KOTON MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

KOTON MAAŞLARI

KOTON MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


KOTON'un başarısının her çalışanımızın ortak enerjisine ve katkısına bağlı olduğunu biliyoruz.

Bu yüzden, tutkulu, enerjik, yaratıcı, çalışkan, yarı gerçekleri ve tabuları sorgulayan, araştıran yenilikçi, motivasyonu yüksek insan kaynağını bünyemize katıyor, üst kademelere ulaşmaları için gereken desteği veriyoruz.

İnsan Kaynakları ekibi olarak hedefimiz; adayların çalışmaya başladığı ilk andan itibaren çalışan memnuniyetini yüksek tutmak, tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarını en doğru ve verimli şekilde yerine getirmek.

Yeteneği bulmak, değer vermek ve geliştirip doğru konumlandırmak insan kaynakları politikamızın temelidir. Çalışanlarımızın memnuniyet düzeyinin ölçülmesine ve bu veriler doğrultusunda çalışan bağlılığının artırılmasına önem veriyoruz.

Çalışanlarımız için ergonomik, yaratıcılığı destekleyen ve mutlu çalışanlar yaratacak, stil sahibi iş ortamları organize ediyoruz.
Seçme ve yerleştirme sürecinde, işe en uygun kişiyi almak için yeni mezun ve deneyimli adaylarımıza pozisyonun niteliklerine göre aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümünü veya birkaçını uyguluyoruz;

İngilizce Seviye Tespit Sınavı
Yetkinlik Bazlı Mülakatlar
Psikoteknik Testler


Genel Müdürlük Pozisyonları için seçme ve yerleştirme yaparken, amacımız; KOTON'u geleceğe taşıyacak nitelikteki çalışanları aramıza katmak. KOTON'da başarıya giden birçok yol var. Seçebileceğiniz bölümler;

Merchandising
Tasarım
Satın Alma
Mali İşler
İnsan Kaynakları
Pazarlama
Lojistik
BT
Mağazacılık (Yurt İçi ve Yurt Dışı)
Süreç Geliştirme & Proje Yönetimi
Ürün Yönetimi
Raporlama
E-Ticaret
KOTON ayrıca, Mağaza Pozisyonları ile mağazalarda bulunan iş fırsatlarından faydalanmak, perakende de ufkunu genişletmek isteyenler için uzun soluklu bir kariyer gelişimi sunuyor. KOTON Mağazalarında başarıya giden birçok yol var. Bunlardan bazıları;

Bölge Yöneticisi
Mağaza Müdürü
Mağaza Müdür Yardımcısı
Görsel Sunum Sorumlusu
Reyon Sorumlusu
Şef Kasiyer
Kasiyer
Bu zorlu ama bir o kadar da fırsatlarla dolu işte çalışmaya hazırsanız, ekibimizin bir parçası olmaya sizi davet ediyoruz.
165’i yurtdışında, 280’den fazlası yurtiçinde olmak üzere 450 mağazada, dünya genelinde ise 800’den fazla satış noktasında bulunan Koton, 2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedeflemektedir.

Yaratıcı ve yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı Koton, sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak cazip fiyatlarla uygun lokasyonlarda satışa sunma politikasını yürütmektedir.

220’yi aşkın genç ve tecrübeli çalışandan oluşan tasarım ekibi, 9390 çalışanı ile Koton, her yıl 50'den fazla koleksiyonda yaklaşık 30.000 farklı model üretmektedir.


Koton, mağazalarındaki zengin içeriği tümüyle online platforma taşımaktadır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme