PALMİYE BACA VE ENERJİ SİSTEMLERİ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

PALMİYE BACA VE ENERJİ SİSTEMLERİ MAAŞLARI

PALMIYE BACA VE ENERJI SISTEMLERI MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Palmiye Enerji ve Baca Sistemleri Yalkın Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin baca sektör markası olup 1983 yılında 56 m²'lik alanda faaliyetine başlamıştır. Firmamız bugün 940 m²'lik alanda 22 elemanıyla endüstriyel baca imalatını sürdürmektedir. Endüstriyel Baca Sistemlerinde Türkiye'nin lider ismi Palmiye Enerji ve Baca Sistemleri, bir dünya markası olma yolunda ilerlemekte ve ürünlerini 8 ülkeye ihraç etmektedir. Firmamız müşterilerimizin artan talepleri ve sektörün değişen ihtiyaçları ile doğru orantılı olarak gelişmeye devam etmektedir. Palmiye Enerji ve Baca Sistemleri yüksek kalite ve üstün teknoloji anlayışını her koşulda müşteri memnuniyeti felsefesiyle birleştirmiştir.

  Yalkın Metal Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. 1983 yılında kurulmuş olup firmamız ısı, enerji, yalıtım, havalandırma ve danışmanlık hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir. Firmamız 2009 yılında sahip olduğu CE ve TS-EN 1856 sertifikaları ile faaliyet gösterdiği sektörde kalite standartları ile de söz sahibi olduğunu göstermiş ve Avrupa Birliği uyum süreci içerisinde belirlenen kalite standartlarını sağlayabilme özelliğini bu sertifikalar ile ispatlamıştır. Şirketimiz kurulduğu günden itibaren teknoloji, kaliteli malzeme, uzman işçilik ve yılların getirdiği deneyimi ürün bilgisi ile birleştirerek müşterilerine koşulsuz memnuniyet sağlamayı şirket politikası olarak belirlemiştir.
1983 yılında 56 metrekarelik alanda kurulan Palmiye Enerji ve Baca Sistemleri günümüzde 940 metrekarelik kapalı alanda 22 kalifiye elemanıyla endüstriyel baca imalatını sürdürmektedir. Endüstriyel Baca Sistemlerinde Türkiye'nin lider ismi Palmiye Enerji ve Baca Sistemleri, bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemekte ve ürünlerini şimdilik 8 ülkeye ihraç etmektedir. Müşterinin artan talepleri ve sektörün değişen ihtiyaçları karşısında gerekli insan kaynakları, teçhizat ve bina yatırımları yapılmıştır. Yüksek kalite ve üstün teknoloji anlayışını her koşulda müşteri memnuniyeti felsefesiyle birleştiren Palmiye Enerji ve Baca Sistemleri bu güne kadar binlerce metre endüstriyel baca üretmiştir. Palmiye Enerji ve Baca Sistemleri’nin imal ettiği  bacaları, konutlar, oteller, hastaneler ve okulların en büyük isimleri yıllardır güven ve memnuniyetle kullanmaktadırlar. Üretim kapasitemizi arttırmak ve kalite seviyemizi daha yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak yatırımlarımız devam etmektedir. 26 yıl önce dikilen bayrağı daha ileri taşıdığımıza ve taşıyacağımıza inancımız her geçen gün artmakta ve müşterilerimizin güveni bizi bu bayrağı daha yukarılara çekme konusunda hırslandırmaktadır.Firmamızın kurucusu İsmet YALKIN’a bu bayrağı devrettiği için minnet ve şükranlarımızı sunarız.Saygılarımızla

Palmiye Enerji Ve Baca Sistemleri Çalışanları


VİZYONUMUZ:

 Firmamız kalitesini arttırmak ve daha iyi olabilmek için üretim, projelendirme ve ARGE konusunda sürekli kendisini geliştirmektedir
MİSYONUMUZ:

 Ürettiğimiz baca sistemleri, mekanik sağlamlığının ve uzun ömrünün yanı sıra yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan A ISI 316 L kalite paslanmaz çelikten, muhtelif çaplarda DIN normlarına ve TS 11383 standardına uygun, bilgisayar programı ile kesin çap hesabı yapılarak imal edilmektedir.

 Konusunda kendini ispatlamış idari ve teknik ekiple, kaliteli ve hızlı bir şekilde imalat ve montajını uygulamaktadır. Teknik bilgisini tecrübesiyle birleştiren ekip projelendirme konusu üzerinde hassasiyetle durmakta, bilgisayar ortamında her türlü özel ara kesit ve birleştirmeleri çözümlemektedir.


DOĞALGAZLI SİSTEMLER İÇİN BACALAR
Doğalgazın yanması sonucu ortaya çıkan su buharı ve asit içerikli atık gaz AISI 316 L Kalite paslanmaz çelikten (Kimyasal özelliği itibariyle en ideal metaldir) yapılmış baca ile atmosfere yönlendirilmelidir. Palmiye Enerji ve Baca Sistemleri’nin ürettiği bacalar bu tipteki uygulamalar için özel olarak dizayn edilmiştir.Bacalar, paslanmaz sacdan çaplara göre 0.60mm, 0.80 mm ve 1mm kalınlıklarda üretilmektedir.Kalite kontrollü bant sisteminde uzman ekip tarafından projesine göre bilgisayar destekli üretim yapılmaktadır.Yarı mamülün girişinden baca montajına kadar bütün proses Fabrika İmalat Kontrol Sistemine (FYK) uygun şekilde kalite kontrolden geçmektedir.


1- Tek  Cidar Bacalar/ Epsilon Serisi/ (Λ)

    Genel olarak şaft içi uygulamalarda tercih edilir, şaft içinde ısınan hava boşluğu bacada izolasyon şartını ortadan
    kaldırmıştır.Baca bağlantıları yine paslanmaz çelikten bağlantı kelepçeleri ile gerçekleştirilir.

2 - Çift Cidar Bacalar

a) Alüminyum Sac Kaplamalı Bacalar/  Delta Serisi/( Δ)
b) Paslanmaz Sac Kaplamalı Bacalar/ Sigma Serisi/( Σ)Kazandan çıkan su buharı içeren atık gaz, en az yoğuşma ile bacadan atılmalıdır.Bu nedenle bu sınıftaki bacalarımızda izolasyon ve izolasyon ceketi kullanılmaktadır.Yine bu ürünlerde 30-100mm taşyünü kullanılmaktadır.Delta serisi bacalarda dış cidar olarak 0.60mm DIN Al 99,8 kalite gofrajlı alüminyum, Sigma serisi bacalarda ise SAE 304 L paslanmaz sac kullanılmaktadır. Yine siparişe göre dış cidar galvaniz ve bakır olarak imal edilebilmektedir. İki cidar arasynda ısı transferi yoktur.Epsilon Seri: Tek Cidar Baca SistemleriÜrün Özellikleri:

İzolasyonsuz bu seride 0.50 mm den başlayarak 5 mm’ye kadar modüler halde üretilir. Rijit metal bacalaryn uygulanamadığı düzensiz ya da hatalı baca şaftlarynda, davlumbaz atık gaz bacalarında kullanılır. Modüler bacalar yine paslanmaz çelikten bağlantı kelepçesi ile birbirine bağlanır.Negatif ve pozitif basınçla çalışan sistemlerde uygulanabilir.Kullanylan Malzeme: Paslanmaz çelik AISI 316 L (DIN 1.4404)


Çaplara Göre Baca Et Kalınlıkları:

Ø 100- Ø300 arasında: 0.60 mm

Ø 350- Ø500 arasında: 0.80 mm

Ø 550- Ø800 arasında: 1 mm

Avantajları:

Prefabrik, modüler montaj kolaylığı

Drenaj ve yoğunlaşma tahliyesi için uygun tasarım

Fabrika üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti

Ücretsiz proje ve sistem tasarımı


Sigma Seri: Çift Cidar Baca SistemleriÜrün Özellikleri:

Kazandan çıkan su buharı içeren atık gaz, en az yoğuşma ile bacadan atılmalıdır.Bu nedenle bu sınıftaki bacalarımızda izolasyon ve izolasyon ceketi kullanılmaktadır.Yine bu ürünlerde 30-80mm taşyünü kullanılmaktadır. Sigma serisi bacalarda cidarda SAE 316 L paslanmaz sac kullanılmaktadır. Yine siparişe göre dış cidar galvaniz ve bakır olarak imal edilebilmektedir. İki cidar arasynda ısı transferi yoktur.Kullanılan Malzeme: Paslanmaz çelik AISI 316 L (DIN 1.4404)

Dy? Cidar: Paslanmaz Çelik SAE 304 L

Kaya Yünü:

Ø 100- Ø300 arasında: 30 mm

Ø 350- Ø500 arasında: 50 mm

Ø 550- Ø800 arasında: 80 mm


Çaplara Göre Baca Et Kalınlıkları:

Ø 100- Ø350 arasında: 0.60 mm

Ø 380- Ø500 arasında: 0.80 mm

Ø 550- Ø800 arasında: 1 mm


Avantajları:

Sızdırmazlık ve üstün basınç performansı

Prefabrik, modüler montaj kolaylığı

Drenaj ve yoğunlaşma tahliyesi için uygun tasarım

Fabrika üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti

Ücretsiz proje ve sistem tasarımı


Delta Seri: Çift Cidar Baca SistemleriÜrün Özellikleri:

Kazandan çıkan su buharı içeren atık gaz, en az yoğuşma ile bacadan atılmalıdır.Bu nedenle bu sınıftaki bacalarımızda izolasyon ve izolasyon ceketi kullanılmaktadır.Yine bu ürünlerde 30-80mm taşyünü kullanılmaktadır.Delta serisi bacalarda 0.60mm DIN Al 99,8 kalite gofrajlı alüminyum kullanılmaktadır.Yine siparişe göre dış cidar galvaniz ve bakır olarak imal edilebilmektedir. İki cidar arasında ısı transferi yoktur.Kullanılan Malzeme: Paslanmaz çelik AISI 316 L (DIN 1.4404)

Dy? Cidar: Gofrajlı Alüminyum DIN Al 99.8

Kaya Yünü:    

Ø 100- Ø300 arasında: 30 mm

Ø 350- Ø500 arasında: 50 mm

Ø 550- Ø800 arasında: 80

Çaplara Göre Baca Et Kalınlıkları:

Ø 100- Ø300 arasında: 0.60 mm

Ø 350- Ø500 arasında: 0.80 mm

Ø 550- Ø800 arasında: 1 mm

Avantajları:

Sızdırmazlık ve üstün basınç performansı

Prefabrik, modüler montaj kolaylığı

Drenaj ve yoğunlaşma tahliyesi için uygun tasarım

Fabrika üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti

Ücretsiz proje ve sistem tasarımı          


KENDİNİ TAŞIR BACA SİSTEMLERİ

Herhangi bir yerden dayanağı olmayan,çelik konstrüksiyon, halat gerektirmeden ayakta durabilen bacalardır.Montaj edilebileceği yere göre rüzgar direnci, deprem bölgesi, zemin yapısı gibi spesifik veriler göz önüne alınarak, statik yük hesabı yapıldıktan sonra hassasiyetle projelendirilir.Kendini Taşır Baca Sistemleri Uygulama Alanları

Duvar Kelepçesi ile bağlantının mümkün olmadığı yerlerde

Son bağlantı kelepçesinden sonra baca boyu yüksek ise

Baca Çapı standartlar dışında olduğunda

Cidar kalınlığının büyük olduğu durumlarda

Kendi kendini taşır Baca Sistemleri tasarlanmaktadır.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme