PETLAS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

PETLAS MAAŞLARI

PETLAS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkaran kuruluşlardan biri olan PETLAS, 1976 yılında kuruldu. Çeşitli girişimlerin ve yoğun çalışmaların ardından 1989 yılında ilk lastiğini üreten kuruluş, ilerleyen yıllarda kapasitesini giderek artırdı. 2005 yılında üretimini Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan A.Ş. bünyesinde sürdürmeye başlayan PETLAS'ta değişim rüzgârları hemen hissedildi. Fabrikadan yönetim politikasına, AR-GE çalışmalarından insan kaynaklarına her alanda markayı daha da ilerletecek adımlar atıldı. PETLAS, 2.000.000 m²'lik alan üzerinde yer alan 350.000 m²'lik kapalı alana sahip fabrikada her türlü kara taşıtı lastiğin yanı sıra savaş uçağı lastiği de üretiyor; ülkemizi dünya kara yollarında başarıyla temsil ediyor. "Güvenli Lastik" kavramına büyük önem veren kuruluş, lastik-deney test merkezinde ürünlerini uluslararası standartlardaki testlerden geçiriyor. Ayrıca daima daha iyiyi yakalamak adına Araştırma-Geliştirme birimindeki uzmanların bilgisayar kontrollü laboratuvarlarında çalışmaları sürüyor. 1998 yılında Alman RWTÜV kurum uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı lastik tasarımını da içeren İSO 9001 kalite güvence sistem belgesi ve 1999 yılında Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı, yine lastik tasarımını da içeren AQAP-100 Endüstriyele Kalite Güvence Seviye Belgesi, PETLAS'ın kalite yolculuğunda kazandığı belgelerin sadece ilk ikisi. Toplam Kalite Yönetimi modelini tüm birimlerinde uygulayan PETLAS, çalışanlarının desteğiyle problemlerin üstesinden gelerek sürekli iyileştirme felsefesini fabrikanın bütününde yaygınlaştırıyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 90' nın üzerinde ülkede satışa sunulan PETLAS, belirlediği vizyonu gereğince dünya pazarlarında, uluslararası markalaşma sürecinin gereği olan araştırma-geliştirme, teknoloji, üretim, yönetim ve pazarlama anlayışı ile yer almakta ve her geçen gün pazar payını artırmaktadır. PETLAS, dünyanın doğusundan batısına; geniş ihracat yelpazesi ile uluslararası pazarlarda elde ettiği bu bilgi birikimini, yeni yöntemler ile birleştirerek; pazar payını sürekli artırıp ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunuyor.
Vizyonumuz

“Güvenlik - Çevre Bilinci ve Ekonomi “ üçgeninde gelecek nesilleri hedefleyen teknolojik ürün ve hizmetlerle;
Yurtiçinde ve dünya pazarında bilinen ve tercih edilen bir “MARKA” olmak.
Misyonumuz

Birlikteliğimiz;
Müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile fark yaratacak kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek,
Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek içindir.
Etkin kaynak kullanımı ile tüm paydaşlarımızın beklentilerini optimize etmek,
Yenilikçi teknolojilerle rekabetçi gücümüzü artırmak, içindir.
Değerlerimiz

Çevre bilinci ile gelecek odaklı çalışmamız
Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdır.
Öğrenme, iyileştirme ve değişimin sürekliliği
Faaliyetlerimizde; verilere dayalı, süreç odaklı yönetim anlayışı
Yönetimde açık, tutarlı ve ulaşılabilir liderlik anlayışın uygulanması
Grup odaklı çalışmalar
İlişkilerimizde güven, saygı ve doğruluk.
Açık ve dürüst iletişim

PETLAS BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Petlas A.Ş Yönetimi ve çalışanları olarak;
Firmamızın tüm bilgi ve bilgi varlıklarının gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik risklerinin en aza indirilmesi,
Bilgi güvenliği ihlal olayı yaşama ihtimalini en aza indirilmesini,
İhlal olayının yaşanması durumunda koordineli biçimde yanıt verebilmeyi ve olaydan ders çıkarabilmesini,
Bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere uyulmasını,
Tüm personelin bilgi güvenliği farkındalığını sürekli arttırmayı,
Bilgi güvenliği yönetim sisteminin performansının üst yönetime sunularak, sürekli iyileştirilmesinin sağlanmasını,
           Taahhüt ederiz.

Sektörel duruşu ve gücüyle her geçen gün daha da büyümeye devam eden PETLAS A.Ş., markasını ileriye taşıyacak en iyi personeli istihdam etmeye devam ediyor. Hedefimiz sizinle birlikte daha iyiye ulaşmak.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme