SESA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SESA MAAŞLARI

SESA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Misyonumuz,
SESA A.Ş. olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
Alanında en son teknolojilerin Türkiye’ye getirilmesine daima ÖNCÜ’lük etmiş olan SESA ’nın 1973 den beri, Türkiye’de ilk kez Türk tıbbının hizmetine sunduğu konular arasında yer alanlar;
Kalp pili ve implant defibrilatörü (ICD)
Beyin Şantları ve İlk Hakim tipi beyin şantı
Radioimmunoassay ve radyoaktif kitlerinin teşhis ve kanser tedavisinde kullanımının yanı sıra, ilk yerli Gama Counter imalatı.
Diyagnostik Kardiyoloji, Radyoloji ve Nöroradyoloji kateterleri
Girişimsel Kardiyoloji Radyoloji uygulamaları
Otomatik Ağrı pompası
Laparoskip cerrahi uygulaması
Koroner Ateroktomi Uygulaması ve Cutting Balon ( Bıçaklı Balon)
İnfiltratör balon ile lokal koroner ilaç uygulaması
İntervasküler Ultrason (IVUS) uygulaması
Radyoloji ve Kardiyoloji Emboli Filtreleme sistemi (Angioguard) uygulaması
İlaç kaplı tıkanmayan Koroner İlaçlı stent (CYPHER) uygulaması.
Monitör alanında Türkiye’de en deneyimli firmadır
Ventilatör konusunun önemini ilk gözleyip Türkiye’de başlatan firmadır.
Sterilizasyonda anahtar teslim kurduğu merkezleriyle bu alanda en deneyimli firmalardandır.
Ameliyathane cihazlarında, ameliyat masası, lambası ve elektrokoterleriyle pek çok başarılı proje gerçekleştirmiş, birçok elit firmayla ortak çalışmalar yapmıştır.
Ultrasonik aspiratör teknolojisini ilk tanıtan ve yaygınlaştıran firmadır.
FTR cihazlarında dünya lideri Enraf-Nonius firması ile en çok referansı olan firma olmanın yanında en önemli merkezlere hitap eden bir firmadır.
Bütün bunlara ek olarak, AED defibrilatörü, Pulsoksimetre, Termal Kamera, Ambulatuar Kan Basınç Monitörü, İntravasküler Ultrason gibi ürünleri ilk tanıtan firmadır.
Türkiye’de ilk kez Analitik ve Proses cihazlarında getirdiği yenilikler;
İlk Termal Analiz cihazını getirmiştir.
İlk GCMS cihazı
İlk Liquid kromotograf
İlk DMA
İlk FTIR esaslı On-Line Oktan analizörü
İlk bilgisayar kontrollu tank seviye ölçümü ve envanter kontrol sistemi
Bilgisayar kontrollü alçak yoğunluk polimerizasyon pilot tesisi kurulmasında mühendislik ve imalat.
İş Tanımı
Medikal cihaz, medikal sarf, proses ve analitik ürünleri Türkiye temsilcisi olan şirketimizin açık kadrolarında görevlendirmek üzere Satış/pazarlama temsilcileri ve uzmanları, ayrıca dış ticaret departmanımızda görevlendirilmek üzere İthalat destek uzmanı aranmaktadır.
Alanındaki pazar liderliği konumunu korumayı hedefleyen firmamızın, 40 yıllık başarılı geçmişine uygun ve artı değer katacağına inanacağımız adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Aranan Nitelikler
Medikal Satış/Pazarlama Uzmanı:
Yüksek Teknoloji ürünü medikal sarf malzemeleri aktif satış ve pazarlamasında çalışacak, iyi derecede İngilizce bilen, biyomedikal, fizik, elektronik ve kimya mühendisleri aranmaktadır.
Medikal Satış/Pazarlama Temsilcisi:
Yüksek Teknoloji ürünü medikal sarf malzemeleri aktif satış ve pazarlamasında çalışacak,  2 senelik biyomedikal yüksekokul mezunları ile yüksekokulların biyomedikal,  medikal pazarlama ve tıbbi mümessillik bölümleri ve benzeri bölümler ile meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezunlar aranmaktadır.
Medikal Cihaz Satış/Pazarlama Uzmanı:
Yüksek Teknoloji ürünü medikal cihaz malzemeleri aktif satış ve pazarlamasında çalışacak, (tercihen iyi derecede İngilizce bilen), biyomedikal, fizik, elektronik mühendisleri ve  Fizyoterapistler aranmaktadır.
İthalat Destek Uzmanı:
İthalat, gümrükleme ve lojistik konularında deneyimli, iyi derecede İngilizce bilen, çözüm odaklı çalışabilecek genç, dinamik çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Ortak Özellikler:
1. İstanbul-Anadolu yakasında ikamet etmek.
2. B tipi ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabilmek.
3. Erkek adayların askerlikle ilişkisi olmamalıdır.

Tercih Sebepleri:
A) İyi derecede İngilizce bilmek.
B) İnsan ilişkilerinde başarılı olmak ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilmek.
C) Esnek çalışma saatlerine uyabilmek ve seyahat engeli olmamak.
D) Kendine güveni tam ve analitik öngörüsü kuvvetli.
E) Sigara kullanmayan.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme