NOKIA SIEMENS NETWORKS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

NOKIA SIEMENS NETWORKS MAAŞLARI

NOKIA SIEMENS NETWORKS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Siemens A.Ş., ücret paketinin adil ve rekabetçi olmasına büyük önem vermektedir. Bu amaçla her yıl ulusal ücret araştırmalarına katılarak, kıyaslama çalışmaları gerçekleştirmektedir. Siemens A.Ş.'de toplam ücret "Temel Ücret" ve "Değişken Ücret" olmak üzere iki temel parçadan oluşur. Pozisyon tanımları ve pazar verileri doğrultusunda pozisyona ödenecek "Temel Ücret" belirlenir. Hedeflerle yönetim ilkesinin esas alındığı şirketimizde, hedeflere ulaşım doğrultusunda ise yıllık bazda "Değişken Ücret Ödemesi" yapılır.
Yan Haklar

Siemens A.Ş. yan hakları kapsamında özel sağlık sigortası, hayat sigortası, mobil telefon, kreş yardımı, servis, öğle yemeği, kafeterya, spor klübü yer almaktadır. Ayrıca "Esnek Yan Haklar" programı altında çalışanlar kendi tercihleri doğrultusunda alışveriş ve benzin çekleri, check-up gibi yeni yan haklar seçebilir. Tam zamanlı çalışanlarımız, Bireysel Emeklilik Sistemi'ne üye olarak şirketin de katkı sağladığı ikinci bir emeklilik planına dahil olabilir.

Siemens dünyasına katıldığınızda, dünyanın en büyük ve en başarılı şirketlerinden birinde parlak bir kariyere başlıyorsunuz demektir.
Bizler, şirketimizin dünya çapındaki prestijinin kalıcılığı için çalışanlarımızın eğitimlerle desteklenmesinin ve gelişimlerinin sağlanmasının ne kadar önemli ve gerekli olduğunun bilincindeyiz. Eğitim programlarımız, çalışanlarımızın ve şirketimizin değişen dünya şartlarına ayak uydurarak en iyi ve hızlı şekilde gelişimlerini sağlayacak içerikte tasarlanmıştır. Size özel planlanan eğitimleriniz ile gerekli tüm teknik ve ticari bilgilere ulaşacak, kişisel becerilerinizi arttıracak, gelişiminizi sürekli hale getireceksiniz. Siemens'in eşsiz know-how birikimi içinde gerçekleştireceğiniz bu gelişim, sizi iş dünyasında rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır.
Siemens'te Eğitim
Siemens ailesinin bir üyesi olduğunuzda;
Genel Enformasyon Programları ile Dünya ve Türkiye Siemens'i tanıma olağına kavuşur,
Kişisel Gelişim ve Beceri eğitimleri ile pozisyonunuzun gerektirdiği kişisel becerileri kazanır,
Yöneticilik Eğitimleri ile yöneticilik kariyerinizin başından itibaren desteklenir,
Ticari ve Teknik Eğitimler ile işiniz için gerekli her çeşit teknik ve ticari bilgiye ulaşırsınız.
Tüm eğitimlerimiz, bizim deneyimlerimiz ile sizlerin ihtiyaç ve isteklerinizin biraraya gelmesiyle şekillenir ve sizlere özel hale getirilir. Amacımız, hem bireysel hem de profesyonel olarak çağın ihtiyaçlarına ve hızla değişen teknolojiye ayak uydurmanıza yardımcı olacak bilgi ve becerilere sahip olmanızı sağlamaktır. Eğitimlerimiz ile işinizde verim ve etkinliğinizi attırarak hem gelişiminizi hem de yaptığınız işten maksimum tatmin ve performansı almanızı sağlamayı hedeflemekteyiz.
Size uygun eğitimleri tespit ederken, işinizin gereklilikleri ve sizin niteliklerinizi göz önünde bulundurarak profesyonel gelişiminize katkı sağlayacak ve kariyer planınızı destekleyecek programlar seçmekteyiz.
Yukarı
Siemens Liderlik Programları
Lider bir firmada, lider olmak
Dünyanın lider firmalarından biri olarak, yöneticilerimizin bizi hep önde tutacak bilgi, beceri ve ruha sahip olmaları için sürekli çaba göstermekteyiz.
Amacımız; kişileri süregelen profesyonel kariyerleri için hazırlamaktır. Böyle bir amacın peşinden giderken, firmamızın ve çalışanlarımızın geleceğine yatırım yapmış olmaktayız. Başka firmalar da bizim mesleki eğitimdeki uzmanlığımızdan ve devam eden eğitim programlarımızdan her geçen gün daha fazla yararlanmaktadırlar. Etkili bir eğitimi garanti altına almak için, iş dünyasının gerçeklerini göz önünde tutmak ve teoriyle pratik arasındaki dengeyi korumak özellikle önem taşımaktadır.
Gelişen teknoloji ve buna bağlı olarak pazarlardaki hızlı değişimi yaşamak ve önüne geçmek için tüm çalışanlarımızın geleceklerine yatırım yapıyor, onları güncel bilgilerle sürekli destekliyoruz. Değişim ve gelişim sürecinde önemli rolleri üstlenen her kademeden yöneticilerimizin, çağın gerekliliklerine ayak uydurmalarını sağlamak amacıyla Siemens'e özel liderlik programları gerçekleştirmekteyiz. Bu programlarla, öncelikle Siemens içindeki takım ruhunu arttırmak, girişimciliği, küresel ağı, müşteri odaklılığı güçlendirmek hedeflenirken, kapsamlı eğitim programları projelerle desteklenmektedir.
Programların içeriği ve yapısı, değişen ihtiyaç ve sistemlere göre yenilenirken, proje çalışmaları ile yöneticilerimizin müşteri odaklı, yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmelerini amaçlamaktadır.
Yukarı
Kişisel ve Profesyonel Gelişim Eğitimleri
Çalışanlarımız kişisel ve profesyonel gelişimlerini sağlamak amacıyla kendilerine sunulan yüzlerce eğitim olanağından faydalanırlar. Kişisel gelişim eğitimleri , kişinin iş hayatında daha başarılı olmasını sağlayacak gelişime açık alanlara odaklanıp, bu alanlarda gelişmeyi hedeflerken , profesyonel ve teknik eğitimlerle de işin içeriğine yönelik gelişim sağlanmaktadır. Bu eğitimlerin bazılarında dış kaynaklardan faydalanırken, özewllikle teknik içerikli eğitimlerde Siemens dahili kaynaklardan yararlanılmaktadır. Eğitimler içerik ve özelliklerine göre yurtiçinde ya da yurtdışında gerçekleştirilebilmektedir.
Bilgisayar Kursları
Şirketimizde düzenlenen ve profesyonel eğitim kurumları tarafından verilen kurslar ile ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgi ve beceriye sahip olabilirsiniz.
Dil Kursları
Çalışanlarımıza sahip oldukları yabancı dillerini geliştirme imkanı sunuyoruz. Siemens çalışanları bu konuda kendilerini geliştirmek istedikleri takdirde destek almakta ve profesyonel dil kurslarından yararlanabilmektedirler.
Rakamlarla Siemens'de Eğitimler

Siemens'de profesyonel ya da kişisel gelişiminiz için çok geniş yelpazede eğitim ve gelişim programları sunulmaktadır.Her yıl yaklaşık 4000 katılımcı bize özel kişisel gelişim, liderlik, yöneticilik, ve diğer profesyonel gelişim eğitimlerine, ayrıca İş Sağlığı Güvenliği kapsamındaki pek çok eğitime katılmaktadır. İş için gerekli olduğunda çalışanlarımıza yabancı dil eğitimleri vermekte, ayrıca teknik olarak yurtiçi ve yurtdışı yüzlerce eğitimle çalışanlarımız desteklenmektedir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme