KOPAŞ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

KOPAŞ MAAŞLARI

KOPAŞ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


1974 yılında kozmetik ve bakım ürünleri alanında Onursal Başkanımız Eczacı Sn. M. Adil Karaağaç tarafından Kopaş Kozmetik Pazarlama A.Ş. olarak temelleri atılan firmamız, kozmetik, kişisel bakım ve ev temizlik ürünlerini geliştiren, insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üreterek ülke çapında tüm kanallarda bulunurluğunu sağlayan ve satan bir kuruluştur.

Kişisel bakım ürünleri gibi insan sağlığı ile doğrudan ilgili olan ürünlerimiz için, AR-GE ve üretim aşamalarında devamlı olarak uyguladığımız kapsamlı testler ve analizler, yıllardır tüketicilerimizin bize duyduğu güveni korumak adına hassasiyetle uygulanır.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Kopaş Kozmetik her yaştan ve her kesimden tüketiciye hitap eden ürünler sunar:

Dalin ile saç ve cilt bakımında yetişkinlerden farklı ihtiyaçları olan bebeklere özel, ilaç titizliğinde geliştirilmiş ve üretilmiş, hem kaliteli, hem de ulaşılabilir fiyatta ürünler sunarak anne ve bebeklerin bir numaralı tercihi olma konumumuzu koruyoruz.

Sesu, Türkiye’nin 1 numaralı Ağda ve Tüy Dökücüler markasıdır*. Sesu olarak, 40 yıldan fazla zamandır, Türk tüketicilerinin bu ürün kategorisindeki ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz.

Voila ve Alix Natura markaları ile kit saç boyası ürün segmentinde yer almaktayız.

Alix Avien ile Renkli Kozmetik Ürünlerinde,

Foot Doctor ile ayak sağlığı ve hijyeni ürünlerinde,

XO markası ile parfüm ( EDT - Eau de Toilette) ve deodorant kategorilerinde yer almakta, bu pazarda Erkek ve Kadın koku çeşitleri sunmaktayız.

Dr. Beckmann ile ev temizlik ürünlerinde tüketicilerce beğenilen ve tercih edilen ürünlerimizle pazardayız.

Kopaş Kozmetik olarak saç tasarım profesyonellerine de İvola saç boyası, Alix likit boya ve Alix saç tasarım grubu gibi birçok seçkin ürün ile seslenmekteyiz.

* Şubat 2015-Ocak 2016 Türkiye Ağda ve Tüy Dökücüler pazarında Nielsen perakende endeksi raporuna göre miktar bazında.
Değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda pazar koşullarına hızla cevap verip, gerekli ürün ve hizmeti sunarak,


Yurtiçi, bölgesel ve yakın coğrafyadaki pazarlarda bulunduğumuz kategorilerde ulusal ve uluslararası firmalar ile rekabet edebilen,

 


Lider markalarımız ile sağladığımız sadık müşterilerimizi ürün ve hizmet kalitemizden taviz vermeden koruyup, ürünlerimizi yeniden satın alacak yeni sadık müşteriler yaratmak üzere, sahip olduğumuz üretim, planlama ve dağıtım becerilerini geliştirerek kurumsal ve kalıcı bir kuruluş olmaktır.
ETİK ve İLKELİ YÖNETİM

Yönetim anlayışımız “insana saygıya” dayanır. Ulusal ve uluslararası yasalara, kurallara ve etik değerlere uyulması gerektiğini düşünürüz. Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, hissedarlarımız ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük temelinde yürütürüz.


İNOVASYON

Katılımcı yönetimin bize getirdiği sorumluluğun, tüm gücümüzle kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmak olduğuna inanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya birbirimize olan saygının gereği olarak bakar, paydaşlarımızla ilişkilerimizde de bu etik kurallara bağlı kalırız.


KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri kalite anlayışımızda ana odak noktamızdır. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri bağlılığını karşılıklı değer yaratan, uzun vadeli ve yakın ilişkilerle temin ederiz. Değişen müşteri gereksinimleri önceden görmeye çalışır, olumlu bir yaklaşım ile hızla çözüm üretmeye çalışırız.


ÇEVREYE KARŞI DUYARLILIK

Tüm iş süreçlerimizde ve sosyal hayatımızda, çevreye duyarlılık temel prensibimizdir. Üretim ve hizmet süreçlerimizde tüm kararlarımızı, sonuçlarının çevreye olan etkisini değerlendirerek ve toplumumuzun sosyo-ekonomik gelişimine katkıda bulunacak doğrultuda veririz.


ÇALIŞAN MUTLULUĞU

Birbirimize saygılı davranır, farklılıklara değer verir, katılımcılığı teşvik ederek bireysel insiyatif ve sorumluluğa zemin yaratırız. Oluşturduğumuz katma değerleri çalışanlarımızın mutluluğunu göz önüne alarak, ayrım yapmaksızın adaletli olarak dağıtırız.


SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK


Hedefimiz: Çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimizle sürdürülebilir ve karlı büyümedir. Yatırımlarımızı ve ürün yelpazemizi pazarın dinamizmi ve beklentilerine göre yeniler, sürdürülebilir değerler üretiriz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme