KPI DANIŞMANLIK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

KPI DANIŞMANLIK MAAŞLARI

KPI DANIŞMANLIK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


KPI Danışmanlık, organizasyonların performansını artırmak üzere Kurumsal Performans İyileştirme projeleri geliştirmekte ve bu projelerde elde ettiği teknik bilgiyi düzenlediği eğitimler ile yayılımını gerçekleştirmektedir.

KPI Danışmanlık ülkemizde eksikliği hissedilen Yönetim Uygulama Danışmanlığı hizmeti sunmak üzere kurulmuştur. Sektörde uzun sürelerde elde edilen tecrübe ve gözlemler neticesinde bir tarafta uygulama eksikliği olan yönetim danışmanlığı diğer tarafta yönetim fonksiyonu eksik uygulama danışmanlığı projelerinin beklenen faydayı sağlamadığı tespit edilmiştir. Bu eksikliğin kapatılması ancak çok yönlü ve bir bütün halinde çözümlerin üretilmesine ve bilfiil uygulanmasına bağlıdır.

KPI Danışmanlık, bu anlamda İnsan Kaynakları, Süreçler ve Yönetim Bilişim Sistemleri üzerine odaklanmıştır. 

Çalışma süreci temelde 3 aşamadan oluşmaktadır:

Araştırma ve Geliştirme:
Özellikle gelişmiş ülkelerde sıklıkla uygulama alanı bulmuş yönetim ve bilgi sistemleri sürekli araştırılmakta, konuyla ilgili geliştirme çalışmaları sonucu uygulanabilir şablonlar ortaya çıkarılmaktadır.

Uygulama Projeleri:
Araştırma sürecinin çıktısı olan ürün ve hizmet şablonları muhtelif yapıdaki organizasyonlarda, organizasyonun özelliklerine ve yapısına uygun olarak uygulanmakta ve sonuçlar değerlendirilmektedir. Uygulama projeleri aslen alışılagelmişin dışında farklılık yaratarak, performanslarını artırmayı amaçlayan organizasyonlar tarafından tercih edilmektedir. Birçok proje uygulaması ilktir.

Eğitim:
Araştırma çalışmaları sonucu ortaya çıkan şablonların uygulamadaki karşılıkları dokümante edilmekte kurumsal olarak organizasyonlara ve bireysel katılıma açık eğitimler ile kişilere aktarılmaktadır.

Çalışma konuları sektör bağımsızdır. Tüm yöntemlerin KOBI, kamu, üretim, hizmet, dış ticaret, satış-pazarlama, bilişim gibi çok genel ayrımlarda bile uygulanabilirliği araştırma ve geliştirme safhasında öncelikle sorgulanmaktadır. Bu anlamda KPI Danışmanlık yönetim biliminin temel ve öz konularıyla ilgilenmektedir.

Tüm bu çalışmaların temelinde Endüstri Mühendisliği nosyonu mevcuttur. KPI Danışmanlarının tamamı, Endüstri ve İşletme Mühendisi’dir. Bu durum, işletme ve operasyon yönetimi konularına sistem analizi bakış açısıyla yaklaşabilmemizi sağlamaktadır.

Sistem Analizi bakış açısı bize, ne tür bir yapı ve işleyiş olursa olsun onu kolaylıkla çözümleme yetisi kazandırmıştır. Böylelikle, muhtelif süreç ve sektörlerde edindiğimiz birikim hiç tecrübe etmediğimiz bir sektörde geliştirdiğimiz projelerde oldukça fazla katma değeri olan çözümler üretebilmemize olanak sağlamıştır.

KPI Danışmanlık, denenmemişi deneyerek daha iyi ve farklı olmayı arzu eden organizasyonlara sıra dışı çözümler sunmayı amaç edinmiştir.
MİSYON

KPI Danışmanlık, organizasyonların dünya standartlarında iş yapabilme kabiliyetini artırmayı misyon edinmiştir.

KPI Danışmanlığın kuruluş amacı; dünyada uygulanmakta olan çağdaş yönetim teknikleri üzerine araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüterek özellikle ülkemiz işletmelerinin daha yüksek performans ile faaliyetlerini yürütmelerini sağlamaktır.

Ülkemiz işletmelerinin yakın ve uzak bölgemiz ile ilişkilerinin geliştirilmesi, dünya çapında rekabet kabiliyetlerinin artırılması öncelikli hedefimizdir.

VİZYON

Vizyonumuz, yeni, farklı ve daha iyi uygulamalar geliştirmek isteyen organizasyonlara sıradışı iş yönetim sistemleri ve çözümleri sunmaktır.

KPI Danışmanlık, İnsan Kaynakları, İş Süreçleri ve Bilişim Sistemleri üzerine araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütmekte ve organizasyonların performanslarını iyileştirmek üzere  uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Hedefimiz, sıradışı çözüm arayanların ilk aklına gelen çözüm sağlayıcı olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük

Kendimize ve müşterilerimize karşı her zaman dürüstüz. Dürüstlük, uzun vade de şirketimize, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve yaşadığımız topluma kazandıran en önemli değerimizdir.

Hak

Müşterimizin hakkı öncelikli olmak üzere yaptığımız çalışmaların tümünde ilgili her türlü kurum ve bireyin hakkını korumaktayız.

Şeffaflık

Tüm çalışmalarımız ve organizasyonumuz her türlü denetime ve sorgulamaya her zaman açıktır.

Gizlilik

Müşterilerimizin bilgileri mahremimizdir.

Empati

Karşımızdakilerin içinde bulundukları koşulları ve düşünce tarzlarını anlar, beklentilerini karşılarız.

Sürekli Eğitim

Hayatın bir sınav olduğunu ve başarılı olmak için her gün bir şey öğrenmek gerektiğini öğrendik.

Yenilikçilik

Başkalarını taklit etmeyiz. Bizim yaptığımız ilktir.

Sıra Dışı Olma

Alışagelmişin dışına çıkmak ve farklı bir şeyler yapmak için heyecan doluyuz.

Eğlence

Yaptığımız her iş zamanımızı en iyi şekilde geçirmek içindir. Çalışırken yaptığımız işlerden zevk alır ve eğleniriz. Bu bize yüksek motivasyon sağlar ve bireysel performansımızı artırır.
Bizimle çalışmak isterseniz :


Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, çok iyi seviyede İngilizce bilen, bilgisayar kullanımı ve uygulamaları konusunda uzmanlaşmış iseniz başvuru yapabilirsiniz

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme