SBN SİGORTA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SBN SİGORTA MAAŞLARI

SBN SIGORTA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


SBN Sigorta A.Ş., 1990 yılında Doğan Holding ve Türk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ortaklığı ile Ticaret Sigorta A.Ş. adıyla kurulmuştur. 1997 yılında Şirket hisselerinin tamamı, Türk Ticaret Bankası A.Ş. Emekli ve Munzam Vakfı ve İştiraklerine geçmiştir.
2007 yılı başında Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik Sandığı Vakfı tarafından hisseleri satın alınan şirket, 24.09.2008 tarihi itibariyle ismini SBN Sigorta olarak değiştirmiştir.
SBN Sigorta, güçlü insan kaynağı yapısı ve üstün hizmet kalitesiyle, 300’ü aşkın Şekerbank Şubesi aracılığıyla hizmet vermektedir. Şekerbank’ın Türkiye geneline yayılmış güçlü şube ağı yoluyla her müşteri segmentine ve her bölgeye ulaşan SBN Sigorta’nın Şekerbank şubeleri ile birlikte 1000’i aşkın dağıtım kanalı bulunmaktadır.
SBN Sigorta yeniden yapılandırıldığı 2012 yılında bu yana risk seçimine dikkat ederek , düşük riskli segmentelere yönelerek, etkin hasar kontrolü yaparak , hasar maliyetlerini azaltarak ,insan sermayesine ciddi yatırımlar yaparak , sektörde sıra dışı ve tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olma hedefleri doğrultusunda , emin adımlarla ilerlemektedir.

31.12.2015’e kadar faaliyet gösterdiğimiz Nişantaşı Teşvikiye Caddesi numara 37'deki Genel Müdürlük binamız tarihi dokusu, orjinal halinin korunması ile görülmeye değer bir bina idi.Orjinali bozulmadan günümüze kadar korunan bu bina aynı zamanda ünlü Türk romancı ve öykücü Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun eski evidir.2007 yılından bu yana Genel Müdürlük binamız olarak kullandığımız bu binanın her katı aslına uygun bir şekilde baştan aşağı yenilenmiştir.
01.01.2016’tan itibaren Genel Müdürlük binamız İstanbul - Şişli , Metrocity A Blok 2. kata taşınmıştır.

Asıl sermayenin bilgi ve deneyim, kaynağının ise insan olduğunun bilinci ile çalışanlarımızın yetenek ve becerilerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak, profesyonel ve kişisel gelişimi destekleyen ortamlar yaratmak, insana yatırımın , başarının değişmez ilkesi olduğunun bilinci ile yeni projeleri geliştirmek İnsan Kaynaklarının amacıdır.
SBN Sigorta'yı etik ilkelerimiz çerçevesinde hareket eden, çağdaş, bilgili, güvenilir, dinamik ve mutlu çalışanların oluşturduğu ve nitelikli iş gücünün tercih ettiği kurum haline getirmek ve bunu sürekli kılma vizyonumuza katkıda bulunan ve sahip olduğu insan kaynağını sürekli geliştiren bir çalışma ortamı sunmak, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir.Çalışanlarımızın ;
Şirket hedefleri doğrultusunda aynı yöne bakmasını sağlamak,
Kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olarak başarının takdir edildiği ve ödüllendirildiği bir çalışma ortamı yaratmak,
Yenilikçiliğin ve yaratıcılığın teşvik edildiği bir şirket kültürü oluşturup sürekliliğini sağlamak,
 Bilgi paylaşımı ve açık iletişimi teşvik edip takım ruhunu geliştirerek BİZ bilincini yaratarak büyümeyi sağlamak en önemli misyonumuzdur.
SBN Sigorta, hedef ve stratejileri doğrultusunda, kaliteli insan gücü ile personel ihtiyacını karşılayarak, Performans Yönetimi, Kariyer Planlama ve sürekli eğitimlerle çalışanların motivasyonunu ve gelişimini sağlamayı hedefler.
Çalışanlarımız & BİZ

Çalışanlara Saygı Duyulan Bir Çalışma Ortamı Yaratmak

 İşe alımda, ücretlendirme, yükselmede; yaş, cinsiyet, din, etnik ve kültürel farklılıklar gibi ayrımlar yapmaksızın fırsat eşitliği sağlamak ,
 Tüm çalışanların deneyimlerine, geçmişlerine ve bireysel farklılıklarına saygı duymak ,
 Adil bir iş ortamı oluşturmak ,
 Çalışanların sağlıklı bir iş-özel hayat dengesi kurma çabalarını desteklemek ,
 Çalışanlarına sorumluluk veren ve yetkinliklerini geliştiren bir yönetim anlayışı benimsemek ,
 Açık iletişim anlayışının desteklendiği bir çalışma ortamı ve yönetim tarzı sunmak ,
 Çalışanlara kişisel gelişimleri hakkında geribildirimler yaparak gelişimlerini desteklemek ,
 Kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerine önem vermek ,
 Takım çalışmasını ve sorumluluk almayı teşvik eden, kişilere hata yapma hakkı veren bir yönetim anlayışı benimsemek ,
 Ödüllendirme ve ücretlendirmeyi kişinin nitelikleri, kişisel katkıları ve şirketin performansı çerçevesinde; adil ve piyasa koşullarını dikkate alarak yapmak.
İş Başvurusu

SBN SİGORTA'nın çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ortaklarımız için özenli, güvenilir ve ulaşılabilir olma yaklaşımı, işe alım politikamızın da temelini oluşturmaktadır.
SBN SİGORTA'nın değerleri olan profesyonellik, sözünde durmak, gerçekçilik, takım ruhu ve yaratıcılık özellikleri, işe alım tercihlerinde önemlidir.
İşe alımlarda adayların işin gerektirdiği teknik bilgi ve yeterliliğe sahip olmalarının yanında SBN SİGORTA'nın temel yetkinliklerine ve gelişim vizyonuna da sahip olması beklenmektedir.
Bu ortak niteliklerin yanında iş tecrübesi, yabancı dil bilgisi ve teknolojiye yatkınlık aradığımız diğer özelliklerdir.
İşe alımlarda yapılan tüm başvurular incelenerek uygun bulunan adaylarla irtibata geçilmektedirSatış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme