SANDOZ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

SANDOZ MAAŞLARI

SANDOZ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Novartis Grubu ve Sandoz tüm dünyada çok farklı alanlarda ilgi çekici ve bir o kadar da cesaret ve bilgi isteyen iş olanakları sunmaktadır. İş başvurusu sistemimizle arama yaparak Türkiye’de ve dünya üzerinde hangi noktalarda hangi iş olanaklarının sizi beklediğini bulabilirsiniz.
Şu an uygun bir iş olanağı bulamadınız mı? Novartis Grubu ve Sandoz iş olanaklarına tıklayarak kişisel profilinizi oluşturup aktif hale getirmenizle özgeçmişiniz tüm Novartis ve Sandoz şirketleri tarafından değerlendirilebilecektir. Aynı şekilde Sandoz Türkiye’ye tıkladığınızda departmanlar bazında açık olan genel başvurulardan size uygun olan ilana başvurunuzu bırakabilirsiniz. Başvurunuz Sandoz Türkiye İnsan Kaynakları Departmanı tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Profilinize uygun bir iş olanağının olması halinde sizinle en kısa sürede irtibata geçilir.
Sandoz’da, hem kişisel hem profesyonel yaşamlarına tutku ve enerji kazandıran kişilerle çalışmanın gücüne inanırız. Dünya çapında heyecan verici bir kariyeri, global bir pazar lideriyle birlikte gerçekleştirmek üzere aramıza katılan 23000 çalışanımız var.
Global bir şirket olarak Sandoz, çalışanlarına gelişim ve kariyer olanakları açısından sayısız fırsat sunar. Her bir çalışan niteliklerini, isteklerini ve gelişim ihtiyaçlarını yansıtan bir kariyer belirlemek için yöneticisiyle birlikte hareket eder. Şirketimizde her bir bireye performans, potansiyel ve sunulan imkanlara dayanarak kariyer olanakları ve gelişim fırsatları sunan ortak uygulamalarımız var.
Bu çerçevede ekibimizi oluştururken en geniş ve kapsamlı değerlendirmeyi yapar ve çalışanlarımızı şirket vizyonumuz ve hedeflerimizi gerçekleştirmeye uygun niteliklere sahip bireyler arasından seçeriz.

Çalışanlarımızın bilgi birikimi ve deneyimi  yanında onlara duyduğumuz güven Sandoz’un en değerli kaynağıdır. Bu doğrultuda; çalışanlarımızın çalışma azimlerini ve işlerine duydukları bağlılığı her fırsatta ödüllendirmekteyiz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme