GÜVENSOFT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

GÜVENSOFT MAAŞLARI

GÜVENSOFT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

Güven Bilgisayar Ltd. bilişim sektöründe teknik bilgiye dayalı uygulama alanlarında faaliyet göstermek amacıyla 1990 yılında kurulmuştur. Ar-Ge kadrosunda biri doktoralı olmak üzere üç bilgisayar mühendisi ve bir elektronik mühendisi bulunduran Güven Bilgisayar Ltd.'nin Ar-Ge ye verdigi önem hemen göze çarpmaktadır.


Güven Bilgisayar Ltd'in kuruluşundan bu güne çalışmalarını başlıklar altında toplayacak olursak. Birincisi, donanım tabanlı yazılım koruma sistemlerini (Hyper-Lock) hazırlanması, ikincisi, veri toplama terminallerinin geliştirilmesi. Üçüncüsü, OT/VT sistemlerinde kullanılan ek uygulama yazılımlarının (barkod basım yazılımı gibi) oluşturulması. Son olarak da, Palm OS ve Windows CE tabanlı cep bilgisayarları üzerinde çalışacak uygulama yazılımların ve bu yazılımlarla yaygın ticari paket programları konuşturacak arabirimlerin hazırlanmasıdır.
MobilShop LOGO Ticari Programlarıyla entegre çalışan taşınabilir aygıtlarda (MS WinCE İşletim Sistemli) çalışan, işletmelerin otomatik tanıma / veri toplama işlemlerini yapan çözüm yazılımıdır. Sunulan çözümler işletmenin dört temel birimine (Sipariş, Satış, Dağıtım, Depo) büyük kolaylıklar getirmektedir.

Satıcının ihtiyacı olan tüm işlem ve veriler PDA üzerinde vardır. Özellikle barkod okuyuculu terminaller sayesinde ürün bilgilerine hızlı erişim sağlanmış ve yanlış yapılması engellenmiştir. Satış / Sipariş alma hızlandırılmış, gerekli indirim, masraf , ödeme planları gibi uygulamalarla sonuça ulaşıp, operasyonun sonlandırılması sağlanmıştır. Satıcı ve müşterinin kısa zamanda doğru bilgilerle yönlendirilmesiyle zaman tasarufu kazandırılmıştır.

Depo Yönetim Sistemi ile depo giriş / çıkış ve sayım işlemleri yapılmaktadır. Eskiden büyük zahmetlerle yapılan sayım işlemleri bu çözümlerle sıradan operasyonlara dönüşmüştür. Logo Ticari Programına girilen ve onaylanan siparişler terminallere otomatik yüklenerek hızlı, yanlışsız hazırlanması sağlanmış, irsaliye ya da fatura olarak eklenip ilgili siparişin kapatılmasıyla sevkiyat ayağı tamamlanmıştır. Rampa seçeneği ile, hazırlanan siparişlerin yüklenmesi ve irsaliyenin faturalanması ile depo tam kontol altına alınmıştır.


Dağıtım sistemi ile ürün dağıtımı yapılabildiği gibi GPRS destekli ürünlerle anında stok durum bilgilerine ulaşılarak doğru ve hızlı sipariş alma sağlanmıştır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme