K2 PARTNERING SOLUTIONS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

K2 PARTNERING SOLUTIONS MAAŞLARI

K2 PARTNERING SOLUTIONS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Sözleşmeli Personel
K2, en iyi bağımsız BT uzmanlarıyla tanışır ve çalışır ve her boyuttaki koşullu projeleri yerel veya global yetenekle desteklemek için mükemmel bir konuma sahiptir.

Sürekli İşe Alma
En zorlu kalıcı rolleri dünyadaki en iyi BT uzmanlarıyla benzersiz ilişkiler ve olağanüstü yetenek anlayışıyla hızlı bir şekilde dolduruyoruz.

Eğitim ve öğretim
K2, dünyanın önde gelen bazı yazılım şirketleri ile ortaklıklar kurarak iş ortaklarımıza rekabet avantajı kazandıran benzersiz eğitim çözümleri geliştirmiştir.
Neden K2?
K2, Enterprise Cloud ve Premise, Predictive Analytics & Big Data, Sosyal ve Kurumsal Hareketlilik, Siber Güvenlik, Yapay Zeka ve Robotik piyasalarındaki en iyi sözleşmeyi ve kalıcı fırsatları size uyuyor.
IT İşe Alımında Lider
Hiç kimse kurumsal BT personel pazarını K2'den daha iyi bilmiyor. En iyi müşterilere sunulan en iyi projelere eşsiz erişime sahip olan binlerce BT danışmanının, her yıl dünyanın dört bir yanında serbest, sözleşmeli ve sürekli iş bulmalarına yardımcı oluyoruz.
Bağlılık Ödül Programı
Son derece 2016 sonbaharında bir Sadakat Ödülleri Programı başlatmamızın sebebi, sadece serbest çalışan teknoloji danışmanlarından ziyade gerçek iş ortakları olarak çalışanları görüyoruz. Mesleki eğitim, erken ödeme koşullarında indirim almak ve bize birçok Noel'den birinde katılmak Partiler, sadece bizimle çalışarak.
Teknolojiyi Biliriz
Uzman personel alım teknisyenlerimiz teknolojilerimizde uzman olduğundan yeteneklerinize, deneyimlerinize ve hedeflerinize uygun proje fırsatları sunabiliriz.
Gelirinizi Artırın
K2 Konnect'a erişimi olan bir danışman olarak, ayrıca Paylaşma ve Kazanma konusundaki inisiyatifimize katılma fırsatına sahipsiniz. Bir arkadaşınıza bir iş bulmanıza yardımcı olacak veya bir şirketin bir boşluk doldurmasına yardımcı olduğunuzda gelirinizi artırmanın basit bir yolu.
K2 Eğitim ve Öğretim
K2 SAP Öğrenme Merkezi
Günümüz BT yeteneklerinin en iyisini bulmanın ve işe almanın yalnızca "kafa avı ve işe alma" kadar bir şey olmadığını anlıyoruz. Bu yüzden K2, yalnızca en çok talep gören becerileri olan yetenekleri tanımlamakla kalmaz aynı zamanda geliştirir. SAP alanında, SAP eğitimiyle, K2 danışmanlarına bulut veya yeniden eğitim için yeniden eğitim fırsatı ve sertifikalı olma imkânı sunmak için ortaklık kurduk.
Daha fazlasını bul

Büyük Veri Eğitimi
Kuzey Amerika'daki K2, size ileri düzeyde yardımcı olması için en son tüm büyük veri eğitimi kurslarına erişmenizi sağlamak için Hadoop Express ile birlikte çalışıyor. Hadoop, Java, Ruby, R'deki uzmanlık alanınızı genişletmek mi istiyorsunuz? Bunlar sadece mevcut kurslardan bazıları, tüm kursları görmek için sayfaya gidiyorlar.
Mevcut Dersleri Görüntüle
SFDC Eğitim Brasili
K2 Brasil, LATAM bölgesinde çalışan danışmanlara özel eğitim programları getirmek için Salesforce ile ortaklık kurdu. 2017'de çalışmakta olduğumuz tüm eğitim programlarını görmek için tekrar kontrol edin.
K2 Konnect
K2, BT danışmanlarımıza, teknoloji personelinde benzersiz olan tescilli bir dijital platforma erişim imkânı sunar - K2 Konnect size:

Diğer BT uzmanlarıyla ve K2 ile daha güçlü ilişkiler kurmanıza yardımcı olacak bir platform
Kişisel markanızı oluşturmak ve kariyer fırsatlarınızı iyileştirmek için fırsatlar
Tüm taraflara değer katan sosyal bağlantılar yaratan gelişen bir çevrimiçi topluluk

Serbest istihdam süreçlerinin aerodinamik yönetimi

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme