NATEK BİLİŞİM MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

NATEK BİLİŞİM MAAŞLARI

NATEK BİLİŞİM MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Ülkemizin bilgi toplumuna geçişinde öncü bir firma olarak, sürekli en iyisini üretmek ve cesaret edilemeyeni yapmak yolunda en değerli varlığın insan kaynağı olduğunun bilincinde olarak; insan kaynağımızın kişisel ve mesleki açıdan geliştirilmesi, iş ve kariyer tatminin sağlanması ve değerlerimize bağlı olarak aidiyet duygusunun yaşatılması İnsan Kaynakları Politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Bu doğrultuda; yeni fikirlere açık, üretken, güvenilir, çağdaş ve misyonumuza katkıda bulunacak yeni çalışma arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz.

NATEK ile geleceğe adım at
NATEK Kariyer

İnsan Kaynağımıza yeni takım arkadaşları kazandırmaktaki amacımız; açık pozisyonlarımız için şirketimizin misyonuna ve kültürüne uygun, müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme, takım çalışmasına yatkınlık gibi belirli temel yetkinliklere ve pozisyonun gerektirdiği yeterliliklere sahip insan kaynağını istihdam etmektir.

Değerlendirmeye alınan ve pozisyonun yeterliliklerini karşılayan adaylarımız, işe alım uzmanımız ve ilgili pozisyonun yöneticilerinin katıldığı bir ön görüşmeye alınır. Bu görüşmede adayların; liderlik, iletişim becerileri, analitik düşünce, takım çalışmasına yatkınlık vb. yetkinlikleri ve özgeçmişlerinde belirttikleri yeterliliklerin doğruluğu değerlendirilir.

Görüşmeler sonucunda olumlu bulunan adaylar için referans araştırması yapılır ve bu süreci de olumlu olarak tamamlayan adaylara işe alım uzmanımız tarafından iş teklifi yapılır.

Tüm adaylar işe alım süreci durumu ile ilgili bilgilendirilir.
Açık pozisyonlarımız için aşağıda listelenmiş olan ilan detaylarını inceleyebilir ve kariyer.net hesabınız ile sisteme giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz. Açık pozisyonlar arasında kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız genel başvuru yaparak özgeçmişinizin veritabanımıza kayıt edilmesini sağlayabilirsiniz.

NATEK Bilişim’ e yapılan tüm başvurular 1 yıl süreyle veritabanımızda saklanmaktadır ve açık pozisyon oluştuğunda değerlendirmeye alınmaktadır.
NATEK Bilişim’ de oluşan açık pozisyonlar öncelikle şirket içerisinde duyurulur ve bu ilana dileyen çalışma arkadaşlarımız başvurabilir veya yöneticilerimiz tarafından önerilebilir. Değerlendirme sonuçlarına göre terfi veya görev değişikliği hareketleri gerçekleştirilir.

Açık pozisyon olmadığı durumlarda da çalışanın performansı, çalışma arkadaşlarının ve yöneticisinin değerlendirmelerine göre kariyer hareketleri gerçekleştirilir.
NATEK Bilişim, misyonu ve İnsan Kaynakları Politikası ile paralel olarak çalışma arkadaşlarının hem mesleki hem de kişisel gelişimlerine azami derecede önem göstermektedir. Eğitim programları ile kişinin hem bulunduğu pozisyonda gelişmesi ve işini en iyi şekilde yapabilmesi; hem de kişiyi ilerideki olası pozisyonlara hazırlamak amaçlanmaktadır. Bu amaçla; mevcut işlerimiz için şirket içi, yeni ihtiyaçlarımız için ise dışarıdan sağlanan eğitimler ile çalışma arkadaşlarımızın gelişimine katkı sağlanmaktadır.
NATEK Bilişim’ in ücret ve yan haklar politikası; gerek yetenekli kişileri bünyesine katmayı gerekse de mevcut çalışma arkadaşlarımızın motivasyonunu, bağlılığını ve performansını arttırmayı hedefleyen rekabetçi bir sistem üzerine kurulmuştur.

Tüm çalışma arkadaşlarımız için düzenli olarak ücretlerimiz; performans, enflasyon ve piyasada hedeflediğimiz konumlanma doğrultusunda ayarlanır. Ayrıca yıl içerisinde gösterilen başarı, olağanın dışında şirketimize sağlanan katma değer karşılığında yönetici tavsiyesi üzerine ilave ücret düzenlemeleri de yapılmaktadır. Çalışma ücretimiz yıllık 12 net maaş olarak uygulanmaktadır.

NATEK Bilişim, yıllık ücretin yanı sıra tüm çalışanlarına;

Uygun güzergahta servis, uygun güzergahta servis olmaması durumunda yol yardımı veya işlerinin tanımı veya pozisyonları gereği işe özel veya kişiye özel araç tahsisi,
Şirket mobil hattı,
Kişisel dizüstü bilgisayar,
Yemek ücreti hakları sağlamaktadır.
Şirketimizin hedefleriyle, çalışanlarımızın bireysel hedeflerinin paralel hale getirilmesini sağlamak amacıyla çalışanlarımızın başarılı iş sonuçlarını, kurum kültürü ve değerlerine uygun davranışlarını ve yüksek performanslarını ortaya çıkartan bir performans yönetimi süreci uygulanmaktadır.


Bu kapsamda yüksek performans gösteren tüm çalışanlar yılsonu değerlendirmesi sonucunda ödüllendirilmektedir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme