HENKEL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

HENKEL MAAŞLARI

HENKEL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Hangi şirket için çalışacağınıza karar vermenin, üzerinde dikkatle düşünmeniz gereken bir şey olduğunu anlıyoruz. Elbette Henkel'deki günlük akış ve gelecekteki iş arkadaşlarınız hakkında birçok sorunuz olacaktır. Bir işveren olarak Henkel'in diğer şirketlerden farkı nedir? İş arkadaşlarımızdan ve ortaklarımızdan beklentilerimiz nelerdir? Henkel çalışanlarına ne tür imkanlar ve eğitimler sunuyor? Kariyerinizi ve kişisel gelişiminizi nasıl destekliyoruz?
Dünyanın her yerindeki Henkel çalışanlarını tek bir düşünce birleştirir: Biz bir ekibiz! Global bir ekip olarak pazarı tutku ve neşeyle, başarılı bir şekilde şekillendiriyoruz. Bu motivasyonu paylaşan ve yeni zorluklara göğüs germeye hazır olan iş arkadaşları arıyoruz.

Henkel'de kariyerinize nerede başladığınız önemli değildir: Önemli olan kişiliğinizdir. Pragmatik çözümleri uygulamaya koyan zeki çalışanlar arıyoruz. Çünkü çalışanlarımızın hızı, esnekliği ve yenilikçiliği işimizdeki başarının anahtarıdır.

Bizi farklı kılanın ne olduğunu bilmek istiyor musunuz? Bütün çeşitliliğiyle aşağıdaki nitelikler dünyanın farklı bir yerindeki tüm Henkel çalışanını anlatmaktadır:

Mevcut durumu devamlı sorgulama ve değiştirmek isteme arzusuSınıf içi ve online eğitimlerle devamlı güncel kalma istekliliğiDaha iyi ve daha yenilikçi çözümler bulma yönünde yüksek motivasyonMüşterilerimizin bütün taleplerini karşılama tutkusuDünyadaki birçok insanın kullanacağı lider ürünler ve teknolojiler geliştirmek
Bunlar, Henkel Ruhunu tanımlayan ana etkenlerdir.
Yaptığımız her şeyde en iyi olmak istiyoruz. Kurumsal kültürümüzü girişimci düşünce ve değişikliğe sürekli hazır olma belirlemektedir. Yenilikler müşterilerimiz için gerçek değer yaratır. Sürdürülebilirlik konusuna yönelik güçlü bir adanmışlık, her zaman başarımızın önemli bir faktörü olmuştur. Çalışanlarımızın tercihlerinde, bilgilerinde ve becerilerinde de açıkça görüldüğü üzere işyerinde çeşitlilik önemli bir değer ve rekabet konusunda önemli bir avantajdır. Bu nedenle çalışanlarımızı bireysel gelişimleri konusunda destekliyoruz.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme