KESKİNOĞLU MAAŞLARI

 

KESKİNOĞLU MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Şirketimizin yönetim gücünü arttıracak, daha rekabetçi ve verimli olmasını sağlayacak sistemleri uygulamak, çalışmalara öncülük etmek, destek olmak ve takip etmek.
Keskinoğlu olarak performans değerlendirme sistemimizle, öğrenmeyi ve gelişmeyi destekleyen bir çalışma ortamı yaratmayı, eğitim ihtiyaçlarını doğru belirlemeyi, kariyer planlama ve yedekleme önermeyi ve çalışanlarımızın motivasyonlarını yüksek tutmayı hedefliyoruz. 

Şirketimiz genelinde mavi ve beyaz yaka için ayrı olarak geliştirilmiş performans değerlendirme sistemleri kullanılır. Bu sistemler ile çalışanlarımızın geliştirilmesi gereken yönlerinin farkına varmaları sağlanarak, eksik yönlerini geliştirmeleri desteklenir. Güçlü yönlerinin farkına varmaları sağlanarak ise çalışanlarımız motive edilir. Performans hedefleri doğrultusunda çalışmalar teşvik edilir.
Performans değerlendirme sonuçları, personelin eğitim ihtiyacının belirlenmesi ve kariyer planlama çalışmaları için kaynak teşkil eder.
Şirketimizde yeni göreve başlayan çalışanımız için kurum kültürü ve oryantasyon eğitimi düzenlemekteyiz. Personel gelişimi için kişisel eğitim, teknik bilgiler içeren mesleki eğitimler düzenlenmektedir. Bu eğitimlerin şirketimize ve kurum kültürümüze oryantasyonun sağlanmasında çok büyük faydası olmakla birlikte, çalışanların mesleki bilgilerini geliştirdiği kadar motivasyonunu da olumlu etkilemektedir.
Keskinoğlu, iş değerleme sonucunda belirlenmiş olan ücret sınıfı sistemine ve piyasa araştırmasına dayanan adil bir ücret politikasını benimser. 

Uluslararası sistemler kullanılarak pozisyonların şirkete katkısı, kritikliği, vb. kriterler doğrultusunda değerlendirilmesi sonucunda bulundukları ücret sınıfları belirlenmiştir. Ücret artışlarında piyasa koşulları araştırılır ve sektördeki ücretler, ülke ekonomisindeki değişimler göz önüne alınır.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:
yorum

Popüler Yayınlar