LUKOIL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

LUKOIL MAAŞLARI

LUKOIL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Sosyal Sorumluluk Politikamız:
Faaliyet gösterdiğimiz bölgelere verdiğimiz destek kavramı altında çeşitli konulara kalıcı çözümlerin temin edilmesi birleşmiştir. Bunların arasında:
Bölgedeki varlıklarımıza sürekli yatırım yaparak ve efektif yönetim kararlarını alarak tesislerimizin performansını yükseltmek;
Çevreye verilen zararı minimize etmek;
En modern teknoloji ile üretilen, kullanıcı dostu çevreci ürünleri pazarlamak;
Bölgesel istihdamı sağlamak ve kadronun profesyonel gelişmesinde aktif rol almak;
Yenilikçi ürünlerin geliştirilmesine ve kullanılmasına yönelik teknolojileri yaratmak;
Şirketin sosyal sorumluluk stratejisinin ilkeleri LUKOIL Sosyal Tüzüğünce belirlenmiştir. Bu stratejinin gelişmesine yönelik çeşitli yaklaşımlar geliştiren LUKOIL, projeleri karşı tarafın yapılan maksimum şekilde faydalanabileceği şekilde geliştirerek sunmaktadır.

Sosyal yatırım kavramı altında uzun vadeli programları birleştirmekteyiz. LUKOIL için bu Kamu, Devlet ve İş dünyasının ortak eforlarına katılarak bölgedeki hayat seviyesinin iyileşmesi için ayrılan fonların maksimum faydalı kullanmak demektir.

LUKOIL Grubu’nun sosyal ve sponsorluk projeleri portföyünde halen devam eden programlar yer almaktadır. Örneğin, Şirket spor ve kültür tesislerinin gelişmesini destekleyerek en güzel tecrübe örneklerini ve insan kaynaklarını korumakla beraber, kendi operasyonlarının seviyesini bir üst aşamaya çekmektedir.
Üç senelik süre zarfında, bölgedeki istasyon ağımızın kalite dönüşüm sürecini tamamlamış olup, Türk Tüketicisinin de beğenisini kazanan seçkin ürün ve hizmet kalitesini lokasyona bakmaksızın tüm halkalarında homojen olarak sunmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Stratejik gelişim programımızda SEÇ-G standartlarına, akaryakıt kalite güvencesinin sağlanmasına önem vermemizle beraber, senede 4 milyon petrol deposunu doldurduğumuz ürünün yüksek kalitesini korumak için ciddi yatırımlar ve araştırmaları gerçekleştirmekteyiz.

Bayi ilişkilerimizde yeni ve müşteri odaklı işbirliği modelini uygulamaktayız. Tüketiciler akaryakıt tasarrufuna önem vermeye başlamakla beraber, taleplerinin standartlarını ve beklentilerini de yükseltmiştir. Bunun için de bayi ilişkilerimizin temelini, bu istikamete yönelik ortak projeler dâhilinde yapılandırmaktayız.

LUKOIL'in bir dünya markası olması, mevcut ve potansiyel bayilerimiz ile yaptığımız iletişim ve temasların her aşamasında olumlu etki yaratmaktadır. Hâlihazırda LUKOIL'in perakende satış ağı Rusya, ABD ve CIS ile Avrupa ülkeleri gibi dünyanın 27 ülkesinde 6 bin'e yakın istasyondan oluşmaktadır. Her istasyonda LUKOIL'e has olan yüksek hizmet, çevre ve güvenlik standartlarıyla çevreci ECTO yakıtlarını sunuyoruz. Yeni yönetici takımımız, bayilerle LUKOIL'in güvenli ve kaliteli imajının korunması ile ilgili sorumluluğu paylaşacağı bir takım yeni projelere imza atmaktadır.
LUKOIL’de KariyerPersonel yönetim politikamız güçlü ve istikrarlı kurumsal kültüre ve düzenli kurumsal değerler sistemine sahip, bir bütün olarak entegre olmuş şirket politikasıdır.

Personel yönetim politikamızın temelini aşağıdaki konularda somut adımların atılmasını öngören sistemin kurulması oluşturmaktadır:
Şirket stratejisi kapsamında belirlenen amaçlara ulaşılması için her bir çalışanın bireysel motivasyonunun sağlanması;
Elde edilen sonuçların değerlendirilmesi için kriterlerin oluşturulması;
Çalışanların ödüllendirilmesi ve teşvik edilmesi.
Personel yönetim politikamızın başlıca hedefi, LUKOIL Grubu şirketlerinin iş piyasasında her zaman tercih edilen bir işveren olarak bilinmesini sağlayacak olan personel yönetimi sisteminin kurulmasıdır.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme