PFIZER MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

PFIZER MAAŞLARI

PFIZER MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Pfizer Türkiye, 1957 yılından beri, İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Ortaköy’de faaliyet göstermektedir. Pfizerli olmak, insan yaşamı için gururla ve keyifle çalışmak, bir lider okulunda global bir deneyim kazanmak demek. Lider yetiştirmeye odaklı bir şirket olarak, insan kaynağı politikalarımızı da bu değer doğrultusunda örüyor ve "Pfizer'de Gelecek Var!" diyoruz. Sen de bu ailenin bir parçası olabilir ve “yaşam için çalışmanın mutluluğunu” tadabilir, “fırsatlarla dolu bir kariyer” yoluna sahip olabilir, “keyifli ve esnek bir çalışma ortamı”nın tadını çıkarabilirsin.
Bu yüzyılın başında 80 yaşın üzerindeki nüfus 14 milyon iken, 2050 yılında 400 milyona çıkacağı tahmin ediliyor.* Yaşam beklentisinin artmasının altındaki en büyük nedenlerden biri tabii ki ilaç sektöründeki gelişim. İlaç sektörü global olarak telekomunikasyon ve teknolojinin üzerinde bir ar-ge yatırımı yapıyor.
Pfizer olarak biz de bu sebeple yıllara daha fazla yaşam, yaşamlara daha fazla yıl katmak için çalışıyoruz. Global olarak Ar-Ge’ye yılda 7 milyar dolar yatırım yapıyoruz. Pfizer 400’e yakın klinik araştırması ile halihazırda bir çok hastalıkta tedavi sağlamayı amaçlıyor. Bunun için dünya çapında 9 büyük Ar-Ge merkezinde, 10.000’e yakın bilim insanı her gün yeni tedaviler ve çözümler bulmak için uğraşıyor.

Yenilikçi ürünler açısından ilaç sektörünün en büyük şirketi olan Pfizer, 15 farklı tedavi alanına yayılan ve henüz çare bulunmamış çok geniş kapsamlı hastalıklara odaklanmaktadır. Pfizer, sektördeki diğer şirketlere kıyasla çok daha fazla sayıda tedavi alanında yeni ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi için yatırım yapmaktadır.

Bugün Türkiye’de 300’e yakın ürünümüz ile yaşam için çalışıyoruz. Peki bu ne anlama geliyor?

Bağımlılık genel bir problemdir. Sigara bağımlılığı olan dünyada yaklaşık 1 milyar kişi, Türkiye’de ise 21 milyon kişi vardır. 2008’den bu yana Türkiye’de 850.000 kişinin bu bağımlılıktan kurtulması için destek olduk.
Türkiye’de 7-8 yaş arası 140.000 çocuk olması gereken boydan çok daha kısa olabilirdi. Bu çocukların 1.800’ü tedavi edilerek boylarının toplam 288 m uzamasını sağladık.
Türkiye’de yılda 1,2 milyon bebek doğuyor. Maalesef günümüzde bile bunların 14.800’ ü çeşitli hastalıklar sebebi ile yaşama veda ediyor. Ne mutlu ki bize aşımız sayesinde yılda 7.033 bebeğin hayatı kurtuluyor.
Topluma Saygı, Pfizer’in Vazgeçilmez Bir Şirket Değeridir

Toplumsal duyarlılık ve sosyal sorumluluk Pfizer’in vazgeçilmez bir değeri ve geleneğidir. Pfizer kendisini faaliyet gösterdiği ülkenin ve içinde yaşadığı toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesi olarak görür. Bu anlamda da toplumun ihtiyaçlarına her zaman duyarlıdır. Yaşamın daha iyiye gitmesi Pfizer için önemlidir ve Pfizer buna katkıda bulunmak için çalışır.

1957’den beri de Türkiye’de faaliyet gösteren Pfizer Türkiye, kurumsal sosyal sorumluluk bilincinin temel değerlerinden biri olan “topluma saygı” ilkesi doğrultusunda yarım asrı aşkın süredir toplumsal projelere imza atmaktadır. Pfizer Türkiye, eğitim ve sağlık odaklı sosyal sorumluluk projeleri kapsamında sadece son 10 yıl içinde bir çok eğitim ve sağlık kurumuna nakdi katkı ve ilaç desteği sağlamış; hayata geçirdiği projelerle 80.000’den fazla kişinin hayatına dokunmuştur.

Pfizer Türkiye yürüttüğü projelerde, aralarında TEGV, TEV, TOG, TOÇEV, Bir Dilek Tut ve AKUT’un da bulunduğu çeşitli sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yapmaktadır. Çalışmaları detaylı bir şekilde görmek için tıklayınız.

Pfizer Çalışanlarının Katkılarını da Destekliyor


Pfizer, “Birebir Destekleme Sistemi” uygulayarak çalışanların topluma yaptığı bireysel katkıları destekler. Bu yöntemle hem yapılan yardım miktarının hem de şirket için sosyal sorumluluk bilincinin artması sağlanmış olur.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme