SOCIETE GENERALE MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SOCIETE GENERALE MAAŞLARI

SOCIETE GENERALE MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Societe Generale, Türkiye'de faaliyet gösteren en köklü yabancı bankalardandır. Societe Generale Türkiye 1990 yılında operasyonel faaliyetlerine başlamış ve kısa sürede büyük şirketlerin ve finansal kurumların lider iş ortağı olmuştur.

Societe Generale, yatırım bankacılığı küresel finans piyasalardaki uluslararası uzmanlığına sahip 50’ye yakın profesyonel ekibiyle ihtiyaca özel hazırlanmış finansal çözümler sunmaktadır.

Türkiye'de önemli gelişme ve altyapı projelerinin finansmanında uzun süredir devam eden katılımı sayesinde, Societe Generale Türkiye, ülke pazarında faaliyet gösteren önemli şirketler ile güçlü ilişkiler kurmuştur.

Societe Generale Türkiye ihraççılar ve yatırımcılara geniş bir piyasa erişimi sunan ve yatırımcılara akıllı çözümler ve yatırım fırsatlarına erişim sunmakta ve ihraççılar, yatırımcılar, şirketler ve finansal kuruluşlar arasında önemli bir aracılık rolü üstlenmektedir.

Ayrıca, operasyonel kiralama ve filo yönetiminde uzmanlaşmış, 10.000’den fazla araç ile hizmet sunan lider filo kiralama şirketi ve %100 Societe Generale iştiraki olan ALD Automotive, Societe Generale Grup bünyesinde bulunmaktadır.
Societe Generale Türkiye, ülkenin önde gelen kurumsal şirketleri, finansal kurumları ve kamu kuruluşları ile finansal alanda işbirliği yapmaktadır. Global ağı ve yerel ekipleri aracılığıyla Societe Generale Türkiye, müşterilerine dünya standartlarının üstünde ürün ve hizmetlere erişim imkanı sunmaktadır.

Societe Generale Türkiye, aşağıdaki alanlarda müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır:

Yatırım Bankacılığı

Societe Generale Türkiye, stratejik danışmanlık, borçlanma piyasası ve sermaye artırımı konularında müşterilerine etkin ve yaratıcı çözümler sunmaktadır. Dünyanın önde gelen finans merkezlerinden (Londra, New York, Paris, Şangay, Tokyo) oluşan küresel bir platform tarafından desteklenen yerel ekip, Türk ve uluslararası müşterilerine M & A danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Global Piyasalar ve Global Finans

Societe Generale Türkiye, faiz oranları,  FX ve finansal riskten korunma amaçlı türev işlemleri pazarlarında önemli bir yer tutmaktadır. Societe Generale Türkiye, ihraççılara yönelik finansman, danışmanlık ve pazar erişimde kolay çözümler sunmaktadır. Bununla beraber Societe Generale Türkiye, yapısal finansman ve proje finansmanı konularında geniş bir tecrübeye sahiptir.

Ticaret Hizmetleri

Societe Generale Türkiye aynı zamanda vesaik mukabili işlemler, prefinansman ve ihracat akreditifi iştirası işlemlerini içeren dış ticaret ürünlerine ilişkin kapsamlı hizmetler sunmaktadır
Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme