RIXOS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

RIXOS MAAŞLARI

RIXOS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Rixos Hotels Grubu, dinamik, esnek ve proaktif stratejilere dayanan yönetim modelinin direk sonucu olarak, son yıllarda önemli büyüme kaydetmiştir.
.
MİSYONUMUZ
Her yaştan misafirimize; eşsiz, özgün hizmetler ve benzersiz deneyimler yaşatarak unutulmaz tatiller geçirmelerini sağlamak.
VİZYONUMUZ
Marka değerimizi yükselten tatil destinasyonlarında ve şehir otellerimizde; paydaşlarımızın ilk tercihi ve sınıfının en iyilerinden biri olmak.
MARKA VAADİMİZ
Her yaştan misafirlerimize, geleneksel konukseverlik beklentilerinin üzerinde ve hayallerinin ötesinde benzersiz deneyimler yaşatmaktır.
DEĞERLERİMİZ
Hizmette Özgünlük: İçten gelen gerçek konukseverlik ile misafirlerimiz için samimi ve sıcak bir ortam oluşturmak
Bütünlük: Çevremizde, bir karşılık beklemeden doğru olanı yapanları takdir etmek
Duygusal Zeka: Her misafirimizin kendine özgü istek ve talepleri olduğu bilinciyle, belirgin olmayan veya alışılmışın dışında olan ifadelerini anlamaya çalışmak ve pozitif yorumlamak
Öğrenme Merakı: Genç çalışanlarımızın doğuştan gelen merak dürtüsünü canlandırarak, bilgilerini şekillendirmek
Aile Dinamiği: Gençler için öğrenme ve eğlenceyi kapsayan bir deneyim sağlayarak, hayatlarının her noktasına dokunmak
Dünya Vatandaşlığı: Benzerliklerimiz ve farklılıklarımızla bir bütün olduğumuz inancıyla, hem yerel, hem de küresel topluluklara etkin olarak katkı sağlamak
Mükemmellik Kültürü: Takım çalışması, çalışanlarımızın motive edilmesi ve sorumluluk duygusuyla, misafirlerimizin beklentilerini en yüksek seviyede karşılamak
BİZ
Doğanın Animatörleri: Otel odasında sağladığımız konforun dışında, misafirlerimize unutulmaz deneyimler sunarak benzersiz eğlencelerle de mükemmel anlar yaşamalarını sağlarız
Gerçek Asiler: Fikirlerimizi, geleneksel beklentilere uygun hale getirmeyi reddeden statüko ile sürekli olarak mücadele ederiz
Girişimci Fikirler Girişimci yanımızın başarısı için ezber bozan bir strateji uygulayarak, hesaplanmış riskler alırız.
Yenilikçi: Eğilimlerin dışında ve geleneksel düşüncenin ötesinde olmaya çalışarak, alternatif, özgün ve fark yaratacak ürünler ve hizmetler sunarız.
STRATEJİMİZ
Özel şirket olmamız nedeniyle stratejimiz, mükemmel işletmecilik ve sağlam bir portföy oluşumu temelinde yükselen ve organik olarak büyüyen uzun vadeli bir vizyona dayanmaktadır.
İç piyasalarda sürdürülebilir bir büyümeye ulaşmış olmamızın yanı sıra,büyüme hedefinin %70’i resort otelcilikte ve %30’u şehir otelciliğinde olmak kaydıyla yeni alanlara doğru açılmaya devam ediyoruz.
Rixos, çok yönlü stratejik yaklaşımlarıyla, sıra dışı özelliklerini ve benzersiz Türk motiflerini konukseverliğin yeni alanlarına taşırken, mevcut portföyünde mükemmel işletmecilik anlayışını da sürdürmektedir.
. Markayı kurum kültürü var eder...
Rixos Group; mutlu misafirlerin, mutlu çalışanlarla mümkün olduğu gerçeğinden yola çıkarak çalışanlarına en iyi koşulları sağlar. Rixos’un kusursuz hizmet anlayışını ve sürekli gelişimi teşvik eden kurum kültürünü özümseyen çalışanlar, en yüksek standartta hizmet kalitesi ve misafir memnuniyetinin güvencesidir.
Kurum içinde farklılıklara saygı, adalet, eşitlik duygularını her zaman koruyan ve geliştiren bir iş politikasını hayata geçiren Rixos, yerel iş ve işçi yasalarına bağlı, objektif kriterlerin esas alındığı bir anlayış sonucunda ortaya çıkan kurallarla yönetilir.
60’ın üzerinde farklı ülke vatandaşını bünyesinde çalıştıran Rixos’ta kültür, din, dil, cinsiyet  farklılıkları saygıyla karşılanır. Ayrıca kişisel gelişim ve kariyer olanakları sağlanan çalışanların seçiminde adil bir yol izlenir.
Rixos'ta çalışmak
Rixos Group; adaletli yönetim, açık iletişim, bireysel sorumluluk, güven ve karşılıklı saygıyı temel alan bir insan kaynakları politikası izler. Rixos çalışanları; eşitlik ve adaleti esas alan büyük bir zincirin halkaları olduklarını hissederler. Huzurlu ve keyifli bir iş yerinde çalışmanın mutluluğunu taşıyan Rixos çalışanları, mesleki ve kişisel eğitimler ile her an kendilerini geliştirme olanağına sahiptirler. Rixos Group çalışanları; kariyer gelişimlerinin objektif ve net kurallarla belirleneceğinin güvencesini yaşarlar.
Rixos'un parçası olmak...
Rixos Group; işe alım stratejisini, alanında en iyi olan profesyoneller ve kendisini bu sektörde geliştirmek isteyen yeni mezunları istihdam etmek üzerine kurar. İşe alım sürecimi üç aşamadan oluşur. Adaylar ön elemenin ardından başvurulan pozisyona göre; kişilik envanteri ve yabancı dil testlerine tabi tutulurlar. Son aşama olan mülakat süreciyle en uygun aday istihdam edilir.
Uluslararası deneyim olanağı
Rixos Group çalışanları, uluslararası bir markanın parçası olma avantajını her zaman hissederler. Rixos Group sektöründe standartları belirleyerek, çalışanlarına yenilikleri deneyimleme fırsatı sunar. Eğitim ve gelişim imkanlarının sürekliliğiyle kendinizi geliştirerek kariyerinizi planlamak için size bir çok imkan sağlar.
.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

1 yorum: