MEY İÇKİ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

MEY İÇKİ MAAŞLARI

MEY İÇKİ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


En değerli gücünün fark yaratan insan kaynağı olduğuna inanan Mey, "Her Gün, Her Yerde Hayatı Kutluyoruz!​" prensibiyle takım arkadaşlarına ait her türlü başarının büyük ya da küçük olmasına bakılmaksızın kutlandığı bir kurum kültürüne inanır.

Her kademede uygulanan açık iletişim, ortak değerler, kariyer gelişimi ve eğitimler ile desteklenen çalışmalarımızla yaratıcı, profesyonel ve yetkin bir takımın bireyleri olmaktan gurur duyuyoruz.​​​​​​
Mey olarak, fark yaratan insan kaynağının en değerli gücümüz olduğuna inanıyoruz. Lider markalarımızın arkasında yaratıcı, profesyonel ve yetkin bir takımın olduğu düşüncesiyle hareket ediyoruz. Dünyanın en büyük alkollü içki üreticisi Diageo' nun uluslararası alanda bize kattığı güç ve deneyimler doğrultusunda, kategorilerinin lideri birçok yerel ve global markamızın başarısını takım arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

Mey'in alkollü içkiler sektöründeki liderliğini ve müşteri sadakatini devam ettirmesindeki en önemli önceliğin, takım arkadaşlarımızı seçerken ortaya koyduğumuz "şirkete katma değer sağlayabilecek, farkındalığı ve potansiyeli yüksek bireyleri kazandırma" stratejisine bağlı olduğuna inanıyoruz.

Mey olarak iş başvurularında dil, din, ırk ve cinsiyet farkı gözetmeksizin fırsat eşitliği sağlamanın temel prensibimiz olduğunu belirtmek isteriz.​
Mey ailesi olarak şirketimizin performansının, finansal veriler ve rakamların ötesine geçtiğine inanıyor, bu doğrultuda ekip arkadaşlarımıza imkan sağlayacak eğitimleri çalışanlarımızın kişisel gelişim planlarına göre hazırlıyoruz.

Tüketicilerimiz ve iş ortaklarımızla sağladığımız uzun soluklu ilişkilerin, onlara giden en iyi hizmete, ürün çeşitliliğine, kalitemize ve nitelikli; her zaman kendini geliştiren iş gücüne bağlı olduğuna inanıyoruz. Üstün performansa sahip takım arkadaşlarımız ile bu sinerjiyi birlikte oluşturuyor bu doğrultuda takımın her oyuncusunun mesleki ve kişisel başarılarını; profesyonel bir ekip tarafından yönetilen eğitim programları ile destekliyoruz.

Amacımız, çalışanlarımızın kişisel gelişimleri ile profesyonel hayatları arasında denge kurarak, bireysel ve profesyonel hedeflere yönelik eğitimler düzenlemektir.

Ortak Dil Ortak Hedef
Mey çalışanları olarak sahip olduğumuz köklü mirasın bilincindeyiz. İşimizi yaptığımız her alanda, aynı hedefe yürüyerek, aynı iş yapış tarzına sahip çıkıyor, aynı hayalleri paylaşan takım çalışmasını ortak hedefimiz olarak benimsiyoruz.

Stratejiler ve Hedef Yayılım Süreçlerinin Tanımlanması
Şirketin ortak hedeflerinin tüm iş birimleri tarafından takip edilmesinin kurumsal başarının vazgeçilmez şartı olduğuna inanıyoruz. Farklı bölümlerde, farklı alanlarda çalışan ekiplerimizin aynı tutku ve anlayışa sahip olmalarını önemsiyoruz. Hedef yayılım stratejilerinin benimsenmesini sağlıyoruz.

Yöneticilik Gelişim Akademisi
Mey, "Yönetici Gelişim Programı” ortak yönetim tarzı oluşturma programıdır. Katılımcılar çeşitli eğitimler, atölye çalışmaları ve yaşayarak öğrenme seansları kapsamında Mey ailesine ve değerlerine ilişkin yönetim anlayışını günlük iş akışlarına entegre ederler.

"Geleceğimizi Birlikte Şekillendiriyoruz Programı"
"Ortak Dil Ortak Hedef 2010: Geleceğimizi Birlikte Şekillendiriyoruz Programı” ile Mey’in 10 yıl sonrasını hayal etme ve bu hayalleri aynı resim içerisinde toplama çalışması yaptık. Bu ve benzeri projeler sayesinde Mey ailesi olarak her kademedeki çalışma arkadaşlarımızın önerilerini, düşüncelerini ve deneyimlerini dinleyerek geleceğimizi birlikte şekillendiriyoruz.

"Değerlerimizi Yaygınlaştırma Programı 2014"
Şirket değerlerini her gün her yerde yaşama amacıyla yeni bir programa başlıyoruz. Değerlerimizin içselleştirilerek hayata geçirilmesi konusunda tüm çalışanlarımızla bir araya gelerek örnek uygulamaları paylaşıyoruz. Mey olarak değerlerimizin tüm iş uygulamalarımızda yaşatılması için birbirimize yol gösteriyoruz. ​​​

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme