MARS ENTERTAINMENT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

MARS ENTERTAINMENT MAAŞLARI

MARS ENTERTAINMENT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Mars Entertainment Group, Menderes Utku ve Muzaffer Yıldırım tarafından 2001 yılında kurulduğu ilk günden beri insanların hayatlarında pozitif değişimler yaratmaya devam ediyor.

Profesyonel bir yönetimle amatör ruhu birleştirerek, Türkiye'nin en iyi lokasyonlarında alışılmışın dışında özgün projeler oluşturuyor, ve faaliyet gösterdiği sektörlerin vizyonunu değiştirip, enerjisini yükseltiyor.

Mars; sinemalar, spor kulüpleri ve spa merkezleri sektörlerinde lider konumda faaliyet göstermeye devam ediyor.
Mars Sinema, dünya standartlarındaki teknolojiyi konfor ve beklentilerin ötesindeki bir hizmet anlayışıyla birleştirerek, Türkiye'de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratmak felsefesiyle Menderes Utku ve Muzaffer Yıldırım tarafından 2001 yılında kuruldu.Sektörde kendinden emin adımlarla yol alan Mars Sinema için büyüme yolundaki ilk büyük sıçrama, 2003 yılında İş Girişim Sermayesi'yle gerçekleştirdiği ortaklık oldu. Bu büyük adımla Türkiye'nin birçok ilinde pek çok yeni sinema salonu açılarak daha fazla sinemasevere ulaşıldı. 2005 yılında Tepe Cinemaxx Grubu'nun Mars Sinema tarafından satın alınmasıyla Türkiye sinema sektöründe bir ilke daha imza atılmış oldu.Mars Sinema'nın hızlı büyümesi yalnızca Türkiye'deki değil, yabancı yatırım fonlarının da dikkatini çekti ve Mars Entertainment Group'un ikinci büyük ortaklığının gerçekleşmesine neden oldu. Mars Sinema 2007 yılında, Carrefour Marketler Zinciri, Raffles/Fairmont Oteller Grubu, Virgin Entertainment Group, Paris St. Germain futbol takımı ile gayrimenkul ve finans alanındaki yatırımlarıyla dünyanın en büyük girişim sermayelerinden olan Amerikalı Colony Capital ile bir ortaklık anlaşmasına imza attı. Mars Sinema bu ortaklığın ardından 2 yıl gibi kısa bir sürede, gelirler ile şube, perde ve koltuk sayısı yönünden sektör lideri haline geldi. Colony Capital bu üç yıllık ortaklık süresinin sonunda yatırımını 3'e katlayarak hisselerini devretti. Mars Sinema üçüncü büyük ortaklığını, Mey İçki'nin yanı sıra medya, yiyecek ve finans alanlarındaki yatırımlarıyla tanınan, Türkiye'nin saygın girişim sermayelerinden Actera Group ile yaptı. Mars Sinema yalnızca sektörün büyüklüğünü ve ekonomik dengelerini değil, aynı zamanda sektörün vizyonunu da değiştirdi. Beyazperdede opera ve bale gösterimleri, konserler, spor müsabakaları, son teknoloji 3D görüntü ve ses sistemler ile sinemaseverleri yeni deneyimlerle tanıştırdı. Sektörde büyük bir adım daha atarak ortaklığına 2011 yılında Esas Holding'i dahil eden Mars Sinema, AFM sinemalarını da bünyesine katarak büyümeye devam etti. Sunmuş olduğu hizmet ve teknoloji ile 2013 yılında, dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC (International Union of Cinemas) tarafından "Uluslararası yılın Sinema Grubu" ödülüne layık görüldü. Sinema sektörünün en prestijli ödülünü almış olmanın verdiği gurur ve mutlulukla Mars Sinema sektörün nabzını elinde tutmaya ve sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme