KOMTAŞ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

KOMTAŞ MAAŞLARI

KOMTAŞ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Veri Yönetimi ve Analitik Uygulamalarda Çözüm Ortağınız

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, veri odaklı organizasyonlar için en önemli değer olan her türlü veriyi; doğru, kaliteli ve güvenilir kılmakta; bu veriyi, istenilen zamanda, organizasyona yön veren süreç ve uygulamalara teslim etmekte, iş birimlerinin ihtiyacı olan analitik uygulamaları, kritik iş süreçlerinin parçası haline getirmektedir.

İnaniyoruz ki, bugün veri en önemli değerlerden biridir. Pazarda artan rekabet, risk ve oluşan baskılar nedeniyle, şirketler etkin ve verimli, sürdürülebilir bir değer yaratabilmek için sürekli yeni çözüm arayışları içindeler. Veri analizi, pek çok alanda şirket ve organizasyonlar tarafindan daha iyi kararlar alabilmek ve yaratıcı sürdürülebilir değerler olusturabilmek için en üst seviyede kullanılmaktadır. Bir veri analizi şirketi olarak, sahip olduğumuz bilgi birikimiyle, yararlı, güvenilir ve geçerli bilgi yönetiminin yollarını açıyoruz.

''Veri Analizi'', veriyi değer yaratan bilgiye dönüştürür.

Veri Yönetimi ve Analitik Uygulamalar konusunda uzman, bağımsız bir bilgi teknolojileri şirketi olan KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, 1989 yılından itibaren sistem entegratörü olarak kazandığı bilgi, beceri ve deneyimi dünyanın en büyük teknoloji sağlayıcıları ile kurduğu stratejik işbirlikleriyle güçlendirerek, Türkiye ve Avrupa pazarında ‘veri ve istihbarat analizi’ konularında çözümler sunmaktadır.

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi; ‘Veri Odaklı’ organizasyonların her türlü verisini; Veri Kalitesi, Veri Entegrasyonu, Kurumsal Kimlik Çözümlemesi, Master Data Management, Information Lifecycle Management (Online Veri Arşivleme, Test Veri Yönetimi, Veri Maskeleme) çözümleri ile doğru, kaliteli ve güvenilir hale getirerek; istenilen zamanda, organizasyona yön veren kritik süreç ve uygulamalara teslim etmektedir. Bir diğer yandan önemli faaliyet alanı olan Yönetişim, Risk ve Uyum konularında oluşturduğu Analitik Uygulamalar ile; Bilgisayar Destekli Denetim, Suistimal Önleme, Suç Gelirlerinin Aklanması ile Mücadele, Kriminal Suç Analizi, Risk Yönetimi konularını, organizasyonlarda kritik iş süreçlerinin parçası haline getirmektedir.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, veri ve istihbarat analizi konularındaki yeni ürün ve teknoloji geliştirme (AR-GE) faaliyetlerini Ankara, Avrupa pazarındaki projelerini Londra ofisi aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğumuz bilgi birikimi, ulusal ve uluslararası tecrübeler ile sunduğumuz ''VERİ YÖNETİMİ PLATFORMU'' hizmetleri:

Veri Kalitesi
Veri Entegrasyonu
Kurumsal Kimlik Çözümleme
Master Data Management
Information Lifecycle Management

Uzman olduğumuz kritik iş süreçlerinde sunduğumuz ''ANALİTİK UYGULAMALAR PLATFORMU'' çözümleri:

Suç Gelirlerinin Aklanması ile Mücadele
Suistimal ve Dolandırıcılıkla Mücadele
Bilgisayar Destekli Denetim
Kriminal Suç Analizi
Yönetişim, Risk ve UyumVERİ YÖNETİMİ YAKLAŞIMI:

Her kaynaktaki, her türlü veriye erişim sağlıyoruz.
BT ve işbirimlerini, aynı veri yönetim platformu üzerinde buluşturuyoruz.
Veriyi kaliteli, güvenilir ve tekil hale getiriyoruz.
Veriyi istenilen zamanda organizasyona yön veren süreç ve uygulamalara teslim ediyoruz.

ANALİTİK UYGULAMALAR YAKLAŞIMI:


Kurumun / organizasyonun tüm süreçlerinin analitik denetimini yapıyoruz.
Suistimal, risk, suç ve suçla mücadele konularında iyileştirilecek alanları tespit ediyor, denetim ve kontrol mekanizmalarını oluşturuyoruz.
Denetim ve kontrol sonuçlarının, iş birimleriyle paylaşılmasını sağlıyoruz.
İlgili tarafların tam katılımıyla sürecin sürekliliğini sağlıyoruz.
Analitik uygulamaları, kritik iş süreçlerinin parçası haline getiriyoruz.


KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, hedeflerini sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle hayata geçirmektedir.

Her zaman en iyisi olmayı hedefleyen müşterilerine hizmet sunarken, bunu en iyilerle çalışarak başarmayı hedeflemiştir. Bilgili, yetenekli ve davranışlarıyla sektörde ‘örnek’ olabilecek genç çalışan kadrosuna güvenmektedir.

Faaliyet alanı itibariyle, yaşam tarzı olan bilgi teknolojilerini, müşterilerinin iş süreçlerine değer katan projelere ve geleceğe dönüştürmektedir. Bunu başarırken, karşılıklı güvenin esas olduğu, dinamik, açık fikirli, çözüm üreten, yön veren, gelişime açık, dinleyen ve sinerji yaratan, paylaşımcı bireylerin oluşturduğu takımların ruhuyla çalışmaktadır.

Hayatımızın önemli parçası olan iş yaşamımızın kaliteli, doyurucu ve bireysel hedeflere de hizmet edecek şekilde tasarlanması gerektiğine inanan üst yönetim, insan kaynaklarının sesine kulak vermekte, günlük beklentilerden geleceğe dönük kariyer hedeflerine kadar her aşamada çalışanların yanında olduğunu hissettirmektedir.

Çalışan memnuniyetini ve gelişimini önemseyerek, bu konulara kaynak ayıran KOMTAŞ Bilgi Yönetimi, 1989 yılından itibaren bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir şirket olarak sektöre çok sayıda eğitimli bireyler kazandırmıştır.

KOMTAŞ Bilgi Yönetimi’nde çalışmak için;
- Staj yapmak istiyorum
- Yeni mezunum
- Deneyim sahibiyim, sizinle çalışmak istiyorum

Yukarıdaki ilgilendiğiniz başlıklardan birine tıklayarak, KOMTAŞ Bilgi Yönetimi’ne başvurunuzu ve özgeçmişinizi, iletişim bilgilerinizle beraber ulaştırabilirsiniz.

En kısa zamanda sizinle temas edilecektir.


İş yaşamınızda başarılar dileriz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme