NOBEL İLAÇ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

NOBEL İLAÇ MAAŞLARI

NOBEL İLAÇ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Misyonumuz;

"En iyi yetenekleri bulmak, geliştirmek, elde tutmak ve iş hedeflerimizi gerçekleştirmek için onlara destek olmak"

Vizyonumuz;

"Çalışanlarımıza iyi bir kariyer fırsatı sunmak adına sektördeki en iyi işveren olmaktır."

En önemli önceliklerimiz;

Doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, Yetenek Gelişim Süreci (YGS) ile performansı yönetmek, şirketimiz içerisindeki yüksek potansiyelleri seçmek, Nobel Liderlik Yetkinliklerini geliştirmek, "Benim Kariyer Yolum" uygulaması ile farklı kariyer fırsatları sunmak, Çalışanların; belirlenen hedeflere ulaşabilmesi ve gelişimleri için eğitim programları uygulamak, tüm çalışanlarımız ile uzun vadeli bir işbirliği sürdürmektir.

Performans yönetim sistemimiz ile;

Çalışanlarımızın, şirket hedefleri ile uyumlu olarak belirlenen bireysel hedeflerini gerçekleştirmeleri için ortaya koydukları performansı; adil, sistemli ve ölçülebilir bir yöntemle değerlendirmeyi, sürekli gelişimi desteklemeyi, motive edici bir çalışma ortamının oluşturulmasını amaçlıyoruz.

Performansı, çalışanın o yıl için belirlenen iş hedefleri ve sergilemesi beklenen Nobel Liderlik Yetkinlikleri bazında değerlendiriyoruz.

Bizimle çalışmak için;

Kariyer.net ve LinkedIn’de yer alan ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

Staj başvurularınız için;

Aktif bir öğrencilik hayatı olan, belirlenmiş hedefleri ve dinamik kişilik özellikleri bulunan, staj dönemini dolu dolu geçirme arzusunda, iş hayatının etik kuralları hakkında bilgi sahibi, uyumlu, bilinçli, farklı ve yaratıcı, geleceğin Nobellisi olma konusunda hevesli tüm arkadaşlarımızı aramızda görmeyi bekleriz.

Başvurularınızı; fabrika ve merkezlerimizde matbu staj başvuru formunu doldurarak veya web sayfamızda yer alan staj başvuru formu aracılığı ile (1 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında) yapabilirsiniz.
1964 yılında kurulan ve yarım asrı geride bırakan tecrübesi ve saygın geçmişiyle yüzde yüz yerli sermayeli olup, uluslararası faaliyet gösteren ve Türk markasını geniş bir coğrafyada temsil eden köklü bir ilaç şirketidir Nobel.

Satış pazarlama ve yönetim faaliyetlerini İstanbul’da, üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini Düzce’de, hammadde üretimini Çerkezköy’de gerçekleştirmektedir.

İhracatta lider

Son yıllarda en hızlı büyüyen 100 şirket arasında yer alan Nobel İlaç, ithalatın yüksek olduğu ilaç sektöründe 50 ülkeye yaptığı ihracat başarısı ile dış ticaret açığı vermeyen Türkiye’deki tek ilaç firmasıdır.

Küresel bir oyuncu

Uluslararası standartlara göre üretilen etkin ve yüksek nitelikte ürünleriyle, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir. 20’den fazla ülkedeki faaliyetlerini, kendi kurduğu temsilcilik ve şirketleriyle yürüten Nobel, gelişimini yeni pazarlarda sürdürecek şekilde stratejik çalışmalarına devam ederken, yurtiçi ve yurtdışında kişisel ve mesleki donanımlı, yaklaşık 2500 çalışanı ile büyük bir aile olarak global hizmet vermektedir.

Bulunduğu her ülkede tüm kadrolarını kendisi oluşturmakta, pazarlama faaliyetlerini birebir Türkiye’deki köklü kurallarıyla gerçekleştirmektedir.

Alanında uzman

Oturmuş kurumsal kimliğine uygun gelişimi önemseyerek bu kimliğe uygun yapıda farklı uluslardan oluşan profesyonel insanları da kadrosuna katıp, sektörel düşünce dünyasını zenginleştirmiş, geleneksel alışkanlıklarımızı gözden geçirip dünya ile uyumlu prensipler yaratarak alanında uzman çalışanlarıyla yeni ufuklar yakalamıştır.

Dünya çapında modern üretim tesisleri

Ulkar Holding bünyesinde yer alan Nobel İlaç’ın dünya açılımındaki ilk adımı Kazakistan’da gerçekleşmiş ve 2002 yılında kurulan Nobel AFF, ülkedeki yabancı sermayeli ilk üretim tesisi olmuştur. Nobel’in gurur kaynaklarından biri olan bu tesis aynı zamanda ülkede iyi üretim standartları GMP sertifikası sahibi olan ilk tesistir. Nobel AFF, Kazakistan’ın 1 milyar dolar seviyesine yaklaşan ilaç piyasasının en büyük ikinci ilaç üreticisi durumundadır. Tesisin yıllık üretim kapasitesi yaklaşık 50 milyon kutu olup 300’ü aşkın çalışanıyla 200’e yakın farmasötik formda 60’dan fazla ürün bulunmaktadır.

Asya coğrafyasında bir başka övünç kaynağımız, Özbekistan’daki kuruluşumuz olan Nobel Pharmsanoat’ta 300’den fazla çalışanıyla, 160’a yakın farmasötik formda 50’den fazla ürün mevcuttur. Nobel Pharmsanoat, Orta Asya’nın en kalabalık ülkelerinden biri olan Özbekistan’da Nobel adını ve markasını kalite ile eşdeğer hale getirmiş tanınan bir Türk markasıdır.

Geniş ürün portföyü

Türk halkına ve dünya insanlarına kaliteli olduğu kadar ekonomik ilaç alternatifleri sunan Nobel İlaç, yaklaşık 100 ürünüyle yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu ürünleri şu şekilde gruplayabiliriz;
• Ağrı kesici ve romatizmal ilaçlar
• Antibiyotikler ve mantar ilaçları
• Soğuk algınlığı ilaçları
• Sindirim sistemi ilaçları
• Üriner sistem ilaçları
• Kalp ve damar sistemi ilaçları
• Merkezi sinir sistemi ilaçları
• Probiyotikler, balık yağları gibi takviye edici gıdalar
• Bağışıklık sistemini güçlendirici vitamin ve mineral takviyeleri, kemik eklem ve kıkırdak sağlığı ürünleri, saç-tırnak ve cilt sağlığı ürünleri, kozmetikler, kişisel temizlik ve bakım ürünleri.

Ar-Ge’de istikrarlı yatırım ile milli biyobenzer ilaç üretimi

Yıllık cirosunun %5’ini Ar-Ge çalışmalarına ayıran Nobel İlaç, 2023 vizyonu çerçevesinde biyobenzer ilaçların yerli olarak geliştirilmesi ve üretimi projesi için Türkiye’nin destek verdiği ilk kuruluştur.

Turquality markalaşma programı

Dünyada Türk markaları oluşturmak amacıyla yürürlüğe konan devlet destekli markalaşma programı Turquality “10 yılda 10 dünya markası yaratmak” vizyonuyla oluşturulan, dünyada devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.

Nobel İlaç 2015 yılında Turquality programına kabul edilerek Ekonomi Bakanlığı’nın teşvik kapsamına aldığı 101 firma arasına girmiştir. Bu doğrultuda Nobel’in marka gücü ve kurumsal altyapısı daha da güçlenmiş, uluslararası pazarlarda rekabet gücümüz artmıştır.

Doğu Avrupa'dan Moğolistan'a, Balkanlar'dan Afrika'ya Türk ilaç markalarının oluşmasını sağlıyor, milli ilaç yatırımlarımız ile sağlıkta dışa bağımlılığın azaltılması için çalışıyoruz.

Çevreye duyarlı

Ulusal ve uluslararası çevre yasa ve yönetmeliklerine uyan, küresel anlamda kaynakların gereksiz kullanımını ve kirletilmesini önleyerek ekosistemi korumak için ürün ve hizmet ürettiği alanlardaki tüm faaliyetlerinde sürekli olarak uygulayacağı bir çevre yönetim sistemi kuran, uygulayan ve sürekli geliştiren çevre dostu bir işletmeyiz.

Misyonumuz

Evrensel değerlere sahip, dünya ölçeğinde, güvenilir bir kurum olmak.

Vizyonumuz

Kaynakları verimli kullanarak yaşam kalitesini yükselten öncü ve yenilikçi ürünler yaratmak.

Kurumsal Değerlerimiz

Yaşam kalitesine önem vermek, yaratıcılık, etik çalışmak, güvenilir olmak, sorumluluk almak, takım çalışmasına inanmak.

Yönetici Özelliklerimiz


Karar veren, motive eden, öngörülü, çözüm üreten, iş ve yetki paylaşımı yapan ve verimliliği gözeten liderlik.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme