PIZZA PIZZA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

PIZZA PIZZA MAAŞLARI

PIZZA PIZZA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Pizza Pizza insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Pizza Pizza personel alımı yapıyor. Pizza Pizza iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Pizza Pizza iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Pizza Pizza eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Pizza Pizza ilk olarak 1995 tarihinde İzmir’de açılan bir restoran ile iş hayatına atılmıştır. İşlerine verdikleri önem ve özveriyle kısa süre içerisinde bir çok insan tarafından sevilen Pizza Pizza kısa süre içerisinde ülkemizdeki çeşitli illere yayılmaya başladı. Bugün nereye gidersek gidelim mutlaka bir şubesine rastlayacağımız Pizza Pizza personel alımı yapmayı sürdürüyor. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Pizza Pizza İnsan Kaynakları
Pizza Pizza Dünyasına Hoşgeldiniz.

Pizza Pizza Dünyasında işimiz İNSAN dır. Nefis pizzalarımızı, özel formüllü soslarımızı, tüm benzersiz ürünlerimizi üretenler, tüketenler ve yönetenler İNSAN. Bu en değerli yatırımımız olan insan kaynağımız Pizza Pizza Tarzı adını verdiğimiz kültürle tanışır, gelişir ve büyür.
Pizza Pizza ailesine giren herkes öncelikle bir oryantasyon programı ile eğitimine başlar. Ve bu eğitim hiçbir zaman bitmez. Her kademede eğitim ve kariyer olanağımız vardır. Restoranlarımızın yönetici ihtiyacının büyük çoğunluğu yine restoran çalışanlarımız arasından gerekli eğitimleri ve Pizza Pizza Akademi den diplomalarını almaları sonucunda karşılanmaktadır. Pizza Pizza Akademiyi kurmamızın başlıca nedeni budur.

Not: Son başlığın altında bulunan yazılar Pizza Pizza firmasının resmi sitesinden personel adaylarını bilgilendirmek amaçlı alınmıştır.

Pizza Pizza Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı


Alımlarının tamamını Türkiye genelinden yapan ve ihtiyaç duyduğu pozisyonlara alacağı personellere bütün şubelerinde ihtiyaç duyan Pizza Pizza personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Sizde şehrinizdeki Pizza Pizza restoranında çalışmak istiyorsanız kendinize uygun bir pozisyona karar verip firmaya başvurunuzu gönderebilirsiniz

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme