I-FREE MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

I-FREE MAAŞLARI

I-FREE MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


I-Free, BT pazarının çeşitli bölümlerinde faaliyet gösteren bir grup şirkettir. Grup, 2001'de St. Petersburg, Rusya'da kurulan, mobil içeriğin oluşturulması ve dağıtılmasına odaklanan i-Free şirketinden çıktı. I-Free, dijital içerik dağıtımı, elektronik ödemeler ve mikro para ödemeler, akıllı telefonlar için uygulamalar ve oyunlar, reklam arabuluculuğu, B2C pazarında dijital ürünlerin tanıtımı ve uygulanması ile uğraşan mobil ve NFC teknolojisindeki en ileri projelerin uzman geliştiricisi ve uygulayıcısıdır. B2B pazarlama projeleri, büyük veri teknolojilerinin perakende alanında kullanımı, dijital medya ve SmartTV projeleri.

2014'te i-Free, Forbes tarafından Rus İnternet şirketlerinin önde gelen listesinde altıncı sırada yer aldı. 2013'te i-Serbest cirosu 250 milyon dolara eşitti.

I-Free, 2006 yılından bu yana Moskova'da mevcut ve faaliyette başarıyla faaliyet göstermektedir. Grup, Mumbai (Hindistan), Pekin (Çin), Minsk (Beyaz Rusya) ve Almatı (Kazakistan) şirketlerini kapsamaktadır. I-Free Grup ürünleri ve hizmetleri artık 100'den fazla ülkede mevcuttur. Grup holding şirketi St. Petersburg, Rusya'da bulunmaktadır.

I-Free, Rusya, BDT, Hindistan ve Çin'deki mobil şebeke operatörleri, mobil cihaz üreticileri, bankalar, uluslararası markalar, yüksek beğeni kazanan TV şebekeleri, yayıncılar, medya grupları, Internet kaynakları ve mühendislik yeni başlayanlar ile ortaklık kuruyor.Strateji
Strateji öncelikleri olarak i-Free, kamu pazarına olan bağlılığı, derin trend analizini ve inovasyona agresif yatırım yapmayı vurgular.
I-Free'nin proaktif yatırım politikası, her biri kendi alanında lider bir çok başarılı işletmenin kurulmasına yol açmıştır. I-Free, teknoloji ve pazardaki sayısız yeni eğilimi yakından takip etmektedir. Şirket, son derece umut verici yenilik fikirlerini geliştirme yönündeki desteğini sağlamak için potansiyel ortaklarına ve ortak yatırımcılara aktif olarak ulaşmaktadır. Bu faaliyetler, 2010 yılında imzalanan, Rus Girişim Şirketi Tohumluk Fonu ve i-Serisi arasında yapılan bir ortaklık anlaşması tarafından desteklenmektedir. Grup içindeki birçok şirket, o pazarda büyük oyuncuların ilgisini çekerken (i-Free Ventures fonu 2013'te kurulmuştur. İnternet Girişimleri Geliştirme Fonu, Skolkovo Vakfı, FinStar) geliştirdiler ve kalkınma desteği elde ederek konut sakinleri oldular.

Örgütsel olarak i-Free Grup stratejisi, esneklik, açıklık, çalışanların katılımı, anlamlı bilgi paylaşımı ve inisiyatifi teşvik eder. Grup, insan kaynakları politikası için uzmanlar tarafından defalarca övüldü. I-Free, 2007'de (ABD merkezli danışmanlık şirketi WorldBlu Inc. tarafından yönetilen) En Demokratik İşyeri Ödülünü kazandı ve Grand Prix'i 2008'de Yılın İnsan Kaynakları Markası olarak (Headhunter tarafından yürütülen bir yarışmada) kazandı. 2009 yılında i-Free aynı yarışmanın finallerine tekrar imza attı. I-Free vaka incelemeleri, 2010 yılında yayınlanan Şirketinizin İnsan Kaynakları Markasını Nasıl Oluşturun kılavuzuna dahil edilmiştir.

Piyasa Katkısı
I-Free Group, mobil katma değerli servis pazarında büyümeyi desteklemektedir. I-Free, BDT ve Doğu Avrupa'daki en büyük mobil VAS sanayi forumu olan Mobil VAS Konferansı'nı kurdu. Grup, ayrıca, en canlı yenilik projelerini ödüllendirmenin yanı sıra "AINL: Yapay Zeka ve Tabiat Dili" uluslararası konferansını geliştiriciler ve sponsorlar için RusMobile VAS Ödülleri'nde çeşitli konferans ve seminerlere destek vermektedir.

I-Free, en önde gelen mobil VAS endüstrisi derneklerinin kurulmasına aracı olarak katkıda bulundu: Rusya Mobil İçerik ve Hizmet Sağlayıcıları Birliği (CSPA) ve Yandex.Dengi, WebMoney ve Qiwi ortaklığında kurulan Rus Elektronik Para Birliği.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme