerinde edinilebilen çözümlerimizin referans aldığı teknolojidir.
Ne tür projeler için?


Motorla donatacağınız sadece bir kaç yeriniz varsa
ve şu anda daha fazlasını motorla donatmayı
planlamıyorsanız, referans teknoloji budur.

Bu iki teknoloji sayesinde, Somfy'yi seçmek
bağlantılı bir eve geçmeyi kolaylaştırır.Bilmekte fayda var:
Radyo dalgaları sağlığınıza zararlı mı?

Bir cep telefonunun yaklaşık 1 wattlık bir emisyon gücü varken Kablosuz ağ kutusunun emisyon gücü yaklaşık 0,1 watt'tır.
Radyo cihazları için ise bu bir miliwatt'tır. Ayrıca, radyo donanımı günde sadece 1 ila 10 saniye kullanılır. Basitleştirmek gerekirse,
herhangi bir radyo etkin Somfy ürünü bir cep telefonundan 1000 kez daha az kez, 1000 kat daha düşük güç yayar.


Somfy inovasyonu: Esenliğinizi artırır

Satış Gelirlerinin %10'u İnovasyona AyrılırHer gün, 400 Somfy mühendisi evlerde konfor ve güvenliğin sağlanmasına yönelik yeni yollar geliştirmektedir.
Ve bu mühendislerin yenilikler geliştirme ve hayatınızı iyileştirme arzusundan her yıl yaklaşık 400 patent doğmaktadır.
Örneğin, tüm ev aletlerini bir düğmeye dokunmak yoluyla internet üzerinden kontrol etmeye yönelik Somfy TaHoma® ev otomasyonu uygulaması. Somfy, uluslararası bir grup
Somfy, uluslararası bir grup
 Somfy, sorumluluk sahibi bir firma
Somfy, sorumluluk sahibi bir firma
Somfy azami güvenilirliği garanti eder

Güvenlik ve rahatınız söz konusu olduğunda belirsizlik kabul edilemez..
Tüm Somfy ürünleri, özellikle de motor dayanıklılığı, test edilmiş ve en aşırı şartlarda kontrol edilmiş olup,
uzun süreli garanti sunarlar: Motorlar, otomatik üniteler, aksesuarlar ve alarm sistemleri için 5 yıl* garanti.*bahçe kapısı motorları ve otomatik üniteler için garanti 3 yıldır.Sizlere üstün motor donatımı hizmeti sunmak üzere, sayısız üretici kaliteli markalar ile işbirliği yapmaktadır.

Somfy bir hizmet ruhu geliştiriyor

Esenliğinizin artırılması stressiz olmalı! Somfy projeniz öncesinde, sırasında ve sonrasında sorularınızı yanıtlamak ve rehberlik sunmak için hazır bulunacaktır.Projenize ilişkin ön tavsiyelerden yerel yetkili bayi ile temasa geçmenizi sağlamaya ürün kullanımında yardım sunmaktan ev onarımına kadar... Somfy iş ortakları daima yanınızda.
Ve zamanınız ve bütçenizin kontrolünü elinizde bulundurmaya devam etmek istediğinizden dolayı Somfy en önemli hizmeti olan çözümlerinin geliştirilmesi sürecini daima yakından takip eder.Somfy, dünya lideri haline gelen küçük bir Fransız şirketinin hikayesi

1969 yılında oluşturulmuş olan, kökenleri çelik kesim endüstrisinde önemli bir yer sahibi Cluses'teki Arve vadisinin kalbine dayanan Somfy, Haute Savoie bölgesinden bir Fransız şirketler grubudur.

Somfy, değerlerine sadık kalarak, 60'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve dünya çapında satılmış olan 100 milyonu aşkın motorla ev ve bina sektöründe kapı ve pencere otomasyonunda dünya lideridir.

Fondation Somfy


Somfy zor durumda olanlara konut sunulmasına kendini adamıştır...

Somfy Vakfı

Sosyal ve çevresel risklerin yüksek olduğu bir pazarda ekonomik bir oyuncu olarak sorumluluklarının farkında olan Somfy kendi vakfını oluşturmuştur.
2011'den bu yana, toplumun en fakir üyelerine nezih konut çözümleri sunmak amaçlı projeleri destekleyerek, sosyal kaynaşmayı teşvik etmiş ve sürdürülebilir geliştirmeyi desteklemiştir.

Toplu bir insanlık taahhüdü: birlikte daha iyi bir yaşam için yeni yollar keşfetmek.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme