SELENA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SELENA MAAŞLARI

SELENA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Selena Grup inşaat kimyasalları konusunda global olarak çalışan Polonya menşeili, hem üretim hem de dağıtım yapan bir firmadır. Selena Grup 4 kıtada üretim faaliyetini sürdüren toplam 30 firmadan oluşmaktadır. Selena, yüksek kalitesiyle, rekabetçi bir global oyuncu olarak inşaat kimyasalı pazarında önemli bir yer edinmiştir. Selena Grup olarak, Poliüretan Köpük üretiminde dünyanın en büyük 3 köpük üreticisinden biridir ve tüm dünya genelinde 1600'den fazla çalışanı bulunmaktadır.
Çözümlerimiz, inşaat firması ve diğer partnerlerimizle geliştirilmektedir. Bu tecrübe paylaşımının daima yaratıcı ve başarılı sonuçlar verdiğini deneyimlemekteyiz. Hızlı ve rekabetçi teknolojimizin katkısıyla yapılan binaları uzun ömür ve enerji tasarrufu konusunda geliştirmekteyiz
Selena Grup olarak, Poliüretan Köpük üretiminde dünyanın en büyük 3 köpük üreticisinden biridir. Çok uluslu bir Firma olarak, değişen ve gelişen yapımız ve son 20 yılda edinilmiş olan tecrübelerimizle farklı iş fırsatları sunabilmekteyiz. Çalışanlarımız, Grubumuzun yeni alanlarda büyümesi, yönlendirilmesi konusunda aktif rol oynamaktadır. Hepbirlikte Selena markasını tüm dünya için bir değer haline getirmekteyiz. Polonyadan, Kazakistana,Cinden USA'ya, Brezilyadan Türkiyeye kadar çok farklı pazarlarda faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Ekibimiz, değişken, çok kültürlü ve zorlu pazarlarda operasyon kabiliyetine sahip bir ekiptir. İşte tam bu nedenle, yüksek iş disiplinli, mükemmel takım oyuncularıyla çalışmaktayız.
KİMİ ARIYORUZ?
Değerlerimiz; girişimcilik, yaratıcılık, dürüstlük, sadakat, bilgi ve azimdir. Çok uluslu bir çalışma ortamı, üst seviyede bir iş etiği, ve farklı kültür pazarlara adaptasyon kabiliyeti gerektirmektedir. Global bir yatırım olarak Selena, üretimden Araştırma&Geliştirmeye, finanstan İnsan kaynakları ve IT'ye ve satış ve pazarlamaya kadar farklı iş olanakları sunmaktadır.


BİZ NE ÖNERİYORUZ?

Şirketimizin Satış ve Pazarlama alani çalışanlarımızın sürekli gelişimleri için "Hedeflerle Yönetim" yöntemi uygulanmaktadır. Bu sistem hem çalışanın o dönem için belirlenmiş olan hedefleri, ve bunu yönetme biçimini tanımlamakta hemde buna bağlı motivasyon sistemlerini içermektedir.

Building
Man İŞE ALIM SÜRECİ
NASIL UYGULANIR

Selena Türkiye'de uygun pozisyonlar için CV'nizi ve ön yazınızı info@selenaturk.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

SÜREÇ


İşe alım sürecinde uygun adayları seçebilmek için adaylarımızla ilgili mümkün olduğunca fazla kaynaktan bilgi almaya özen gösteririz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme