SET YAZILIM MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SET YAZILIM MAAŞLARI

SET YAZILIM MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


1993 yılından beri edindiğimiz deneyim ile butik hizmet veren bir teknoloji firması olarak  yurtiçi ve yurtdışındaki  birçok kurum ile yazılım projeleri geliştiriyor, iş çözümleri implemente ediyor, danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyor  ve dışkaynak kullanımı çerçevesinde iş gücü hizmeti sunuyoruz. Tüm bu çözüm ve hizmetlerimizi 6 ana kategoride sınıflandırıyoruz.


BLACK : İş Çözümleri Platformu

SET Yazılım  esnek ve modüler yapısı ile işletmeniz için SİZE ÖZEL bir ERP çözümü sunuyor.
ERP, CRM, BÜTÇE Yönetimi, İnsan Kaynakları, UFRS, Hazine Yönetimi, Finansal Uygulamalar gibi çözümlerimizle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, sektörünüze uygun ve size özel çözümler sunuyoruz.

RED : Dikey İş Çözümleri Platformu

Tüketici Finansmanı, Perakende, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinin spesifik ihtiyaçları için geliştirdiğmiz uygulamalarla, tüm özel ihtiyaçlarınıza cevap veren özgün dikey çözümler sunuyoruz.

ORANGE : Proje Bazlı Dışkaynak Hizmetleri

Belirli bir şartname çerçevesinde bizlere ilettiğiniz projelerinizi  tüm kaynak kodları ve hakları ile birlikte analiz ediyor, size uygun özel yazılımlar geliştiriyor  ve yazılımı tüm haklarıyla size teslim ediyoruz.

PURPLE : İstihdam Bazlı Dışkaynak Hizmetleri

Kurumsal süreçlerini bilgi teknolojileri alanında iyileştirmek, yeni projeler üretmek isteyen kurumlara dışkaynak desteği veriyor, projelerine uygun olan en doğru insan kaynağını sunuyoruz.

BLUE : Hızlı Yazılım Geliştirme Ortamı

SET Blue Framework ile zengin bir iş ve güvenlik kütüphanesine sahip olmanın avantajlarını kullanarak hızlı, güvenilir ve standardize bir şekilde kendi yazılımlarınızı geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

GREEN : Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri


CRM Yetkinlikleriniz, ERP-CRM Seçim Süreçleriniz ve Projeleriniz, Yazılım Kaliteniz, Yazılım Test Süreçleriniz  ve Bireysel Gelişiminizle ilgili konularda uzman kadromuzla yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri veriyoruz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme