NILACCRA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

NILACCRA MAAŞLARI

NILACCRA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Yazılım sektörünün farklı kulvarlarında çalışmalar yapan şirketlerin bir araya gelmesiyle 2004 yılında Nilaccra ismiyle kurulduk. Temel amaç ve prensiplerimizde fazla bir değişiklik olmadı, sadece her zaman yaptığımız gibi zamana uyacak şekilde güncellendik. Kısa ve uzun vadeli hedefleri tekrar ele aldık, yapılanmamızı gözden geçirdik ve bu yeni güç birliğinin verdiği enerjiyle uzun ve zorlu yolumuzda kaldığımız yerden hızla yol almaya başladık.

Yola çıkarken ilk amacımız kendi iş modelimizin gerektirdiği yazılımları geliştirmekti. Bu yolda yürürken biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübeyi ayrı bir iş modeli olarak geliştirdik sonra. Kendimiz için ürettiğimiz yazılımları başkaları için de üretmeye başladık. Bu doğrultuda büyüyen hacim bizi üçüncü dönemece getirdi; farklı ihtiyaçlara göre özelleşebilen ve buna rağmen güçlü kalabilen hazır yazılımlar üretmek. İşte bu noktada işimiz zorlaşmaya başladı.

Çünkü;
-  Hazır yazılımlar, bir bütün içerisinde çok farklı ihtiyaçları karşılamak durumunda olduklarından büyük projelerdir.
-  Büyük projeler nitelikli işgücü, uzun süreli finansal kaynaklar ve hazır altyapı çalışmaları gerektirirler.
-  Bütün bunlar da sağlam bir sektör demektir. Türkiye’deyseniz ve bahsettiğiniz sektör de yazılımsa, hele yazılım geliştirdiğiniz alan e-ticaret ve kurumsal kaynak planlaması gibi sistemsizliğin kol gezdiği alanlardaysa işiniz zor demektir.

Bu zor iş bizi sık sık ticari şirket kimliğimizden sıyrılıp sektör adına idealist faaliyetlerde bulunmaya zorladı, zorluyor. Bu yüzden de hep çok çalışıyoruz.

Nilaccra sürekli çalışıyor...

Öncelikle elbette ürünlerimiz üzerinde çalışıyoruz. Ürün kalitesini sürekli daha yukarı çıkarıyoruz. Türkiye de değil, dünyada yapılanın en iyisinden daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Amacımız standartların en yükseği. Hiçbir zaman daha basitini düşünmüyoruz. Hepimizin en iyisini hak ettiğini biliyoruz.

Nilaccra sadece ürün kalitesi için değil hizmet kalitesi için de çalışıyor...

Diğer taraftan sürekli altyapı yazılımları geliştiriyoruz. Yazılım üretimini ucuzlatmak, hızlandırmak ve kolaylaştırmak adına bizi geleceğe taşıyacak yazılım sektörünün belki de en büyük eksiği olan teknolojik yatırım niteliğinde olan çalışmalar bunlar.
Yazılım üretmek için çalıştığımız alanlarda ihtiyaç duyulan sistemleri de üretiyoruz. Talepten ürüne uzanan çizgiyi, devrim sayılabilecek bir anlayışla talep > sistem > ürün şeklinde değiştirmeye çalışıyoruz.

Nilaccra sürekli öğreniyor...

Bilginin temel hammadde olduğu bir sektörde iş yapıyorsanız sürekli öğrenmek zorundasınızdır. Biz yaptığımız işi her gün yeniden öğreniyoruz. Yeni çıkan her teknolojiyi ertesi gün ürünlerimize yansıtmaya başlıyoruz.
Yazılım üretmek gereken sistemleri öğrenmek ve uygulamak da bunun bir parçası. Üretim bandımızı her gün yeni bilgilerle destekliyoruz ve en verimli üretim için ayarlıyoruz. Sadece bu bile bizi sürekli öğrenmeye zorluyor. Tamamen soyut kavramlardan sanal da olsa somut üretmek önce nasıl üretileceğini bilmekten geçiyor.

Nilaccra sürekli öğretiyor...

Sektörün en önemli problemlerinden biri şüphesiz nitelikli işgücü. Bu büyük eksiği gidermek için Nilaccra hiçbir karşılık beklemeden akademik eğitimlerinin ilk yıllarından başlayarak pek çok mühendise yazılım eğitimi veriyor. Bu şekilde kendi kadrosunu yıllar süren eğitimle oluşturduğu gibi sektördeki diğer firmalara da yetişmiş işgücü sağlıyor.

Her geçen gün gelişen bilişim teknolojilerini yakından takip eden Nilaccra, sektördeki yenilikleri kullanmayı amaçlayan firmaların ilk tercihi olmayı başarmıştır. Geliştirmiş olduğu tüm çözümlerin uluslararası kontrol kriterlerinden de başarıyla geçmesi, Nilaccra'nın hizmet kalitesi ve güvenilirliğini göstermektedir. Türkiye'nin önde gelen bilişim firmalarının, yazılım projelerinde aktif rol alan Nilaccra, her geçen gün genişleyen danışmanlık ekibi ve kurumsal yapısıyla, sektörün merkezindeki firmalardan birisi olmayı başarmıştır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme