MAN TÜRKİYE MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

MAN TÜRKİYE MAAŞLARI

MAN TÜRKİYE MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Değerlerimiz, aynı zamanda tüm çalışanlarımızla birlikte içinde yaşamak istediğimiz kültürün temel taşlarıdır. Bir dünya markası olan MAN; vizyonuna ulaşmak için yaratıcılığını kullanan, sürekli gelişime açık, motivasyonu yüksek çalışanlara sahip olmayı ve bunları destekleyen, sağlamlaştıran ortam ve uygulamaları yaratarak kendisini geleceğe taşıyacak olan yetenekleri bünyesine katmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, açık pozisyonlarımız Kariyer.Net üzerinden yayınlanır. İşe Alım aşamalarımız, Beyaz Yaka ve Mavi Yaka İşe Alım olmak üzere iki kategoride gerçekleşir;

Beyaz Yaka İşe Alım:
Açık pozisyonların gereklilikleri dahilinde özgeçmişleri olumlu olarak değerlendirilen adaylarla; telefon mülakatı, İngilizce tespit sınavı, İnsan Kaynakları ve Bölüm Yöneticileri ile birebir mülakatlar gerçekleştirilir. Yeni mezun adaylarda; bu sürece ek olarak İnsan Kaynakları mülakatından önce bir Grup Mülakatı da uygulanır. İnsan Kaynakları ve Bölüm mülakatlarında, kişilere özgeçmişleri üzerinden bir sunum konusu verilip mülakatın başında bir sunuş gerçekleştirmeleri istenebilir. Bu aşamaları başarıyla tamamlayan adaylar, referans kontrollerinin ardından üst yönetim görüşmelerine davet edilir ve sürecin olumlu olması durumunda iş teklifi yapılır.

Mavi Yaka İşe Alım:
Üretim için gerçekleştirilen personel alımlarında, tüm adaylara, alım yapılacak bölümün gerektirdiği teknik becerilere yönelik testler uygulanır. Testlerde yeterli performansı gösteren adaylar, sırasıyla İnsan Kaynakları ve Birim Yöneticileri ile mülakatlar gerçekleştirirler. Mülakatları başarıyla tamamlayan adaylara iş teklifi yapılır.
Üniversiteden yeni mezun oldunuz ve iş hayatına otomotiv sektöründe mi başlamak istiyorsunuz?

‘’MAN Trainee’’ yeni mezun işe alım programında sizi bekleyenler;

MAN Türkiye fabrikası ve üretim süreçleriyle ilgili kapsamlı oryantasyon süreci,
Almanca dil kursu,
Her bir MAN Trainee için MAN Türkiye yöneticilerinden mentorluk desteği,
Departmanlarda kapsamlı işbaşı eğitimleri.
‘’MAN Trainee’’ programına dahil olmak için ön koşullar;

Üniversiteden yeni mezun veya en fazla 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak,
İleri düzeyde İngilizce ve/veya Almanca bilmek.
Otomotiv sektörüne ilgili ve tercihen sektörde staj tecrübesine sahip olmak,
Ar-Ge konstrüksiyon bölümleri için iyi derecede Catia V5 bilgisine sahip olmak,
Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın olmak.
MAN Trainee programına başvurular, dönemsel olarak açılan ilanlarımız üzerinden alınmaktadır.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme