NIELSEN MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

NIELSEN MAAŞLARI

NIELSEN MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


İşinizin başarısı en iyi müşterileri bulmaya, onları anlamaya ve onlarla bağ kurmaya bağlıdır. İnsanların izleme ve satın alma alışkanlıklarını etkileyen tüm faktörleri bulabileceğiniz bir kaynak olan Nielsen, sunduğu çözümler ile trendleri takip etmenize ve ister şehirler ister kıtalar arasında şirketinizi büyütmeniz için önemli içgörülerden faydalanmanıza yardımcı olur.
Katmanlaşan tüketici ihtiyaçlarını anlamak için girilen rekabet çetin bir hal aldı. Kazanmak için daha çok çalışarak tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamanız ve onlarla bağ kurmanız gerekiyor. Etkileşim günümüzde her şeyden önemli, ancak geleneksel segmentasyon modelleri, programlarınızı ulaşmak istediğiniz belirli tüketicilere sunmakta yetersiz kalabilir. Tüketiciye uyarlama, bu sorunların çözümüne yardımcı olur. Bu yeni teknik, tüketiciyle kurduğunuz bağı işiniz genelinde derinleştirebilmeniz ve güçlendirebilmeniz için segmentasyonu genişletir ve yeni bir duyarlılık seviyesi sunar. Karlılığı en yüksek tüketicilerinizi belirlemenizi sağlayarak, bu tüketicilere yönelik yenilik yapmanıza, onlarla iletişim kurmanıza ve harekete geçmenize yardımcı oluruz.  
Innovation
INNOVATION

Bugünün pazarında başarıya ulaşmak, rakiplerle aynı seviyede olmaktan daha fazlasını gerektiriyor. Rekabet çetin bir hal aldı ve her gün sayısız yeni ürün çıkıyor. Fakat büyük yenilikçiler başarıyı kolay, neredeyse büyülü bir şeymiş gibi gösteriyor. Bununla birlikte, bu büyünün arkasında zaman, disiplin ve analizler yatıyor. Burada devreye biz giriyoruz. Uçtan uca yenilik sürecimizin temelinde ürün kampanyalarını geliştirmek, optimize etmek ve doğrulamakla geçen 30 yılda edindiğimiz deneyim yatar. Yenilikçi yaklaşımımız, tüketicilerin sözlü ifade ettikleri ihtiyaçlarının yanı sıra dile getirmedikleri ihtiyaçlarını da belirler. Şirketiniz için sürdürülebilir büyümeye ulaşma potansiyeli taşıyan büyük fırsatlar burada ortaya çıkar. 
Marketing Effectiveness
MARKETING EFFECTIVENESS

Etkili pazarlama, mesajınızı doğru insanlara ulaştırır, onların tercihlerini şekillendirir ve nihayetinde satışlara etki eder. Biz buna erişim, rezonans ve reaksiyon diyoruz. Pazarlama etkinliği ölçüm sistemlerimiz, kapsamları ve entegrasyon seviyeleriyle kendini gösterir. Hemen her platform veya cihazdaki video, ses ve metin tabanlı reklamlarınızda hedeflerinize ne derece ulaştığınızı ölçmenize yardım edebiliriz. Televizyon şebekesinden akıllı telefondaki ses akışına ve tabletteki sosyal medyaya kadar, reklam alırken ya da satarken ihtiyaçlarınızı karşılarız.  
Sales Effectiveness
SALES EFFECTIVENESS


Günümüz tüketicisini anlamak kolay değildir. Mağaza seviyesiyle ve faaliyet gösterdiğiniz pazarlardaki alışverişçi içgörüleriyle müşterilerinizin davranışları ve tercihleri önemini her zaman korur. Etkili alışverişçi pazarlaması, alışverişçilerin satın alma kararlarını etkilemek ve büyüme sağlamak için onları anlamaya dayanır. İçgörülerimizle, etkinleştirmeniz her zaman alışverişçi dostu olur. Tüketici panellerimiz, alışverişçi davranışlarını derinlemesine inceleyerek satın alma kararlarının nedenlerini anlamanıza ve perakendede pazarlama yaklaşımınızı geliştirmenize yardımcı olur. Performansı yönetmek aynı zamanda satın alma kararlarını etkileyen vasıtaları anlamak ve nihayetinde fiyat ve ticari promosyon stratejilerinize yol göstermekle ilgilidir. Bu mağaza içi değişkenlerin her birini ve satış hacminiz üzerindeki etkilerini ölçmenize yardımcı olacak uçtan uca çözümlerimiz mevcuttur.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme