LEVIS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

LEVIS MAAŞLARI

LEVIS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Karışık ipliklerden üretim yapmak oldukça güç, hatta belirli bir giysiyi geri dönüştürmek ve başka bir amaca uygun hale getirmek için ayırmaya kalktığınızda bazen imkansız olabilir. Ama Wellthread™ ürünleri neredeyse en ince detayına kadar %100 pamuktan üretilir. Daha kolay üretilir. Daha kolay geri dönüştürülür. Çok daha uzun dayanır.

Bu tek iplik stratejisini desteklemek için, doğal yaşam alanlarının ve kaynaklarının korunmasını destekleyen sorumluluk sahibi bir şekilde üretimi gerçekleştirilen pamukları kullanıyoruz; uzun yıllardır partnerimiz olan Kuzey Karolina'daki Cone Denim gibi.
LEVI'S® WATER<LESS™

DAHA AZ, DAHA FAZLADIR
HER DAMLA ÖNEMLİDİR VE BİZ SU TASARRUFUNA GERÇEKTEN ÖNEM VERİYORUZ. TASARIMCILARIMIZ SEVDİĞİNİZ JEAN'LERİ ÇOK DAHA AZ SU KULLANIMI İLE ÜRETMENİN YENİ VE İNOVATİF YOLLARINI BULDULAR.
SU TASARRUFU YAPMAK GERÇEKTEN ÇOK KOLAY. HAYDİ, BAŞLAYALIM!
1) Jean'lerinizi yalnızca gerektiği zaman yıkayın. Onları her kullanımdan sonra yıkamanız gerektiği tam bir şehir efsanesidir. Eğer aşırı kirli değilseler açık havada asarak havalandırmanız yeterlidir.

2) Küvet keyfi yapmak yerine duş alın. İhtiyacınız olan şey sadece biraz su ve enerji, hem kim buruş buruş parmakları sever ki?

3) Bırakın arabanızı yağmur yıkasın. Bu tembellik değil; gezegenimiz için basit bir yardım.

4) Eğer varsa, bulaşık makinenizi kullanın. Tam dolu bir bulaşık makinesini çalıştırmak, aslında elle yıkamadan daha az su harcamanızı sağlar.

5) Bahçenizdeki fıskiyeleri onarın. Farkında olmadığınız bir kaçak, değerli suyun boşa akıp gitmesine neden olabilir.

HAYDİ MİLLET! TASARRUF EDELİM. HEP BİRLİKTE!

LS & Co. 'Da yetenekli çalışanlarımız, ikonik global markalarımızı şekillendiren, büyüten ve dönüştüren, yaratıcı bir uluslararası topluluğun parçası. Pazar odaklı, sonuç odaklı ve çalışkanlardır. Çalışanlarımız, LS & Co'nun zengin değerler, yenilikçilik, sürdürülebilir uygulamalar ve dünyadaki topluluk katılımının yönlendirdiği farklı ve zenginleşen işyeri kültüründe gelişiyor.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme