PROFİL INTERNATIONAL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

PROFİL INTERNATIONAL MAAŞLARI

PROFİL INTERNATIONAL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her alanda aynı yüksek hizmet standardını sunmak da ilkelerimizden biridir. Düzenli olarak ülke çapında araştırmalar ve değerlendirme projeleri gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz ve stratejik iş ortaklarıyla birlikte büyüyerek, kültürler, sınırlar ve görevler ötesi hizmetler sunarak Türkiye ve çevre bölgelerde önemli uzmanlık ve deneyime sahip olmuş durumdayız.
Yönetici Araştırma ve Yönetim Kurulu hizmetleri için stratejik iş ortağımız olan Odgers Berndtson ile yakın bir ittifak içinde çalışıyor ve dünya çapında 52 ofiste sınıfının en iyi hizmetlerini sunuyoruz. Yönetici arama görevlerimizin önemli bir kısmını dünyanın her köşesinde özellikle yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarını, evrensel çaptaki uzmanları ve farklı kültürlerde deneyim kazanmış üst sınıf yöneticileri hedef alarak yürütüyoruz.

Profil International, Türkiye'de insan kaynakları yönetimi danışmanlığı ilke, uygulama ve standartlarının öncülüğünü yapmış ve yeniden tanımlamış bir insan kaynakları yönetimi danışmanlık firmasıdır.
20 yıllık deneyimimizle, Türkiye pazarına ilişkin engin bilgimiz, farklı ihtiyaçları ve birçok sektörü kapsayan geniş hizmet yelpazemiz ile danışmanlık konusundaki uzmanlığımız, müşterilerimize insan varlıklarından ve liderlik birikimlerinden en üst düzeyde yararlanmalarında ve kuruluşlarını geleceğe taşımalarında yardımcı olmamızda bize üstünlük kazandırmıştır.
Stratejik iş ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalışarak geniş kapsamlı hizmetlerden ve ulusal/uluslararası yönetici araştırma çalışmalarından yurt çapındaki geniş çaplı işe alım projelerine ve bunun yanı sıra geniş kapsamlı birey ve ekip değerlendirmelerinden çok yönlü liderlik ve örgütsel gelişim programlarına kadar her alanda en ileri uzmanlık hizmetleri sunarak, müşterilerimizin tek bir noktadan sunulan çözümlerden faydalanmalarını sağlıyoruz. Şirket anlayışımızın temelinde; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi çözümü aramak ve belirlemek için her türlü sorumluluğu aldığımız mükemmel hizmet verme kararlılığımız yer alıyor.
Günümüzde her şirket, sadece değişen rekabetçi ortama uyum sağlamak için değil, aynı zamanda bu değişimi etkilemek için de insanlarının kalitesinin ne kadar kritik bir öneme sahip olduğunu öğrendi. Her geçen gün yüksek performanslı yöneticiler ve profesyonel yetenekler için rekabet artarken, takımınıza değer katacak ve işinizde gerçek sonuçlar yaratacak bu yüksek performanslı yetenekleri bulmak - ve elde tutmak - giderek zorlaşıyor.
Profil International olarak size tüm insan kaynakları yönetim, değerlendirme ve geliştirme hizmetlerini aynı yerde bulabilme avantajını sağlıyoruz. Stratejik iş ortaklıklarımız aracılığıyla bu hizmetlerin her birinde sınıfının en iyisi uzmanlığı sunuyoruz. Her yeni müşteri projesini kısa dönemli ihtiyaçları uzun dönemli çözümlere dönüştürecek ve yeni/mevcut yeteneklere yaptığınız yatırımın geri dönüşünü arttıracak biçimde, - koruyucu önlemlerin yardımıyla - özel-tasarım, stratejik bir yaklaşımla yönetiriz.
Her proje genelde şu üç hizmetten birini veya daha fazlasının bileşimini içerir:
Yönetici Araştırma, Seçme ve Değerlendirme Hizmetlerimiz

Yönetici Araştırma
Veritabanı Destekli Seçme & Değerlendirme
İlanla Seçme & Değerlendirme
Select Plus - Kuruma Özel İletişim Programı ile Seçme & Değerlendirme
Toplu İşe Alım
Pazar Araştırması / Yetenek Haritası
Yetenek Yedekleme/Sürekliliği Programı
İşe Alıma Yönelik Değerlendirme Merkezi
İşe Alıma Yönelik Bireysel Değerlendirme
Değerlendirme ve Geliştirme Hizmetlerimiz

Yetenek Yönetimi & Koruma Programı
Koçluk Eğitim Semineri
Yönetici Koçluk Programı
Yönetici Gelişim Programı
Simülasyon Bazlı Gelişim Merkezi
Yönetici Yetenek & Gelişim Analizi
Organizasyonel Değerlendirme ve İnsan Kaynakları Strateji Uyumu
Değerlendirme Araçlarımız

Profil XT® (PXT)- Kıyaslamalı Görev Uyum Analizi
Profil Performans İndikatörü® (PPI) - Davranışsal Eğilim Analizi
Profil Takım Analizi
Profil Çalışan Bağlılığı Analizi

Profil Checkpoint 360º ® Yetkinlik Geribildirim Sistemi

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme