SANOVIS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SANOVIS MAAŞLARI

SANOVIS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Sağlıklı ve zinde bir yaşamı sürdürmeyi ve korumayı temel faaliyet konusu olarak seçmiş olan SANOVİS bu alandaki ürün ve hizmetlerin ülkemiz genelindeki pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini kurulduğu 2007 yılından bu yana yürütmektedir. Şu anda pazara sunmuş olduğu ürünler dermatoloji, dermokozmetik ve sporcu ürünleri gibi temel kategorilerde yer almaktadır.
SANOVİS, MEDEK A.Ş.’nin bir kardeş kuruluşudur (www.medek.com.tr) , sektörde 11 yıllık bir geçmişe sahip olan MEDEK’in temel faaliyet konusu, ABD ve Avrupa’nın moleküler biyoloji ve genetik alanında faaliyet gösteren firmalarının ülkemizdeki ve yakın doğudaki temsilciliğidir.
MEDEK şu anda Humagen (ABD), Sage (Cooper Surgical / ABD), Rocket Medical (İngiltere) ve  Nunc (Danimarka) markalarının IVF (in-vitro fertilization) ürün ve hizmetlerinin pazarlamasını yürütmektedir. SANOVIS’in kısa dönemdeki hedefi MEDEK’in moleküler biyoloji  ve genetik ürünleri alanındaki başarılarını, sağlığın korunmasını hedefleyen ilaç dışı ürünler alanında, başta eczane kanalı olmak üzere çeşitli dağıtım kanalları aracılığıyla artırarak sürdürmektir.
SANOVIS henüz oldukça genç bir firma olmasına karşın, kozmetik/ dermokozmetik, dermatoloji, reçetesiz sağlık ürünleri ve ilaç gibi alanlarda kayda geçmiş başarılara sahip, deneyimli, saygın bir uzman kadroyu bir araya getirebilme başarısını göstermiş bir firmadır.
SANOVIS’in uzman kadrosunun sektörde edinmiş olduğu deneyimin en önemli kaynağı, değeri hiçbir zaman yadsınamayacak olan Roche deneyimidir.
Amacımız;

Ülkemiz pazarına sunulduğunda kullanıcı açısından bir değer yaratacak niteliğe sahip,

Kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarını karşılama ilkesiyle tasarlanmış ve üretilmiş, güvenilir,

Kullanıcısı ile açık, dürüst ve anlaşılır bir iletişim sağlamayı hedefleyen ürün serilerini ve markalarını ülkemiz pazarına sunmaktır.

Dağıtım kanalımız eczanelerden, hastane, klinik ve doktor ofislerinden, estetik, güzellik ve spor merkezlerinden oluşmaktadır. Tanıtım ve pazarlama faaliyetlerimiz Dermatoloji, Plastik Cerrahi, Kadın doğum, ve Pediatri uzmanlıkları ile birlikte Spor hekimliği alanlarına ve son kullanıcıya yönelmiştir.

Ürün sayfalarımız her biri yukarıda belirtilen özelliklere sahip olduğuna inandığımız ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiler içermektedir.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme