INGERSOLL RAND MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

INGERSOLL RAND MAAŞLARI

INGERSOLL RAND MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Ingersoll Rand (NYSE: IR), rahat, sürdürülebilir ve verimli ortamlar yaratarak yaşam kalitesini geliştirir. Evlerimizde ve binalarımızdaki havanın kalitesini ve rahatlığını arttırmak için halkımız ve markalar ailemiz (Club Car®, Ingersoll Rand®, Thermo King® ve Trane®) birlikte çalışıyoruz; Gıdaları ve bozulmaları nakletmek ve korumak; Ve endüstriyel üretkenliği ve verimliliği artıracaktır. Sürdürülebilir bir ilerleme ve kalıcı sonuçlar dünyasına adamış global bir şirketiz.

Yaşam Kalitesinin Geliştirilmesi

Ingersoll Rand'da, temiz ve konforlu hava, güvenli ve taze yiyecek, enerji verimliliği ve sürdürülebilir işletme uygulamaları için dünyanın artan kritik ihtiyacını karşılamayı taahhüt ediyoruz.

Sürdürülebilir ilerleme ve kalıcı sonuçlar dünyası - daha iyi bir gelecek inşa etme konusunda tutkumuz. Müşterilerimizin ve faaliyet gösterdiğimiz toplulukların ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi performansı elde etmek için şunları yapacağız:

Kazanan Bir Kültür Oluşturma Kazanan Bir Kültür Oluşturun
Değerlerimizi yaşatarak, yenilikçiliği ve yaratıcılığı sağlayarak, ilerici, çeşitlilik arzeden ve kapsamlı bir çevre yaratarak ve Ingersoll Rand'ın misyonunda tüm çalışanları ilgilendiren müşteri çözümleri geliştirerek kazanmış bir kültür oluşturun.

Stratejik Olarak Büyümek Stratejik Büyüme
Teknoloji ve yenilikçilik, satış mükemmelliği ve ürün yönetimi ile stratejik olarak büyümek, karşılanamayan tüm dünyadaki konfor ve verimlilik ihtiyaçlarını karşılayan sürdürülebilir çözümler ve hizmetler sunarak.

Operasyonel Mükemmellik Dağıtım Operasyonel Mükemmellik Dağıtın
Sürekli iyileştirme konusundaki acımasız vurguyla müşterilerimiz tarafından tanımlandığı şekilde katma değer sağlamak için operasyonel mükemmellik ekleyin.

Şirket Gerçekleri:
Stok Sembolü
Ingersoll Rand, 1906'dan beri New York Borsasında "IR" olarak listelenmiştir

Ülkeler
Ingersoll Rand, ürün ve hizmetlerini doğrudan veya distribütörler vasıtasıyla dünya genelindeki müşterilere sunmaktadır.

Mekanlar
Ocak 2016'dan itibaren Ingersoll Rand, dünya çapında 51 tesiste üretim ve montaj işlemleri yürütmektedir. Ingersoll Rand ayrıca tüm dünyada ofisler, depolar ve tamir merkezleri bulundurmaktadır.

Kuzey Amerika Genel Müdürlüğü ve Kurumsal Merkezi
Davidson, Kuzey Karolina

Kuruluş Yeri
Dublin, İrlanda

Oluşum Tarihi
Ingersoll-Çavuş Matkap Şirketi ve Rand Matkap Şirketi 1905 yılında Ingersoll Rand'u oluşturmak üzere birleştiler.
English> Biz Kimiz?> Şirketimiz> Kimiz>
Biz Kimiz

Ingersoll Rand - Biz Kimiz?
gölge
Başarımız, çalışanlarımızın küresel anlamda bağlılığı ve bağlılığı ile sağlanmaktadır. Gelişmekte olan piyasalarda ve hizmetlerdeki yenilikçilik ve operasyonel mükemmeliyet ile ilerici, çeşitlilik arzeden ve kapsayıcı bir kültüre odaklandıkça, müşterilerimiz için dünya çapında gerçek bir ilerleme sağlayan bir şirketiz.

İş yerimiz Dürüstlük, Saygı, Takım Çalışması, İnovasyon ve Cesaret değerlerini vurgular. Çalışanlarımızın büyümesine yardımcı olmak için, katılımlarını güçlendirmek, yeteneklerini ve liderlik yeteneklerini geliştirmenin hayati önemi olduğuna inanıyoruz. Marka Vaadimiz, Vizyonumuz ve Değerlerimiz, bizi bir organizasyon olarak birleştiren ve ortak bir amaç yaratan dildir: güvenli, konforlu ve verimli ortamlar yaratarak ve sürdürerek yaşam kalitesini yükseltme.

Markamıza Söz Veriyoruz

İnsanlardaki ve teknolojilerdeki potansiyelin yaşam kalitesini yükseltmek yoluyla ilerlemeye ilham kaynağı oluyoruz. Ortamları rahat, sürdürülebilir ve verimli hale getirerek, müşterilerimizin gerçek ilerleme kaydetmelerini ve dünyalarında olumlu bir etki yaratmalarını sağlarız.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir ilerleme ve kalıcı sonuçlar dünyası
Amacımız

Rahat, sürdürülebilir ve verimli ortamlar yaratarak yaşam kalitesini ilerletiyoruz.

Degerlerimiz

Dürüstlük - Yaptığımız her şeyde en yüksek etik ve yasal standartlarla hareket ediyoruz.

Açıklık ve özgünlükle iletişim kuruyor ve eylemlerimizden sorumluyuz.
Müşterilerimizin, hissedarlarımızın, topluluklarımızın ve kendimizin en iyi şekilde davranarak operasyonel mükemmellik elde ediyoruz.
Karbon ayak izimizi azaltmaya, yaşadığımız ve çalışmakta olduğumuz topluluklara zaman ve maddi desteğe katkıda bulunmaya ve müşterilerimizin daha sürdürülebilir olmalarına yardımcı olmaya odaklanarak faaliyet gösterdiğimiz topluluklarda toplumsal sorumluluk sahibi olmaya adamış bulunuyoruz.
Saygı - Bütün insanlar, kültürler, bakış açısı ve geçmişlerin değerine saygı duyuyoruz ve değer veriyoruz.

 Çeşitliliği benimseyerek başkalarını değerlendirecek gerçek ve açık diyalogu teşvik ederek iş performansını iyileştirir, insan verimliliğini arttırır ve yenilikçi çözümler geliştiririz.
Ekip Çalışması - Müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve hissedarlarımıza daha fazla değer katmak için birlikte çalışır ve kaynakları paylaşırız.

 Heyecan verici fırsatlar yaratmak ve yaratıcı düşünceyi uyarmak için sektörler ve işlevler arasında işbirliği yapıyoruz ve bu da küresel olarak fark edilebilir rekabet avantajları ve uzun vadeli büyüme ile sonuçlanıyor.

Yenilik - Müşteri odaklı, yenilikçi ve yaratıcı çözümler geliştirmek için çeşitli yeteneklerimizi, yeteneklerini ve fikirlerini kullanıyoruz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme