SASEL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SASEL MAAŞLARI

SASEL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


2015
2015 Ocak ayından itibaren artan talepleri karşılamak ve müşterilere daha iyi hizmet verebilmek gayesiyle Pano fabrikası Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde 1600m² kapalı alanı olan kendi yerine taşınmıştır.

2007
2007 Yılı Eylül ayından itibaren ODTÜ-MET (Mikro Elektronik Teknolojileri Merkezi) alanına taşınarak Taahhüt ve Pano İmalatı hizmetlerine burada devam etmektedir.

2001
Şirketimiz 1999 yılı içerisinde yine Sincan Organize Sanayi Bölgesi içinde yaklaşık 3000 m2 kapalı alana sahip bir fabrika daha satın alarak, bu fabrikada muhtelif ebatlarda spiral ve rigid tiplerde ve yüksek kalitede elektrik tesisat borusu üretmeye başlamıştır. Firmamız SASEL gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında elektromekanik müteahhitliği alanında yüklendiği işlerde proje hazırlama safhasından, işletme ve bakım safhasına kadar her türlü hizmeti kapsayacak şekilde çalışmaktadır.

1998
Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde 1200 m2 kapalı alanı olan bir fabrika binası satın alınmıştır. Bu fabrika binası genel müdürlük tesisi ve pano montaj fabrikası olarak düzenlenmiştir. SASEL bünyesindeki elektrik, mekanik, proje, taahhüt, muhasebe ve imalat grupları 27 Nisan 1998 tarihi itibarı ile faaliyetlerini yeni binalarında devam ettirmişlerdir.

1997
Şirketimiz, 1997 yılı içinde yeni arayışlar ve iş geliştirme çalışmaları içine girmiştir. Çalıştığımız firmalara elektromekanik komple hizmet sunabilmek için 1997 yılı Ağustos ayı itibarı ile bünyemizde mekanik grup oluşturulmuştur. Ayrıca imalat sektöründe yer almak düşüncesiyle Schneider Electric grubuna bağlı Schneider markası ve garantisi altında Prisma tipi modüler pano imalatına başlanılmıştır.

1993
Yıllar geçtikçe SASEL elektrik taahhüt, tesisat, montaj, müşavirlik ve mühendislik alanlarında kendine iyi bir yer edinmiştir. 1993 yılı itibariyle yoğun bir şekilde yurt dışına açılmış, çeşitli projeleri üstlenerek başarıyla yürütmüş ve bugün de yeni projelerle başarısını devam ettirmektedir.

1984
Sasel Türkiye’nin en büyük inşaat gruplarından Yüksel Holding’in bünyesinde 21 Ocak 1984 yılında elektrik ve elektronik konularında proje, mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerini yürütmek üzere bir ihtisas şirketi olarak kurulmuştur. Elektrik grubu, inşaat sektöründe bir ihtisas ve mühendislik grubu olarak alt müteahhitlik hizmetleri yapmaktadır.

Kalite Politikamız

Yılların Tecrübesi ile oluşturduğumuz bilgi birikimimizle taahhütlerimizde güvenilir, kaliteli ve son teknolojiyi içeren uygulamalar yapmak,
Üretimimizde talep ve beklentilerin en üst kalite seviyesinde karşılanmasını sağlamak,
Ürün çeşitliliğimizi arttırmak
temel ilke olarak kabul edilmektedir.

Bu hedeflerin gerçekleşmesi için tüm çalışanların katılımı ile taahhüt ve üretim alanında kendini yenileyen bir Dünya Şirketi olacaktır.
SASEL Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ülkemizde ve yurtdışında faaliyette bulunan, Elektrik, Elektronik ve Makine Mühendisliği alanında proje, müteahhitlik, montaj ve mümessillik hizmetleri sunan  deneyimli bir firmadır.

Firmamız SASEL A.Ş. Elektro-Mekanik taahhüt alanında, yüklendiği işlerde proje hazırlama safhasından, işletme ve bakım safhasına kadar her türlü hizmeti kapsayacak şekilde  çalışmaktadır.

Her türlü bina, özellikle yüksek standart ve teknoloji gerektiren otel  ve hastanelerde, alışveriş merkezleri ve idari binalarda her türlü endüstriyel yapı ve fabrikalarda, su arıtma tesislerinde, pompa istasyonlarında, her türlü havaalanı yapılarında, enerji üretim santrallarında, tatil köylerinde gerekli olan Elektro-Mekanik Sistemler için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri en uygun çözümlerle sunmaktadır.


Söz konusu sistemler şu mühendislik alanlarını kapsamaktadır:

ELEKTRİK TAAHHÜT
Enerji üretim ve dağıtımı
Yüksek gerilim dağıtım şebekeleri ve şalt merkezleri
Alçak gerilim dağıtım tesisatları ve panoları
Özel amaçlı aydınlatma sistemleri dahil tüm dahili ve harici aydınlatma tesisatları
Topraklama ve yıldırımdan korunma tesisatları
Katodik koruma
Proses kontrol ve enstrümantasyon
Isıtma ve havalandırma tesislerinin tüm elektrik ve kumanda sistemleri
Telefon şebekeleri (PABX dahil)
Kesintisiz güç kaynağı tesisatları
Dimmer (karartma) tesisatları
Kapalı devre TV sistemleri (CCTV)
Merkezi anten TV sistemleri (MATV)
Güvenlik sistemleri
Yangın ihbar ve alarm sistemleri

MEKANİK TAAHHÜT
Merkezi ısıtma ve teshin sistemleri
Proses borulaması
Buhar, kızgın su, sıcak su Boru Hatları
Endüstriyel montaj işleri
Sıhhi tesisat , temiz ve pis su tesisatı
Yağmur suyu tesisatı
Kalorifer ve ısıtma tesisatı
Havalandırma, klima sistemleri
Soğuk odalar
Hastane hijyenik sistemleri
HEPA filtre ve laminar akış sistemleri
Mutfak tesisatı
Çamaşırhane tesisatı
Yangından korunma sistemleri
Sulama sistemleri
Drenaj ve kanalizasyon sistemleri
Altyapı işleri
Otomatik kontrol
Asansör ve yürüyen merdivenler
SASEL A.Ş. çalışmalarında aşağıdaki iş safhalarını yürütmektedir.
Proje hazırlanması
Uygulama projelerin yapılması
Şartname hazırlanması
Keşif  ve metrajların çıkarılması
Malzeme alımlarının yapılması
Her türlü montaj ve bağlantıların yapılması
Test ve kabul işlemlerinin yapılması
Tesis ve sistemlerin devreye alınması
Teslim sonrası bakım hizmetleri
SASEL A.Ş. Müteahhitlik firması olarak genellikle yüklemine aldığı tüm işleri, işlerinde uzmanlaşmış olan kendi kadrosuyla yapmaktadır. Ancak, özel işleri, bu işlerin uzman firmalarına yaptırmakta veya bazı süpervizyon hizmetleri almaktadır.

Firmamız şimdiye kadar üstlendiği tüm işleri ya halen yürütmekte ya da başarıyla tamamen bitirerek iş sahibine teslim etmiş bulunmaktadır.

Yüklenimimizde olan hiçbir işimizde geç teslimat yapılmamış, tasfiye işlemine başvurulmamış ve kanuni uyuşmazlık durumu meydana gelmemiştir. Tüm işlerimiz zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmiştir.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme