REAL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

REAL MAAŞLARI

REAL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


real,- Hipermarketleri Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmayı temel ilkeleri arasında kabul eder. Bu doğrultuda ülkeye, topluma fayda sağlayacak iş birlikleri, sosyal sorumluluk projeleri üretmeyi amaçlar. Öncelikli hedefi sosyal sorunlara çözümler yaratarak toplumun ihtiyaçlarını karşılayabilmektir.

real,- çalışmalarıyla sürdürülebilir etkiler yaratmayı ilke edinmiştir, bu doğrultuda destek verdiği projelerin uzun soluklu olmasına, toplumsal anlamda fayda üretmeye ve kalıcı yarar sağlamaya odaklanır. real,- bugüne kadar imza attığı sosyal sorumluluk projelerine konu ile ilgili hassasiyetini ve inancını yansıtarak, toplumsal duyarlılık bilincinin yaygınlaşması için çalışmış ve çalışmaya devam edecektir.

Real,- Türk Kızılay’ı İşbirliği
real,- Türk Kızılayı işbirliği ile yılda iki kez Ramazan ve Kurban Bayramı dönemlerinde, Kızılay adına bağış toplayarak, bağışların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için çalışır.
real,- Türkiye’nin geleceğine önem vermektedir ve çocukların eğitimine katkı sağlayacak her türlü çalışmanın içerisinde bulunmaya özen göstermektedir. real,-e ihtiyaçlarını bildirerek, yardım talebinde bulunan Türkiye’nin çeşitli illerindeki bir çok okula destek verilerek öğrencilerin kırtasiye, giyim gibi ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Hayvan Barınakları ve Hayvanat Bahçelerine Gıda Yardımı
Biyolojik çeşitliliğin korunması ve sağlıklı ekosistemler için tüm canlıların yaşam hakkı kutsaldır. Bu doğrultuda real,- hayvanlara yardım etmeyi sorumlulukları arasında görür. real,- düzenli olarak Darıca Hayvanat Bahçesi’ndeki hayvanların daha iyi beslenebilmeleri için, gıda yardımı yapmaktadır.
real,- Hipermarketler Zinciri 1998 yılından beri Türkiye'de hizmet veriyor.

real,- müşteri ilişkileri servisinden, nakit para otamatlarına , bedensel engelliler ve sağlık sorunu olanlar için tekerlekli sandalyeden çocuk bakım odalarına, hayatı kolaylaştıracak her ayrıntıyı önceden düşünerek hizmete dönüştürür. Sunulan hizmetler yalnızca alışverişi değil, hayatı da kolay ve keyifli hale getiriyor. Düzenlediği sosyal kampanyalar ve spor aktiviteleriyle özellikle gençlerin daha eğitimli, sağlıklı ve sosyal bireyler olarak topluma kazandırılmasına destek veriyor.

Gıda ürünlerimizin seçim ve tedariğinde gıda güvenliği çok dikkat ettiğimiz bir önceliktir.

Gıda güvenliğinde "sıfır hatayı" amaçlayan TSE onaylı HACCP Sertifikası, Türkiye'deki hipermarketler arasında ilk real,- de bulunmaktadır.

real,- ulaşım kolaylığı, geniş otoparkları, müşteri ilişkileri bölümünün yanı sıra, iç ve dış mekan yönlendirmeleri, modern iç tasarımı ve sıcak atmosferiyle müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Kaliteli ürünleri çok hesaplı fiyatlarla satışa sunma stratejisi, güler yüzlü ve hızlı servisi, ortalama 9.600 metrekare lik alışveriş alanı, ürünlere kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan hipermarket içi düzenlemeleri ve ekstra hizmetleri ile real,- tüketicilere rahat ve ekonomik bir alışveriş imkanı sunuyor. Yıl içinde gerçekleştirilen çeşitli indirim ve promosyon kampanyalarıyla tüketicilere sürekli avantaj sağlayan real,- kendi markası TİP ürünleriyle de alışverişleri çok daha ekonomik hale getiriyor.

Türkiye'deki merkez ofisini 1997 yılında İstanbul'da kuran real,- İstanbul (Kartal, Beylikdüzü, Fulya, Bayrampaşa), Ankara (Bilkent), Kocaeli (Gebze,İzmit) ve Konya illerinde toplam 8 mağazası ile "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesiyle hizmet veriyor.
İnsan Kaynakları Bölümlerimiz
-           temel insan kaynakları politikamız "farkı yaratan insandır"
-           başarımızın temelinde çalışanlarımız vardır.
-           herkes yaptığı işin öneminin bilincindedir ve inisiyatif kullanabileceği bir çalışma ortamına sahiptir.
-           çalışanlarımız kariyer yolunda eşit şansa sahiptir.
-           etkin "potansiyel yetenek" seçme yöntemleri kullanılır.
-           genel müdürlük ve marketler standart insan kaynakları uygulamaları ile koordineli olarak çalışmaktadır.
İşe alım ve yetenek yönetimi
-           yetkinlik bazlı mülakat teknikleri yöntemleri ile efektif işe alım süreçleri yürütülmektedir.
-           performans yönetimi uygulamaları ile çalışanlarımız yılda bir kez değerlendirilirler.
-           genç yeteneklerin şirketimize kazandırılması ve uygulanacak programlarla potansiyel yetenekler için sürekli gelişim programları yürütülmektedir.
-           real,- management school projesi ile üst düzey yöneticilerin yöneticilik becerileri geliştirilmektedir.
-           geliştirilen özel yönetici programları ve değerlendirme merkezi uygulaması ile kurumun kendi içerisinden yöneticiler yetiştirmesi sağlanmaktadır.
-           real,- çalışanlarına uluslararası gelişim programları ve kariyer imkanları ile geniş vizyon sunmaya çalışır.
Eğitim merkezi
-           aramıza yeni katılan her çalışanımıza oryantasyon ve iş başı eğitimleri verilmektedir.
-           "gelişim merkezi" ile çalışanlarımızın kariyer yolunda eğitim ihtiyaçları tespit edilerek kişiye özel eğitim ve gelişim programları tasarlanmaktadır.
-           şirket ihtiyaçları doğrultusunda çalışanımıza yabancı dil eğitimleri verilmektedir.
-           çalışan memnuniyetine yönelik sürekli geliştirilen ölçme ve değerlendirme yöntemleri kullanılmaktadır.
-           yıl içerisinde tüm çalışanlarımızın katılımına açık kişisel gelişim eğitimleri verilmektedir.
Değişim merkezi
- stratejik kararlar gereği gerçekleştirilmesi gereken değişim süreçlerinde uzman İnsan Kaynakları çalışanlarımız değişimin etkin ve verimli olmasını sağlamaktadır.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme