NETAŞ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

NETAŞ MAAŞLARI

NETAŞ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

İşe Alım ve Yerleştirme;
Başarımızın arkasındaki en önemli kaynak çalışanlarımız. Seçme ve Yerleştirme sürecinde en büyük hedefimiz; pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi, tecrübe ve yetkinliklerin yanı sıra, genç, dinamik ve yaratıcı ekibimize ve kurum kültürümüze uyum sağlayabilecek yeni takım arkadaşlarını şirketimize kazandırmak.

Eğtim;
Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimi bizim için büyük önem taşıyor. Faaliyet gösterdiğimiz sektör, eğitime çok büyük önem vermeyi zorunlu kılıyor. Eğitim programları, çalışanların, görevlerini yaparken karşılaştıkları sorunları en aza indirgemek, mesleki bilgi ve becerilerini artırmalarına katkı sağlamak ve yetkinliklerini kuvvetlendirmek amaçlarını göz önünde tutularak planlanıyor.

Performans Yönetimi;
Çalışanlarımızın güçlü ve gelişime açık yönlerini belirlemek, bu doğrultuda eğitim ve kariyer planlamalarına ışık tutmak için tüm yıla yayılan bir performans değerlendirme sistemimiz bulunuyor.

Ücretlendirme ve Prim;
Çalışanlarımızın başarı göstergeleri ile yetenek ve deneyimlerine uygun ücretlendirmeyi sağlayan, adil ve rekabetçi ücret ve yan hak yönetim stratejimiz bulunuyor. Netaş’ta ücret yönetimini yan hak yönetimi ile bir bütün olarak görmekteyiz. Her yıl çalışanlarımızın isteklerine göre şekillendirebildiğimiz esnek yan hak yönetimi ve Netaş hedefleri doğrultusunda yıldan yıla gözden geçirilen prim sistemlerimiz ile Netaş’ı yarınlara taşıyacak ücretlendirme alt yapısının korunması için çalışmaktayız.
Yemek;
Genel Müdürlük çalışanlarımız binamızda bulunan yemekhanemizde veya kafeteryada yemeklerini yiyorlar. Satış Ofisi çalışanlarımız için ise aylık yemek kartı veriliyor.

Ulaşım;
Anadolu ve Avrupa yakasında geniş bir servis ağımız mevcut. Kendi aracıyla ulaşımını sağlayan çalışanlarımız için de otoparkımız bulunuyor.


Netaş ProAktif;
Çalışanlarımızın birbirleriyle olan iletişimi bizim açımızdan büyük önem taşıyor. Netaş İç iletişim çatısı altında yer alan Proaktif, çalışan memnuniyetini ve bağlılığını destekleyen ve birimler arası sinerjiyi artırmayı hedefleyen, şirket içi ve şirket dışı organizasyonlar düzenliyor.

Çalışma arkadaşlarımızdan gelecek her türlü fikre değer veren, bu fikirleri değerlendirirken etik kuralları ön planda tutan, birbirimizle iletişimimizi güçlendiren ve sinerji yaratan, Netaş’taki yaşamımızı daha dinamik ve daha eğlenceli hale getiren, sosyal kulüplerimizin koordinasyonunu sağlayan, dinamik bir kadroya sahip Netaş ProAktif, çalışma hayatımızı renklendiriyor.

Sağlık;
Revirimizde şirket doktorumuz ve sağlık personelimiz bulunuyor.

Sosyal tesisler;
Çalışanlarımız Genel Müdürlük binamızda yer alan spor salonu, yüzme havuzu, basketbol sahası, kafeterya ve katlarda bulunan “Bonibon Cafe”lerimizden tüm gün faydalanabiliyorlar.

Netaş Gönüllüleri
Netaş ProAktif grubumuzun çatısı altında yer alan bu grubu, sosyal sorumluluk çerçevesinde gönüllü olarak bir araya gelen Netaş çalışanları oluşturuyor. Gönüllülerimiz şimdiye dek pek çok insani projeye imza attılar ve atmaya da devam ediyorlar.

İhtiyaç sahipleri için toplanan kitap ve kıyafetler, LÖSEV karne törenleri, “Netaş Hatıra Ormanı”, TOÇEV, Kızılay, Tomurcuk Vakfı gibi kurumlarla işbirliği yaparak topluma fayda sağlama amaçlı üretilen projeler bunlardan bazıları…


Netaş bünyesinde kurulan ve 30 yıldır varlığını sürdüren Netaş Öksüz ve Yetimleri Eğitim Vakfı ise; ebeveyni Netaş’ta çalışırken vefat eden çocuklarımızın eğitim hayatları boyunca burs ile okumasını sağladığımız ve kaynağını tamamen Netaş çalışanlarının oluşturduğu bir vakıf.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme