SHELL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SHELL MAAŞLARI

SHELL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Enerji sektöründe veya Shell'de çalışmak için daha heyecan verici bir zaman olmadı. Karşılaştığımız zorlukları ve sizin yapabileceğiniz etkileri öğrenin.
Potansiyelinizi Shell ile keşfedin
Meraklı, tutkulu ve maceracı mısınız? Öncü müsünüz? Öyleyse bırakın, öne çıkan vasıflarınız Shell ile etki yaratsın.

Kendi kariyer yolunuzu çizme ve gerçek potansiyelinizi keşfetme gücü elde edeceksiniz. Çok yönlü bir grup insanla birlikte öğrenme ve ilerleme fırsatı bulacaksınız. İşbirliğini teşvik ediyoruz ve harika bir ekiple kuşatılmanın yaratıcılığınızı zenginleştireceğine ve harika fikirlere ilham vereceğine inanıyoruz.

Sürekli inovasyon

Dünyanın en büyük gazdan sıvıya dönüşüm fabrikası Pearl GTL'den dünyanın yüzer nitelikli ilk sıvılaştırılmış doğalgaz platformu Prelude FLNG'ye kadar pek çok dünya birinciliğimiz bulunuyor.

Bunlar sadece mühendislik başarıları değil. Bunlar gelişim sağlamayı içtenlikle ödüllendiren, yeni düşünüş ve çalışma biçimleri araştırmak için sürekli teşvik göreceğiniz bir kurumun ürünleri. Kariyerinizin her aşamasında önünüzde uzanan mükemmel mentörlük ve öğrenim etkinliği fırsatlarıyla sürekli eğitim ve gelişim içinde bulunmanıza yönelik taahhüdümüzün altında da aynı ruh yatıyor.

Global marka değeri

Aynı zamanda dünyanın en iyi tanınan markalarından biriyiz. 70'ten fazla ülkede 92.000 civarında çalışanımız ile, çok az rekabet görebileceğimiz bir ölçekte faaliyet gösteriyoruz.

Tüm dünyadan önde gelen profesyonellerle birlikte çalışma fırsatına sahip olacak, deneyiminizi büyük ölçüde zenginleştirecek uzmanlık ve bakış açıları paylaşacaksınız.

Büyük zorluklar – daha da büyük fırsatlar

Meydan okuma ölçeğimiz inanılmaz biçimde heyecan vericidir. Global enerji talebi hızla artıyor ve Shell olarak dünyanın her yerinde daha iyi bir enerji geleceği inşa etmeye yönelik akıllı çözümler geliştirmekte kararlıyız.

Bu nedenle dikkat çeken kişilerin bize katılması arayışındayız. Yeni çalışma biçimleri deneyecek ölçüde meraklı, sınırları zorlamaya yetecek kadar maceracı ve fikirlerini ileri taşıma kararlılığı olan kişiler.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme