SANTA FARMA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SANTA FARMA MAAŞLARI

SANTA FARMA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Santa Farma uzun yıllardan beri edindiği deneyimlerini sektörde yerini korumak için değil, bunları sürekli geliştirerek, yenileyerek, kurumu geleceğe taşıyacak bir araç olarak kullanmıştır. Sürekli gelişme ve geliştirme, Santa Farma’nın vazgeçemeyeceği temel çalışma ilkelerinden biridir.

Bu çabaların sonucu ortadadır. Santa Farma 66 yıl önce küçük bir laboratuar iken, bugün 1000'in üzerinde çalışanı ile büyük bir sanayi kuruluşu olmuştur. Tüm Santa Farma çalışanları, yıllardır kurucularından aldıkları ilhamla, kurum ilkelerine sahip çıkarak, insanlara umut verecek farmasötik çözümler sunmak için birer gönüllü gibi çalışmışlardır ve çalışmaktadırlar.

Santa Farma’nın kurum ilkeleri tasarlanmamıştır. Onlar daha şirket kurulurken var olmuşlardır. Ancak Santa Farma, geleceğini özenle tasarlamaktadır. Yakın ve uzak gelecek için hedefleri vardır. Santa Farma’yı bu hedeflere ulaştıracak mekanizmaları işveren ile çalışanlar, birlikte kurmuşlar ve uygulamaya almışlardır.

Bu mekanizmaların en önemlisi olan İnsan Kaynakları Sistemleri entegre bir anlayışla yine Santa Farma'lılarca yenilenmiştir.

Santa Farma giderek büyüyen bir ailedir, amacı ise gelecekte tasarlamış olduğu hedeflere, çalışanları ile elele ulaşmaktır.
Misyon   Sürekli daha iyiyi arayarak, insan sağlığı ve yaşam kalitesi için tercih edilen çözümler sunmak.

Vizyon    Pazardan daha hızlı büyüyen şirket olmak.

Değerler İnsana duyarlılık ↔ Gelişime açıklık ↔ Akılcı güç ↔ İşe, işyerine ve topluma saygı.
Yeni Logomuz ve Temel Simgesi
Santa Farma'nın eski ve yeni logosunun temel simgesi piramittir ve bu simge logomuza üçgen şeklinde yansıtılmıştır. Bilindiği gibi piramitler, tabandan yükselip bir noktada birleşen dört üçgenden oluşurlar.
Santa Farma Piramitini oluşturan bu üçgenlerden her biri, kuruluşumuzdan itibaren, Santa Farma'nın temel değerlerini ifade etmektedirler. Bu değerlerimiz ise; insana duyarlılık, gelişime açıklık, akılcı güç ve işe, işyerine, topluma saygıdır.

Yılanın Anlamı

Eski logomuzun içinde yer almış olan yılan simgesi, yeni logomuzda kıvrım olarak muhafaza edilmiştir. Yılan tarih boyunca çeşitli uygarlıklarda, sağlık ve akılcı gücün simgesi olarak algılanmış ve ilaç yapımında kullanılmıştır. Bu simge Santa Farma 'nın insan sağlığına hizmet için var olduğunu, bu hizmeti verirken de daima akılcı gücünü kullanacağını ifade etmektedir.

Renkler

Eski ve yeni logomuzda kullanılmış olan beyaz renk, temizliği, saflığı, barış ve istikrarı betimlemekte ve şirketimizin iş yapma kültüründeki ilkeleri ifade etmektedir. Mavi renk, dengeli birlikteliği, sadakati ve güçlü inançları ifade etmekte; sonsuzluğu, uzak görüşlülüğü ve ileriye dönük gelişmeyi simgelemektedir. Ayrıca huzurlu bir iş ortamını hatırlattığı için eski logomuzda olduğu gibi yeni logomuzda da yer almıştır. Kırmızı renk, enerjiyi, gücü, ataklığı ve bir işi sonuna kadar götürme kararlılığını ifade etmektedir. Yüzünü geleceğe ve sürekli gelişmeye çevirmiş olan şirketimiz, bu özellikleri nedeni ile kırmızı renge yeni logosunda yer vermiştir.
Çevreye duyarlı, doğaya saygılı üretim
Gerek iyi üretim uygulamaları açısından, gerekse çevreyle ilgili tüm genel uygulamalar açısından Santa Farma, özenli çalışmalar yürütmektedir. Kimyasal atık ve ambalaj atıklarının değerlendirilmesiyle ilgili özel bir hassasiyet gösterilmektedir.

Atık su arıtma tesisi debisi="Q max=49m3/gün"dür.

Santa Farma"nın insan sağlığına verdiği önem, çevre sağlığına verdiği önemle özdeştir. İnsan sağlığına duyduğu saygı, doğaya duyduğu saygının bir parçasıdır. Gelecek nesillere, doğayı en azından teslim alındığı gibi emanet etme mesajını aktarır. Bu sebeple modern üretim tesislerinde çevreye duyarlı teknolojilerle üretim yapar, hizmet alanının “sağlık” olduğunu unutmadan ve unutturmadan hizmet vermeyi sürdürür.

"Çevre Yönetim Sistemi" dahilinde GMP kuralları yanında, çevre kanununun getirdiği yasa ve yönetmeliklere bütünüyle uymayı başlıca sorumluluğu olarak kabul eder.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme