HAYAT KİMYA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

HAYAT KİMYA MAAŞLARI

HAYAT KİMYA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Sürekli büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda İşe Alım Sürecimiz; kurum kültürümüze, temel, fonksiyonel ve liderlik yetkinliklerimize uygun adayların seçilme ve yerleştirilme sürecini kapsamaktadır. Bu süreçte en öncelikli hedefimiz geleceğin liderlerini yetiştirmektir. Heyecanımıza ortak olmak ve Hayat Holding'i geleceğe taşımak için bu keyifli ve dinamik ekibin bir parçası olmaya hazırsanız, sizi Hayat’ a davet ediyoruz.
İşe Alım sürecimiz; adaylarımızın genel ya da pozisyona özgü ilanlarımıza başvurması ile başlamaktadır. Bundan sonraki süreçte adaylar Yetenek Kazandırma ekibi tarafından ön değerlendirme sürecinden geçerler. Ön değerlendirme sürecinden geçen adaylarımız; uygunluklarına göre aşağıdaki süreçlerin tümünden ya da bir bölümünden geçmektedirler.
- Yetkinlik Bazlı Mülakat
- Kişilik Envanteri
- İngilizce Seviye Tespit Sınavı
- Değerlendirme Merkezi Uygulamaları
- Referans Kontrolü

Tüm bu aşamaları başarıyla tamamlayan adaylarımıza Yetenek Kazandırma ekibimiz tarafından iş teklifi yapılmaktadır.
H Generation; şirketimizin kültür, değer ve yetkinliklerini benimsemiş ve Hayat Kimya’nın geleceğini yönlendirmeye katkı sağlayacak olan kuşaktır. Bu program ile amacımız; yeni mezun çalışanlarımıza farklı görevler vererek yetkinliklerini ve bilgilerini arttırmak, resmin bütününe hakim olmalarını sağlamak ve şirketimizin kurum kültürünü yakından tanıtarak potansiyel yönetici adayları yetiştirmektir.
Adayların programa katılmalarının ilk şartı yaz döneminde Hayat’ı Keşfet Staj Programı kapsamında şirketimizde görev almış yeni mezunlar olmalarıdır. Staj süreçleri boyunca gerçekleştirdikleri proje ve Yöneticilerinin performans değerlendirmeleri sonucu en yüksek puanı alan ve sıralamada ilk ona giren stajyerlerimiz H Generation işe alım sürecine katılmaya hak kazanırlar. Programın son aşaması ise stajları sonunda kamp aktivitesi kapsamında gerçekleştirilen vaka çalışmasıdır. Yöneticilerimizden oluşan jürimiz adayların performansını gözlemler ve performansı ile fark yaratan kişiler programa katılmaya hak kazanır.
Programa katılan kişiler ilgili alanları doğrultusunda 12 ay boyunca çeşitli departmanlarda görev alır ve rotasyon sayesinde farklı alanlarda deneyim sahibi olurlar. Programdaki kişiler alacakları eğitimlerin yanı sıra yurt dışı iştiraklerimizde de görev alma şansı yakalarlar.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme