KA TRON MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

KA TRON MAAŞLARI

KA TRON MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Vizyonumuz, misyon, hedeflerimiz ve paylaşılan değerler ışığında:

Yüksek öğrenim seviyesine sahip, işe almak, enerjik, yeniliklere açık, kendilerini ve işlerini geliştirme potansiyeline ve ekip çalışması yapma kabiliyetine sahip olmak, Çağdaş ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin felsefesini kendine karşı sorumluluk alarak asimile etmek Toplumun değer vermesine ve etik değerlere saygılı olmasını sağlamak, Çalışanların farklı vizyon, beceri ve teknik bilgiyi sürekli geliştirip edinmelerini sağlamak, Grubumuzun zamana karşı yarışan ve her zaman kazanmayı hedefleyen nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve becerilerini sürekli geliştirmelerini sağlamak , Potansiyelleri ve performansları her zaman değişim için hazır bir ortamda sunmak ve kişisel hedeflerini organizasyonun hedefleri ile en üst düzeyde birleştirmektir.
DAQtron ™

KaTron'un DAQtron ™, her türlü simülatör uygulaması için eksiksiz bir modüler çözüm sunan yeni nesil Simülasyon Veri Toplama ve Kayıt Veritabanı yazılımıdır. Devamını oku ...

DBtron ™

KaTron'un DBtron ™, her türlü simülatör uygulaması için komple bir modüler çözüm sunan yeni nesil Simülasyon Bilgilendirme ve After Action Review yazılımıdır. daha fazla oku…

NAVItron

KaTron'un NAVItron ™, her türlü simülatör uygulaması için gezinme veritabanı hizmeti sunan yeni nesil Navigasyon Simülasyon Sunucu yazılımıdır. Devamını oku ...

TERRAtron ™

KaTron'un TERRAtron ™, her türlü simülasyon uygulaması için arazi veritabanı hizmetleri sunan yeni nesil Arazi Simülasyonu Sunucu yazılımıdır. Devamını oku ...

ATACWARS ™

KaTron'un ATacWarS ™, misyon icrası üzerinde silah etkileşimi veritabanı, atmosferik ve insan yorgunluğu etkileri olan yeni nesil İleri Taktik Wargaming Sistemi ... devamı ...

VMtron ™

Askeri ve sivil uçaklar, silah sistemleri, elektronik cihazlar ve endüstriyel makineler gibi son derece dinamik, karmaşık sistemler genellikle geleneksel Bilgisayar Tabanlı Eğitim (CBT) sistemleriyle etkili bir şekilde başarılması zor olabilecek ileri düzeyde bir eğitim gerektirir. Devamını oku ...

DRIVEtron ™

daha fazla oku…

HELItron ™

Katron, savunma, uzay ve havacılık endüstrileri için JAA / FAA nitelikli Helikopter simülatörler ve Helikopter Uçuş Eğitim Cihazları tasarlar ve üretir.

daha fazla oku…

SHIPtron ™
Yeni nesil deniz ve deniz donanımı simülasyon ve eğitim sistemlerinden oluşan KaTron'un SHIPtron ™ ürün paketi, IMO STCW'95 Sözleşmesinin gereksinimlerini karşılayan kesin çözümlerdir ve "Sınıf (A, B, C ve C Sınıfı) için DNV gereksinimlerini tam olarak dikkate alır. X) NAV simülatörleri. Masaüstünden tam köprü simülatörlerine kadar değişen SHIPtron ™ ürün paketi, ticari ve deniz gemilerinde görev yapan gözlem memurları, baş görevlileri ve kaptörlerin simülasyon eğitimini ve sertifikalandırılmasını sağlar ve modüler, esnek ve COTS tabanlı altyapısıyla herhangi bir müşterinin ihtiyacına uyarlanabilir.

Eğitim Uygulamaları ve Faydaları

Yönetim görevlileri ve operasyonel seviyelerde seyir görevlileri için gemi manevra eğitimi
'Kör' navigasyon sistemleri konusunda eğitim
ARPA / Radar eğitimi
ECDIS eğitimi
GMDSS eğitimi
AIS eğitimi
Köprü ekibi yönetimi eğitimi
Kriz ve acil durum yönetimi eğitimi
Arama ve kurtarma operasyonları eğitimi
Yol kuralları ve çarpışma önleme eğitimi
Donanma görevlileri için gemi manevrası ve taktik eğitimi
Vardiya düzenlemeleri ve prosedürleri eğitimi
Tahrik ünitesinin ve mühendislik sistemlerinin uzaktan kumandalı işletim eğitimi
Sistem Özellikleri
Entegre Köprü Konsolu

ARPA / Radar Simülatörü
ECDIS Simülatörü
GMDSS Simülatörü
Dönüş ve Yönlendirme İstasyonu
Motor Kontrolü (EC Göstergesi, Motor, Dümen ve İticilik Kontrolleri)
Gösterge Panelleri (Bağlama, Ankraj, Çekiş Kontrolü, Alarmlar)
Seyrüsefer Yardımı (GPS, Echo Sounder, Doppler Log, Ders Kaydedici)
Ses Sinyali Kontrolleri
Görsel Sistem

2 - 3 LCD Monitör (Masaüstü Simülatörleri)
120 - 360 ° görüş alanı için 3 - 9 Kanal Projeksiyon Sistemi (Tam Köprü Simülatörleri)
Kusursuz Görüntü Karıştırma Sistemi ile Kavisli Ekran (Tam Köprü Simülatörleri)
TRONscene ™ Görüntü Oluşturma ve 3D Görsel Simülasyon Yazılımı
3D Görsel Simülasyon, KaTron'un yüksek mage kalitesinde nesne modeli kütüphanesi olan TRONmlib ™ ile gerçek zamanlı 3D görsel simülasyon uygulamalarında yenilikçi yaklaşımlar sağlayan, KaTron'un gerçek zamanlı görüntü üretimi ve görsel simülasyon yazılımı TRONscene ™ 'yi temel alır. 3D sanal ortam, çeşitli kameralar ve bakış noktaları aracılığıyla izlenebilir. TRONscene ™, enlem-boylam, tarih ve saat bilgisine uygun olarak gündüz ve gece ky görüşleri için sanal araziler, ortamlar ve deniz durumlarının doğru görsel simülasyonunu sağlar ve bu koşullara uygun uygun aydınlatma simülasyonunu sağlar. Ayrıca, çayır koşullarının ve meteorolojik ortamın gerçekçi simülasyonunu sağlar.

Ses sistemi

Ses Simülasyonu, OpenGL kullanılarak geliştirilen KaTron'un ses kütüphanelerine dayanır. Simülasyon çalışması sırasında sesler, navigasyon koşulları, gemi dinamiği yanıtı ve çevresel durumlara dayalı olarak 20Hz - 20kHz spektrumunda gerçek zamanlı olarak üretilir. Ses ve ois yoğunlukları gerektiği gibi ayarlanabilir. Her biri dört hoparlör ve bir subwoofer bulunan birden fazla 5.1 Dolby Surround ses sistemi, çalışma simülasyonu ve olay sesleri ve diğer ses efektleri için kullanılır.

Öğretim Görevlisi Operatör İstasyonu

Öğretim Görevlisi Konsolu
Görsel kanal sayısına dayalı birden fazla monitör
Senaryo Üretimi / Düzenleme / Kontrol Ekranları
IOStron ™ - Eğitici Operatör İstasyonu Yazılımı
Instructor Operator Station yazılımı IOStron ™, tüm simülatörü ve simülasyon ortamını yönettiği ve kontrol ettiği simülatörün kalbidir. Eğiticiye simülatörün tam kontrolü, simülasyon ortamı ve senaryo kriterleri ile maksimum etkileşim ve stajyer performansının tam kontrolü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
DAQtron ™ - Simülasyon Kayıt Yazılımı KaTron'un DAQtron ™, yeni nesil Simülasyon Veri Toplama ve Kayıt Veritabanı yazılımıdır. DAQtron ™ yardımıyla, simülasyon sırasında her türlü veri ve olay kolayca kaydedilebilir. Simülasyonun tüm dahili parametreleri kaydedilir ve bu kayıtlar:
Ağdaki herhangi bir makinede konuşlandırılmalıdır.
DBtron ™ - Bilgilendirme ve Performans Değerlendirme Yazılımı KaTron'un DBtron ™, yeni nesil Simülasyon Bilgilendirme ve After Action Review yazılımıdır. DBtron ™ simülasyon olaylarını ve kaydedilmiş bir simülatör egzersizinin sesli ve video oynatımlarını veya kaydedilmiş bir simülasyon çalıştırmasını bilir. Otomatik olarak yapılandırılmış veya manuel olarak girilen arızalar, limit aşımı veya mesajlar da dahil olmak üzere kaydedilen tüm olaylar, olay görüntüleyici penceresinde görüntülenir.
Yüksek Doğruluklu Gemi Dinamiği


Gemi dinamiği modülü, geminin doğru dinamik davranışından ve fiziksel çevreyle olan etkisinden sorumludur. Her tür gemi için gemi davranışı, gemi iç ve dış etkileşimli kuvvetlerin kombine etkileri altında geminin 6 DOF manevrasını doğru bir şekilde sergilemek üzere modellenmiştir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme