İPSOS KMG MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

İPSOS KMG MAAŞLARI

İPSOS KMG MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Biz Kimiz?
Biz bütün dünyada örnekleme bazlı pazarlama araştırmalarının lider şirketlerinden biriyiz. Bütün büyük pazarlarda varız ve müşterilerimizin istediği her yerde araştırma yapabiliriz.

Ne Yaparız?
Biz markaları, onların nasıl yaratılıp geliştirilebileceğini biliriz. Pazar potansiyellerini tahmin eder, pazar trendlerini yorumlarız. Müşterilerimize kendi müşterileri ile kalıcı ilişkiler kurabilmeleri için destek veririz. Reklamlarını test eder, değişik mecralardaki etkilerini gösteririz. Dünyanın birçok yöresinde kamuoyunun düşüncelerini ölçer ve yansıtırız.

Ipsos'da Farkımız Nedir?
Biz rakamları ortaya çıkarır ama onların ötesine geçerek başarılı pazar sonuçlarına yol açacak aksiyonları gösteririz.

Kalıplaşmış yargılarınızı daima sorgular ve yaratıcı düşüncenizi harekete geçiririz.

Insanlar Karmaşıktır, Ama Araştırma Yalın Olmalıdır
Biz işinizin nasıl gelişebileceğini biliriz. Çünkü mutlaka sektörünüzle ilgili araştırmalar yapmışızdır, hatta Türkiye’de veya Dünya’nın herhangi bir yerinde sizin şirketinizle de çalışmışızdır.

Biz insanların karmaşık olduğunu biliriz; bir an böyle, sonra bambaşka davranabilirler. Düşündükleri ve söyledikleri farklı olabilir.

Ama içgörüyü anlama yeteneğine sahip araştırmalarımızla bütün bu karmaşıklığın ötesinde asıl önemli olanı belirleyebiliriz.

Gelin, işinizi kârlı bir şekilde büyütmenize nasıl destek olabileceğimizi gösterelim.
Biz Ipsos’ta daima en iyi eğitimlilerin ve en parlakların ekibimize katılması için uğraşırız. İster yeni bir mezun olun, ister deneyimli bir profesyonel, Ipsos’a aklınızı, yaratıcılığınızı ve taze, yeni bir bakış açısını getirmenizi isteriz.

Sektörün lideri olarak girişimci ve yenilikçi düşünceyi açığa çıkaran bir ortam sunarız. Zeka ve liderlik yeteneğine sahip bireyler bu nedenle bizle çalışır ve biz de onlarla çalışmayı tercih ederiz. Başarıları takdir eder, takım çalışması ve işbirliği ile yeni fikirlerin doğmasını özendiririz. Ipsos, işlerin hiçbir zaman tekdüze ve sıkıcı olmadığı dinamik ve her zaman yeni iddialara açık bir işyeridir. En sıkı ve stresli çalıştığımız zamanlarda bile eğlenecek bir şeylerimiz vardır.

İş hayatını, spor, gönüllü faaliyetler gibi sosyal aktivitelerle dengelemeyi teşvik ederiz.


Ipsos’ta size hep yeni heyecanlar yaşatabilecek ve beyninizin sürekli yeni şeylerle beslenmesini sağlayacak bir kariyer sunarız.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme